שוק אלחוטי מובנה לפי התקדמות טכנולוגית, ביקוש ותחזית עתידית 2021-2026

MarketInsightsReports  מציעה מחקר כולל וניתוח מבוסס  שוק אלחוטי מובנה העולמי , המתייחס לסיכויי צמיחה, פוטנציאל פיתוח שוק, רווחיות, היצע וביקוש, ונושאים חשובים אחרים. הוא משתמש במספר גישות לניתוח נתוני שוק היעד כגון מתודולוגיות מחקר ראשוניות ומשניות. הוא כולל מחקרים המבוססים על רשומות היסטוריות, סטטיסטיקות פופולריות וצמיחה עתידנית. השוק האלחוטי העולמי בניין צפוי לגדול ברמת CAGR משמעותית בתקופת התחזית.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355741/in-building-wireless-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=Priyanka

שוק האלחוטי המבנה צפוי לגדול ברמה של CAGR של 13% במהלך תקופת התחזית מ -2020 עד 2025.

החברות המובילות הפועלות בשוק האלחוטי הבנייני העולמי המבוססות על הדוח הן: Pierson Wireless Corp, Cobham PLC, AT&T, Inc., CommScope, Inc., Anixter Inc., Verizon Communications, Inc., Corning Incorporated., Ericsson Inc ., TE Connectivity Ltd., Beatcom Incorporated, Dali Wireless, Inc.

מגמות שוק מרכזיות

צפוי לתא קטן להחזיק במניות הגדולות

– תא קטן משפר באופן משמעותי את החיבורים האלחוטיים הן בתוך והן מחוץ לסביבת העבודה עם פלישה מינימלית. הוא תופס שטח קטן, ובכך מתגלה כפתרון מושלם לשיפור קיבולת הרשת וכיסויו. כאשר הוא נפרס בפריסות LTE מתקדמות ו- 5G, תאים קטנים ימלאו תפקיד חשוב באספקת יעילות של יישומי השהיה נמוכים ופס רחב נייד במהירות גבוהה. מספר מפעילים בוחנים את האפשרויות שלהם, ונתוני פריסת תאים קטנים נחשבים לעדיפות גבוהה, כאשר רוב המפעילים בארה"ב רואים בהם חלק בלתי נפרד משירותי ה- 4G שלהם.
– עם טביעת רגל קטנה של חומרה, ניתן להתקין אותן בקלות על מבנים כגון עמודי שירות, פנסי רחוב, שלטים או לצידי הבניינים. לדוגמה, בינואר 2019, TPG, בשיתוף עם Huawei הסינית, הניחה את ארגזי התא הקטנים על עמודי חשמל ברחבי פרבר רידה בצפון מערב סידני. על פי פורום תאים קטנים, מספר התאים הקטנים באזורי מגורים צפוי להגיע ל -1,850 אלף בשנת 2025, מ -1,250 אלף בשנת 2017. האימוץ יהיה יותר בארגונים, שם מספר התאים הקטנים צפוי להגיע ל -5,500 אלף בשנת 2025, מ -1,280 אלף בשנת 2017.

ניתוח אזורי לשוק אלחוטי בנוי:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק ה- Wireless In-Building העולמי מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

לעיון בדוח המלא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355741/in-building-wireless-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=Priyanka

מדגיש את גורמי המפתח הבאים:

תיאור עסקי – תיאור מפורט של פעילות החברה וחטיבותיה העסקיות.

אסטרטגיה תאגידית – סיכום האנליסט של האסטרטגיה העסקית של החברה.

ניתוח SWOT – ניתוח מפורט של נקודות החוזק, החולשה, ההזדמנויות והאיומים של החברה.

היסטוריית החברה – התקדמות אירועי מפתח הקשורים לחברה.

מוצרים ושירותים מרכזיים – רשימת המוצרים, השירותים והמותגים העיקריים של החברה.

מתחרים מרכזיים – רשימת מתחרים מרכזיים לחברה.

מיקומים וחברות בנות חשובים – רשימה ופרטי יצירת קשר של מיקומים מרכזיים וחברות בנות של החברה.

יחסים פיננסיים מפורטים בחמש השנים האחרונות – היחסים הכספיים האחרונים הנגזרים מהדוחות הכספיים השנתיים שפרסמה החברה עם היסטוריה של 5 שנים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MarketInsightsReports

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com    | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *