צמיחת שוק התרגום בדיבור בדיבור, שיפורים והתפתחויות גלובליות 2021-2026

MarketInsightsReports  מציע מחקר כולל וניתוח מבוסס  שוק התרגום העולמי לדיבור , הכולל סיכויי צמיחה, פוטנציאל פיתוח שוק, רווחיות, היצע וביקוש, ונושאים חשובים אחרים. הוא משתמש במספר גישות לניתוח נתוני שוק היעד כגון מתודולוגיות מחקר ראשוניות ומשניות. הוא כולל מחקרים המבוססים על רשומות היסטוריות, סטטיסטיקות פופולריות וצמיחה עתידנית. שוק התרגום העולמי לדיבור בדיבור צפוי לצמוח בשיעור CAGR משמעותי בתקופת התחזית.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357909/speech-to-speech-translation-market-growth-trends-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=Priyanka

החברות המובילות הפועלות בשוק תרגום הדיבור לדיבור העולמי שמופיעות בדוח הן: Microsoft Corporation, Google Inc. (Alphabet Inc.), Cheetah Mobile Inc., APALON (IAC Search & Media Technologies Limited), Langogo, Shenzhen Timekettle Technologies Ltd , תאגיד SSK, Anhui USTC iFLYTEK Co., TripLingo LLC, Travis, Logbar Inc., Waverly Labs, Lingmo International, Mesay Technology Co. Ltd, Jarvisen, Sourcenext Corporation, Shenzhen Buoth Industry Co. Ltd, SpeechTrans Inc., ECTACO Inc.

שוק תרגום הדיבור לדיבור צפוי לרשום CAGR של 9.4% במהלך תקופת התחזית (2020-2025).

מגמות שוק מרכזיות

פילוח תוכנה לעד שיעור צמיחה גבוה באופן משמעותי

– יישומי מובייל ורשת המסוגלים לקחת קלט קולי בשפה אחת ולייצר פלט קולי בשפה אחרת נחשבים כחלק מהמחקר. מכון הטכנולוגיה של קרלסרוהה משתמש ביישום התוכנה שלו בתיירות, חילופי רפואה וחדשות שידור. כונן דיבור משתמש ביישום שלו בשווקי התקשורת, בעיקר במרכזי טלפונים. כל מקרי השימוש הללו מניעים את פלח התוכנה, עם חדשנות בשוק תרגום הדיבור לדיבור.
– אמזון היא אחת השחקניות המרכזיות המציעות שירותי תרגום דיבור לדיבור, מלבד גוגל ומיקרוסופט. החברה מציעה את שירותיה עם פונקציית ה- Lambda AWS שלה המתחברת עם שלושה שירותי שפה AI, כלומר, Amazon Transcribe, Amazon Translate ואמזון פולי. יתר על כן, אמזון אלקסה מספקת שירותי תרגום קולי שיכולים לתרגם דרך אחת מאנגלית לשפה אחרת, עד 48 שפות.
-על פי מחקר שנערך על ידי תרגום שעה אחת (OHT), פלטפורמת תרגום מקוונת, על עוזרי קול מרכזיים המסוגלים לתרגם קול בזמן אמת, Google Assistant הוא אחד מתרגמי הקול בזמן אמת בעלי הביצועים הטובים ביותר לפני עוזרים וירטואליים אחרים. , כגון סירי וסקייפ.

ניתוח אזורי לשוק תרגום הדיבור לדיבור:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק תרגום הדיבור העולמי מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

לעיון בדוח המלא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357909/speech-to-speech-translation-market-growth-trends-forecast-2020-2025?Mode=Priyanka

מדגיש את גורמי המפתח הבאים:

תיאור עסקי – תיאור מפורט של פעילות החברה וחטיבותיה העסקיות.

אסטרטגיה תאגידית – סיכום האנליסט של האסטרטגיה העסקית של החברה.

ניתוח SWOT – ניתוח מפורט של נקודות החוזק, החולשה, ההזדמנויות והאיומים של החברה.

היסטוריית החברה – התקדמות אירועי מפתח הקשורים לחברה.

מוצרים ושירותים מרכזיים – רשימת המוצרים, השירותים והמותגים העיקריים של החברה.

מתחרים מרכזיים – רשימת מתחרים מרכזיים לחברה.

מיקומים וחברות בנות חשובים – רשימה ופרטי יצירת קשר של מיקומים מרכזיים וחברות בנות של החברה.

יחסים פיננסיים מפורטים בחמש השנים האחרונות – היחסים הכספיים האחרונים הנגזרים מהדוחות הכספיים השנתיים שפרסמה החברה עם היסטוריה של 5 שנים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MarketInsightsReports

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com    | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *