דינמיקה של שוק תקשורת שדה קרוב, תובנות עתידיות, ערך מניה, תחזית צמיחה, השפעת COVID-19 ותחזית גודל עד 2027

 

Market Research Future has published a research report on "Near Field Communication Market Research Report – Global Forecast by 2027" – Market Analysis, Scope, Peg, Progress, Trends and Forecast for 2027.

Market Review

Near Field Communication is a remote communication network, with its popularity growing recently. The trend of popularity of a near field communication system stems from the fact that it is a short-lived correspondence system that helps multiple gadgets to share data and communicate. Moreover, in the world of dominant gadget, a recent innovation as a near field communication system is important. Therefore, it is not surprising that the NFC market is growing at a huge rate today. The size of the near-field communications market has increased due to advances in the use of technology in various fields.

Near field communication replace traditional communication and data sharing devices like Bluetooth and WiFi. In a near-field communication system, two gadgets communicate using radio waves set between the two in the environment. The market size of near field communication (NFC) will increase in the future as new gadgets and mobiles integrate NFC technology into the framework. As the near-field communications systems become clear, the near-field communications market will grow. The new growth phase of the NFC market begins as Near Field communication technology prepares itself for future advanced applications.

In terms of data and numbers, the size of a near-field communications market radiates a CAGR of 17 percent in the near future. Therefore, market overview and trends are very promising for near field communication applications. Moreover, double-digit growth rate means that the NFC market welcomes investments with high returns in the future. The Near Field Communication technology applications market predicts a valuation of $ 30 billion by the end of 2027. The entry of smartphone applications into the market segment ensures expansion of the market size of near field communications (NFC). In addition, the impact of COVID 19 will also affect the growth of the NFC market.

Get a free sample report @  https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/1590

Competitive landscape

השימושים המתפתחים בטלפונים סלולריים והמספר המתרחב של הקונים המקוונים מסתמכים כדי לעורר עניין עסקי באינטרנט. החידוש בהתכתבויות הקרובות נמצא בשימוש נרחב במסופי תשלום המפעילים טלפונים סלולריים. קמעונאים, כמו טרגט, וולגרינס ומייסי'ס, החלו להשתמש בחדשנות בארנק של גוגל. ארגונים במגזרים העסקיים המתפתחים, כמו הודו, סין, יפן, טייוואן ומלזיה, מגבילים את החומר לשלבים רב-תכליתיים לקידום עסקאות אפשריות.

שחקנים מרכזיים בשוק

 • מוליכים למחצה NXP (הולנד)
 • קוואלקום (ארה"ב)
 • ברודקום (ארה"ב)
 • STMicroelectronics (שוויץ)
 • טקסס אינסטרומנטס (ארה"ב)

פילוח שוק

כמו כל הענפים האחרים, גם לתעשיית שוק התקשורת הקרובה יש פילוח שוק המבוסס על גורמים ופרמטרים רבים. בסעיף הבא, פילוח השוק הוא בפירוט: הפילוח של תעשיית שוק התקשורת הקרובה מתחיל ביישומי הטכנולוגיה. טכנולוגיית שדה קרוב מיושמת בענף הקמעונאות כמו גם בתעשיית הרכב. למעשה, בענף הקמעונאות, הוא חל בבקרת גישה, עסקה וזיהוי מוצר. באופן דומה, בתעשיית הרכב, הוא חל בתחומי הכרטוס ובקרת הגישה. אחד התחומים העיקריים שבהם חלה תקשורת שדה קרוב הוא בבנקאות ופיננסים. מערכות תקשורת שדה ליד שולטות בשירותי הכסף האלקטרוני ובקרת הגישה כיום.  יתר על כן, בענף האירוח, מערכות תקשורת שדה קרובות שולטות בעסקאות. מכיוון שמערכות התקשורת מטפלות בתחומים רגישים כל כך של התכתבויות ועסקאות, המערכות מאובטחות מאוד בעיצובן.

שוק תקשורת שדה גלובלי – ניתוח אזורי

סקירה כללית אזורית

הצמיחה של תעשיית שוק התקשורת בשדה הקרוב מחלקת את ההתקדמות על פני תחומים שונים בעולם. השוק הגדול ביותר לטכנולוגיות תקשורת שדה קרוב הוא ארה"ב. בארה"ב, יישום טכנולוגיית התקשורת משפר את אבטחת הנתונים המקושרת לנתונים קליניים ותרופות. מינהל המזון והתרופות גם מראה עניין מיוחד בטכנולוגיית NFC. לכן, כל  העובדות הללו מאששות את המסקנה שצפון אמריקה היא השוק האזורי המוביל לטכנולוגיית תקשורת שדה קרוב. בנוסף לכך, השחקנים העיקריים בשוק ה-NFC שייכים למדינות הולנד, שווייץ וארה"ב. לסיכום, ארה"ב היא המדינה הדומיננטית בתעשיית שוק התקשורת שדה קרוב.

קבל דוח מלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/global-near-field-communication-market-1590

נקודות אסטרטגיות המכוסות בטבלת התוכן של שוק תקשורת שדה קרוב גלובלי:

 1. מבוא
 2. פילוח שוק תקשורת שדה קרוב
 3. סקירה כללית של שוק תקשורת שדה קרוב
 4. סיכום מנהלים
 5. תובנות פרימיום
 6. לפי רכיב
 7. סוג המוצר
 8. משלוח
 9. סוג התעשייה
 10. גיאוגרפיה
 11. נוף החברה
 12. פרופילי חברה
 13. דוחות קשורים

עלינו:

Market Research Future (MRFR) היא חברה מוערכת עם מוניטין של שירות לקוחות בתחומים של טכנולוגיית מידע (IT), בריאות וכימיקלים. האנליסטים שלנו מבצעים מחקר ראשוני ומשני קפדני כדי לספק דו"ח חלק עם פרספקטיבה של 360 מעלות. הנתונים משווים לארגונים בעלי מוניטין, מסדי נתונים מהימנים וסקרים בינלאומיים להפקת דוחות ללא דופי המגובים במידע גרפי וסטטיסטי.

אנו ב- MRFR מספקים דוחות סינדיקטים ומותאמים אישית ללקוחות לפי לטעמם. שירותי הייעוץ שלנו נועדו לחסל סיכונים עסקיים ולהניע את השוליים בשורה התחתונה של לקוחותינו. הניסיון מעשי של אנליסטים ויכולת לבצע מחקר נבון באמצעות ראיונות, סקרים וסקרים הם הצהרה על התעוזה שלנו. אנו עוקבים כל הזמן אחר השוק אחר כל תנודות ומעדכנים את הדוחות שלנו על בסיס קבוע.

איש קשר למדיה:

עתיד מחקר שוק (חלק ממחקר Wantstats ומדיה פרטית מוגבלת)

רחוב הדסון 99, קומה 5

ניו יורק, NY 10013

United States of America

+1 628 258 0071 (USA)

+44 2035 002 764 (United Kingdom)

Email: sales@marketresearchfuture.com

Website: https://www.marketresearchfuture.com

Related Market Research Report:

Flip Chip Technology Market:   https://snehaspatil0493.wixsite.com/marketresearchreport/post/flip-chip-technology-market-report-covers-top-countries-and-regions-of-the-world-forecast-to -2027

Market to grow LED:   https://htt903832899.wordpress.com/2021/08/10/led-grow-light-market-recent-industry-trends-market-volume-competitive-landscape-and-industry-growth-2027 /

Spatial Light Modulation Market:   https://www.1upfun.com/post/1523137/spatial-light-modulator-market-revenue-grow-pricing-industry-growth-and-forecast-to-2027

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *