תחזית צמיחה חכמה בשוק התחבורה של איירווייז, מגמות עתידיות, יישומים, תובנות מרכזיות, ערך מניה וניתוח השפעה על COVID-19 עד 2027

מחקר שוק Future פרסם דו"ח מחקר על "דו"ח מחקר שוק התחבורה של אינטליגנטי איירווייז – תחזית גלובלית עד 2027" – ניתוח שוק, היקף, יתד, התקדמות, מגמות ותחזית לשנת 2027.

סקירת שוק:

התקדמות טכנולוגית מהירה מביאה לשדרוג מתמשך של ציוד שדה התעופה כדי להקל על הבטיחות והיעילות של דרכי הנשימה. מערכת התחבורה החכמה של דרכי הנשימה משתמשת בטכנולוגיית מידע כדי לנהל את שירותי דרכי הנשימה. Market Research Future (MRFR) פרסמה יציאה מחדשבה טענה כי שוק מערכות התחבורה החכמות בעולם של נתיבי אוויר מסומן להתרחב להפליא ב-CAGR של 11.5% במהלך תקופת התחזית של 2016-2022 ולהגיע להערכת שווי של 21.5 מיליארד דולר עד סוף 2022 מ-11.18 מיליארד דולר ב-2016.

נהגי M arket ומגבלות:

אימוץ הולך וגובר של טכנולוגיה מתקדמת ופיתוח מהיר בטכנולוגיית בינה מלאכותית מסייעים בעיקר לארגון התעבורה האווירית על ידי שמירה על המרכיבים הקריטיים של מערכות התחבורה של דרכי הנשימה. מגמת ההגברהשל האינטרנט של הדברים והיתרונות של מערכת תחבורה חכמה של דרכי הנשימה לשיפור איכות האבטחה והשירות תורמים לצמיחה המשמעותית של שוק מערכות התחבורה החכמות בעולם. הגדלתציי ה-ircraft והתעבורה האווירית גורמים לביקוש גבוה לפתרונות ניהול מתקדמים המספקים נתונים בזמן אמת, אשר בתורם מניעים את הצמיחה של שוק מערכות התחבורה החכמות בעולם.

הטמעה של מערכת תחבורה חכמה airways כדי לשפר את חוויית הלקוח ואבטחה על ידי הפיכת הנסיעה אישית יותר וניהול בזמן של שירותים מניעים את הצמיחה של שוק מערכות התחבורה החכמות בעולם. המאפיינים של מערכת התחבורה של אינטלligent Airways המסייעת לפשט את המורכבות לגבי העבודה של שדות תעופה ודבורות אוויר גורמים לביקוש לפתרונות מתקדמים, וכתוצאה מכך הרחבת מערכת התחבורה החכמה העולמית market. עם זאת, עלות גבוהה של שדרוגים וחוסר משאבים הם חלק מהגורמים העיקריים שעשויים לרסן את הצמיחה של  שוק התחבורה החכם העולמי במהלך תקופת התחזית.

פילוח שוק

השוק העולמי לתחבורה חכמה של דרכי הנשימה מפולח על בסיס רכיבים, פריסה וטכנולוגיה.

בהתבסס על רכיבים,שוק גלובל אל להובלת דרכי הנשימה החכמות פולח לחומרה ותוכנה. מקטע החומרה מחולק עוד יותר לחיישן, יחידות תצוגה, מצלמות במעגל סגור, התקני רשת ואחרים. מגזר התוכנה כולל את שילובckend מכשירים שונים.

בהתבסס על הפריסה, השוק העולמי לתחבורה חכמה של דרכי הנשימה פולח לענן ולשטח.

בהתבסס על הטכנולוגיה, השוק העולמי להובלת דרכי הנשימה החכמות הפךלהעצמת נוסעים, פתרונות מטען חכמים יותר, מדעי הנתונים, שירות עצמי מבוסס ביומטריה, רובוטיקה ובינה מלאכותית ועוד.

קבל דוח לדוגמה בחינם @  https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2158

ניתוח אזורי

לפי אזור, השוק העולמי לתחבורה חכמה של דרכי הנשימה פולח לצפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק והמזרח התיכון ואפריקה.

צפון אמריקהציפיתי להגביר את שוק התחבורה החכמה של דרכי הנשימה כתוצאה ממחקר ופיתוח אינטנסיביים בטכנולוגיה חכמה הקשורה לחברת תעופה, חדירה גבוהה לאינטרנט של הדברים, וצמיחה של מגוון של IoT ו- gies טכנולו הקשורים לענןבאזור. אזור צפון אמריקה צפוי לקבל את נתח השוק הגדול ביותר עם נוכחות של מאמצי טכנולוגיה בשלב מוקדם באזור.  באזור יש גם מעורבות של מדינות מתקדמות מבחינה טכנולוגית כמו ארה"ב ו Canada המאפשרים את הפיתוח של השוק עבור מערכת תחבורה דרכי הנשימה חכם.

אירופה הרוויחה הכי הרבה מיוזמות האוטומציה המקיפות של הממשלה בשדה התעופה.

שוק אסיה פסיפיק צפוי לראות את הצמיחה הגבוהה ביותר בשל עלייה מתמדת במספר שדות התעופה הפועלים, ביקוש גובר למערכות מידע בשדה התעופה, קבלה גוברת של טכנולוגיות מתקדמות בשדה התעופה ומערכת טיפול בכבודה משופרת.

שחקני מפתח

המשתתפים העיקריים בשוק מערכות התחבורה של Intelligent Airways הם – אמדאוס IT אחזקות S.A. (ספרד), NEC Corporation (יפן), CISCO מערכות בע"מ (ארה"ב), אינדרה  Sistemas  S.A. (ספרד), תאגיד מכונות עסקיות בינלאומי (IBM) (ארה"ב), רוקוול קולינס בע"מ (ארה"ב), סימנס AG (גרמניה),Unisys Corporation (ארה"ב), Honeywell Corporation Inc. (ארה"ב) SITA (שווייץ) בין היתר.

קבל דוח מלא @ https://www. marketresearchfuture.com/reports/intelligent-airways-transportation-system-market-2158

עלינו:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח המחקר המבושל שלנו (CRR), דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR), דוחות מחקר גולמיים (3R), מחקר רציף -הזנה (CFR)ושירותי ייעוץ R שוק.

פרטי קשר:

איש קשר למדיה:

עתיד מחקר שוק

משרד מס' 528, אדמנורה  צ'יימברס

דרך מגרפטה, הדסאר,

פונה – 411028

מהרשטרה, הודו

+1 646 845 9312

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *