שוק תשתיות נתונים גדולות ניתוח תחרותי, תחזיות עתידיות ותחזית צמיחה 2027: Dell, IBM, NetApp, Cisco, Intel, Oracle

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק תשתיות הנתונים הגדולות הכוללת טכנולוגיות הפעלה, מגמות מרכזיות, מנהלי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלי פריסה, מקרי מבצעים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילי שחקני מערכות אקולוגיות ו אסטרטגיות. הדו"ח מציג גם תחזיות לתשתיות Big Data משנת 2021 עד 2027. הדו"ח מכסה את הנתונים ההיסטוריים שלפני COVID-19, את ההשפעה של COVID-19 ופוסט COVID-19 (וירוס הקורונה) על אזורים ומדינות גדולות ועל מציינים את הפיתוח העתידי של התעשייה.

שוק תשתיות הביג דאטה העולמיות צפוי לצמוח ברמה של CAGR של 36.4% במהלך תקופת התחזית (2021 עד 2027).

שאל לעותק לדוגמה של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10053324390/global-and-united-states-big-data-infrastructure-market-size-status-and-forecast-2021-2027/inquiry?Mode=S48

הדוח מציג את הנוף התחרותי בשוק וניתוח מפורט מקביל של הספק/שחקני המפתח הגדולים בשוק. החברות המובילות בשוק תשתיות הביג דאטה העולמיות: Dell, IBM, NetApp, סיסקו, אינטל, אורקל ועוד.

סקירת שוק:

ביג דאטה כשירות (BDaaS) היא מסגרת מבוססת ענן המציעה פתרונות ביג דאטה מקצה לקצה לארגונים לפי דרישתם. ניתן להגדיר BDaaS כמבנה משולב של Hadoop-as-a-Service (HDaaS), Data-as-a-Service (DaaS) ו- Data Analytics-as-a-Service (DAaaS). הגדלת הצורך להבטיח איכות נתונים גבוהה יחד עם יצירת זרימת נתונים מתועלת בארגונים הביאה את הצורך בפתרונות ביג דאטה מתקדמים טכנולוגית לאחסון, הערכה, איסוף, ויזואליזציה ותחזיות מהמידע המתקבל מנפחי נתונים גדולים. בשל השימוש הגובר בפתרונות ניתוח נתונים מבוססי ענן, השוק הגלובלי של Big Data as a Service (BDaaS) צפוי לצפות לצמיחה חזקה בשנים הקרובות.

שוק תשתיות הביג דאטה העולמיות מחולק לפי סוג מוצר ויישומים:

דוח זה מפלח את שוק תשתיות הביג דאטה העולמיות על בסיס סוגים הם:

אִחסוּן

שרת

רשת

על בסיס היישום , שוק תשתיות הביג דאטה העולמיות מתחלק ל:

אתרי רשתות חברתיות

תחום השירותים הפיננסיים

תחום הבריאות

ניתוח אזורי לשוק תשתיות נתונים גדולים:

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)
אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה)
דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, וכו ')
המזרח התיכון ואפריקה (סעודיה, איחוד האמירויות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

השפעת דו"ח שוק תשתיות הביג דאטה:
הערכה מקיפה של כל ההזדמנויות והסיכונים בשוק תשתיות הביג דאטה.
-המחקר המפורט של אסטרטגיות עסקיות לצמיחת השחקנים המובילים בשוק התשתיות הגדולות.
-מחקר מכריע אודות חלקת הצמיחה של שוק תשתיות הביג דאטה לשנים הקרובות.
-הבנה מעמיקה של נהגים ספציפיים בשוק תשתיות Big Data, אילוצים ושווקי מיקרו מרכזיים.
-התרשמות חיובית בתוך הטרנדים הטכנולוגיים והחדשים השוקיים השוקיים של שוק תשתיות הביג דאטה.

עיון בתיאור הדוח ותוכן החומר:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10053324390/global-and-united-states-big-data-infrastructure-market-size-status-and-forecast-2021-2027?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

-התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות: המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצרים חדשים, מיזוגים ותשובות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים בשוק הפועלים בעולם בקנה מידה אזורי.

-תכונות שוק מרכזיות: הדוח העריך תכונות שוק מרכזיות, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושוליים ברוטו. . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהם, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחי משנה רלוונטיים.

-כלים אנליטיים: דו"ח שוק תשתיות הנתונים הגדולים בעולם כולל את הנתונים הנחקרים וההערכיים המדויקים של השחקנים העיקריים בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כגון ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, ניתוח SWOT, מחקר היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של השחקנים המרכזיים הפועלים בשוק.

המחקר כולל נתונים היסטוריים משנת 2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027 שהופכות את הדוח למשאב שלא יסולא בפז עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצרים, יועצים, אנליסטים ובעלי עניין המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגה ברורה. טבלאות וגרפים.

לבסוף, חוקרים שופכים אור על הניתוח המדויק של תשתית הנתונים הגדולים בעולם. הוא גם מודד את המגמות והפלטפורמות הקיימות שהם השורשים הבסיסיים מאחורי צמיחת השוק. מידת התחרות נמדדת גם בדוח המחקר. בעזרת חמשת הניתוחים של SWOT ו- Porter, השוק נותח לעומק. זה גם עוזר להתמודד עם הסיכון והאתגרים מול העסקים. יתר על כן, הוא מציע מחקר מקיף על גישות מכירה.

התאמה אישית של הדוח: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך עבור נתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

אנא צור קשר עם צוות המכירות שלנו ( sales@marketinsightsreports.com ).

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפאן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *