שוק הכרטיסים החכמים טרנדים אחרונים ועסק Outlook 2021-CardLogix Corporation, Watchdata Technologies, Bundesdruckerei GmbH

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק הכרטיסים החכמים ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה לכל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדוח מתמקד גם במגמות שוק הכרטיסים החכמים, הנפח והערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906179/smart-card-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=Priyanka

שוק הכרטיסים החכמים העולמי (מכאן ואילך, המכונה השוק שנחקר) הוערך ב -8.51 מיליארד דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל -12.08 מיליארד דולר עד שנת 2026, תוך רישום CAGR של 6.19%, במהלך התקופה של 2021-2026 .

החברות המובילות הפועלות בשוק כרטיסי החכם העולמיים המפורסמות בדוח הן: CardLogix Corporation, Watchdata Technologies, Bundesdruckerei GmbH, Intelligensa Group, Austriacard (Inform Lykos), Alioth LLC, Gemalto NV (Thales Group), Giesecke & Devrient GmbH, Idemia France SAS (Advent International), Bartronics India Limited, CPI Card Group Inc., HID Global (Assa Abloy AB), Sony Corporation

מגמות שוק מרכזיות

כרטיס חכם ללא מגע צפוי להניע את השוק

-כרטיסי חכם ללא מגע שונים מכרטיסים חכמים המבוססים על מגע מכיוון שהשבב אינו גלוי בכרטיס. במקום זאת, השבב והאנטנה שלו מוטמעים בתוך גוף הכרטיס. הכרטיס מנופף מעל קורא RFID במקום מוכנס כמו כרטיס איש קשר. כאשר הכרטיס ללא מגע עובר דרך שדה ה- RFID המכוון במיוחד, האנטנה מפעילה את השבב ומעבירה את המידע שלה לאפליקציה.
– יתר על כן, פרטי החשבון מועברים באופן אלחוטי בתדר רדיו (RF). מכשיר התשלום ללא מגע של הצרכן יכול להניח מגוון גורמי צורה, לרבות כרטיסים, סמארטפונים מופעלים בתקשורת ליד שטח (NFC) ולבישים. עסקאות ללא מגע מאובטחות מבחינה הצפנה ויוצרות קוד ייחודי לכל עסקה.
– יתר על כן, אין מגע מוצא את מקומו בעולם, במיוחד במעבר. לדוגמה, רשות התחבורה המטרופולינית (MTA) דיווחה כי מערכת OMNY עלתה על 5 מיליון ברזי סה"כ בינואר, מאז תחילת הטייס. למרות שהעברה היא מניע עיקרי של הטכנולוגיה, הקבלה עדיין אינה אחידה בחנויות קמעונאיות אחרות.

ניתוח אזורי לשוק הכרטיסים החכמים:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק כרטיסי החכם העולמיים מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906179/smart-card-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=Priyanka

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:

סקירה כללית:  יחד עם סקירה רחבה של שוק כרטיסי החכם העולמיים, פרק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח בכדי לתת מושג לגבי טיבו ותכניו של המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק הכרטיסים החכמים.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק הכרטיסים החכמים.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק הכרטיסים החכמים.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק הכרטיסים החכמים. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה לביצוע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק הכרטיסים החכמים.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק הכרטיסים החכמים כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה כלפי מטה שימשו להערכת ואימות גודל השוק של שוק הכרטיסים החכמים, כדי להעריך את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketIntelligenceData מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – נתוני מודיעין שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketintelligencedata.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *