צמיחת שוק מכשירי מחשוב לבישים והתקדמות טכנולוגית עדכנית 2021-2026

MarketInsightsReports  מציעה מחקר מקיף המבוסס על מחקר וניתוח על  שוק מכשירי המחשוב הלבישים העולמי , המכסה סיכויי צמיחה, פוטנציאל פיתוח שוק, רווחיות, היצע וביקוש, ונושאים חשובים אחרים. הוא משתמש במספר גישות לניתוח נתוני שוק היעד כגון מתודולוגיות מחקר ראשוניות ומשניות. הוא כולל מחקרים המבוססים על רשומות היסטוריות, סטטיסטיקות פופולריות וצמיחה עתידנית. שוק מכשירי המחשוב הלביש העולמי צפוי לצמוח ברמת CAGR משמעותית בתקופת התחזית.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355709/wearable-computing-devices-market-growth-trends-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=Priyanka

שוק מכשירי המחשוב הלביש עמד על 181.5 מיליון יחידות בשנת 2019, והוא צפוי להגיע ל -520.1 מיליון יחידות עד שנת 2025, וירשם CAGR של 19.9% ​​במהלך תקופת התחזית (2020-2025).

החברות המובילות הפועלות בשוק התקני המחשוב הלבישים העולמי שמופיעות בדוח הן: Apple Inc., Samsung Electronics Co. Ltd., Garmin Ltd., Fitbit Inc., Fossil Group Inc., Huawei Technologies Co. Ltd., Sony Corporation, Microsoft Corporation, Nuheara Limited, Omron Healthcare Inc., Huami Corporation, Withings, Medtronic PLC, AIQ Smart Clothing Inc., Sensoria Inc., GoPro Inc., Transcend Information Inc., Ekso Bionics Holdings Inc., Cyberdyne Inc.

מגמות שוק מרכזיות

ביגוד חכם צפוי לצפות בצמיחה משמעותית

– לבוש חכם, כגון אפודים חכמים, חזיות חכמות, נעליים חכמות, גרביים חכמות וגרביונים חכמים, נבחנים במחקר. לבגדים חכמים אלה יש יישומים פוטנציאליים שונים, כגון היכולת לתקשר עם מכשירים אחרים, לנהל אנרגיה, להפוך לחומרים אחרים ולהגן על הלובש מפני מפגעים סביבתיים. עם הביקוש לטקסטיל טכני, השוק צפוי לחוות צמיחה משמעותית בשנים הקרובות.
– ההתקדמות האחרונה בתחומי המוליכים למחצה והמערכת המיקרואלקטרומכנית (MEMS) הביאה להפחתה הן בגודל והן בעלות. קבוצת מחקר טקסטיל מתקדם (ATRG) מצפה לשלב רכיבים אלה בשלב ייצור החוטים, להרחיב את היקף הטקסטיל האלקטרוני על פני חישת טמפרטורות, ניטור רפואי, חישת תנועה, קצירת אנרגיה ותאורה.
– יתר על כן, עם עלייה במקרים של מחלות כרוניות ברחבי העולם, כגון סוכרת, סרטן, הפרעות נשימה ומחלות לב, וגידול במספר הניתוחים המבוצעים בשווקי הבריאות המרכזיים, כגון ארצות הברית ואירופה, הביקוש למרקמים חכמים בתחום הבריאות צפוי לגדול באופן אקספוננציאלי.

ניתוח אזורי לשוק מכשירי מחשוב לבישים:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק מכשירי המחשוב הלביש העולמי מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

לעיון בדוח המלא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355709/wearable-computing-devices-market-growth-trends-forecast-2020-2025?Mode=Priyanka

מדגיש את גורמי המפתח הבאים:

תיאור עסקי – תיאור מפורט של פעילות החברה וחטיבותיה העסקיות.

אסטרטגיה תאגידית – סיכום האנליסט של האסטרטגיה העסקית של החברה.

ניתוח SWOT – ניתוח מפורט של נקודות החוזק, החולשה, ההזדמנויות והאיומים של החברה.

היסטוריית החברה – התקדמות אירועי מפתח הקשורים לחברה.

מוצרים ושירותים מרכזיים – רשימת המוצרים, השירותים והמותגים העיקריים של החברה.

מתחרים מרכזיים – רשימת מתחרים מרכזיים לחברה.

מיקומים וחברות בנות חשובים – רשימה ופרטי יצירת קשר של מיקומים מרכזיים וחברות בנות של החברה.

יחסים פיננסיים מפורטים בחמש השנים האחרונות – היחסים הכספיים האחרונים הנגזרים מהדוחות הכספיים השנתיים שפרסמה החברה עם היסטוריה של 5 שנים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MarketInsightsReports

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com    | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *