שוק התוכנה לשיווק דיגיטלי 2021 מחקרי תצפית על ידי חברות מובילות ותחזית עד 2030

שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי (DMS) הוערך ב-2017 ב-37.43 מיליארד דולר וצפוי להגיע ל-90.32 מיליארד דולר עד 2026, ב-CAGR של 13.9% במהלך תקופת תחזית.

שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי המבוסס על רכיבים, תוכנות, שירות, סוג פריסה, גודל ארגון, ענף ענף ואזור. מבחינת רכיבים, שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי מסווג לתוכנות ושירותים. בהתבסס על תוכנה, שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי מסווג לתוכנות ניהול קשרי לקוחות, תוכנות שיווק בדוא"ל, פרסום במדיה חברתית, תוכנות לשיווק חיפוש, תוכנות לניהול תוכן אינטרנט, תוכנות אוטומציה של שיווק, ניהול קמפיינים ופרסום וידאו.

על בסיס השירות, שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי מתחלק לשירות מקצועי ושירות מנוהל. לפי סוג הפריסה, שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי מסווג לענן מקומי. מבחינת גודל הארגון, שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי מופרד לארגונים גדולים, ארגונים קטנים ובינוניים (SMEs). בהתבסס על ענף אנכי, שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי מסווג ל-BFSI, תחבורה ולוגיסטיקה, מוצרי צריכה וקמעונאות, חינוך, בריאות, ייצור, מדיה ובידור, טלקום וזה, נסיעות ואירוח ואחרים. אזור חכם לתוך צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה ואמריקה הלטינית.

דוגמה לבקשת דוח:https://www.trendsmarketresearch.com/report/sample/11374

שוק תוכנות שיווק דיגיטלי גלובלי (DMS)

בהתבסס על תוכנה, פרסום במדיה החברתית מאפשר לארגונים ליצור מעורבות עם לקוחות ולשפר את נוכחות המותג שלהם בקרב הלקוחות. עם העניין הגובר של הלקוחות במדיה החברתית, ארגונים מעדיפים לפרסם את המוצרים שלהם במדיה החברתית כדי לשפר את מעקב אחר ביצועי הפרסום, מה שמביא להחזר מוגבר על ההשקעה.

במונחים של תעשייה אנכית, ענף המדיה והבידור תורם עיקרי לצמיחת שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי. חברות מדיה משקיעות בתוכנת שיווק דיגיטלית לשילוב הנתונים והאנליטיקה ממספר מקורות. ענף המדיה והבידור גם קוטף את היתרונות של תוכנת שיווק דיגיטלי על ידי מתן חוויה מותאמת אישית ללקוחות לרכישת מנויים חדשים במטרה לשמר אותם.

נתח תוכנות שיווק דיגיטלי בתקציב השיווק הכולל של חברות ושיווק בזמן אמת הולך וגדל בגלל החשיבות הגוברת של שיווק דיגיטלי, מה שמגביר את הצורך בתוכנת שיווק דיגיטלי ובכך מניע את צמיחת השוק. הגדלת השימוש באינטרנט וחיבורי הפס הרחב הופכים אותה לפלטפורמה פוטנציאלית לפיתוח אינטראקציה עם לקוחות. האטרקטיביות הגבוהה של פלטפורמת המדיה החברתית והעלייה בשימוש במכשירים ניידים הופכים אותה לפלטפורמה פוטנציאלית לאינטראקציה ומעורבות עם לקוחות. הפרסום ברשתות החברתיות זכה לצמיחה מהירה, והוא הפך לפלטפורמה יעילה לפרסום קונספט, רעיון או פרסומות עקיפות. הפופולריות הגוברת של אתרי מדיה חברתית צפויה להניע את שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי לאורך תקופת התחזית.

היעדר כוח אדם מיומן בקידוד וטיפול בתוכנות שיווק אמור לעכב את צמיחת השוק. מחסור בעובדים מוסמכים הביא לעלות קבועה גבוהה לפיתוח תוכנה ובכך העלה את המחירים עבור לקוחות קצה. גם עלויות גבוהות הכרוכות בשיווק דיגיטלי צפויות לשלול את צמיחת השוק.

הפופולריות הגואה של סרטונים וסרטונים מגמתיים באינטרנט המשמשים חברות לפרסום מחליפה פרסומות טלוויזיה מסורתיות ופותחות הזדמנויות חדשות בשוק.

מבחינת אזור, צפון אמריקה השוק הגדול ביותר בשוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי. נתח השוק העולה של פלח זה נובע בעיקר מהזמינות התקציבית הגבוהה להוצאה על טכנולוגיות חדשות. אחד הגורמים העיקריים המניעים את הצמיחה של שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי בצפון אמריקה הוא חומר שיווקי מותאם אישית הפונה ללקוח בודד.

חלק מהשחקנים המרכזיים בשוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי הם Adobe System, Oracle Corporation, IBM Corporation, SAP AG, Microsoft, Marketo, Salesforce.com, INC., SAS Institute, INC., Hewlett-Packard ו- Hubspot.

היקף שוק תוכנות השיווק הדיגיטלי העולמי (DMS)

בצע הזמנת רכש ישירה:https://www.trendsmarketresearch.com/checkout/11374/Single

שוק התוכנה לשיווק דיגיטלי גלובלי (DMS) לפי רכיב

• תוכנה
• שירותים

שוק התוכנה לשיווק דיגיטלי גלובלי (DMS) לפי תוכנה

• תוכנה לניהול קשרי לקוחות
• תוכנה לשיווק בדואר אלקטרוני
• פרסום ברשתות חברתיות
• תוכנה לשיווק חיפוש
• תוכנה לניהול תוכן אינטרנט
• תוכנת אוטומציה שיווקית
• ניהול קמפיין
• פרסום בווידאו

שוק התוכנה לשיווק דיגיטלי גלובלי (DMS) לפי שירות

• שירות מקצועי
• שירות מנוהל

שוק התוכנה לשיווק דיגיטלי גלובלי (DMS) לפי סוג פריסה

• במקום
• ענן
שוק התוכנה לשיווק דיגיטלי גלובלי (DMS) מאת Or

בקשה להנחה בדוח:https://www.trendsmarketresearch.com/report/discount/11374

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *