התקדמות אחרונה בשוק שוק הפרוסות של סיליקון ותחזית התעשייה 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק הפרוסות האפיטקסיאליות של סיליקון ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק וקצב הצמיחה של כל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדוח מתמקד גם במגמות שוק הפרוסות של סיליקון אפיטקסיאלי, נפח וערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906269/silicon-epitaxial-wafer-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=Priyanka

שוק הפרוסות האפיתקסיאליות בסיליקון צפוי לרשום CAGR של 4.42% במהלך תקופת התחזית בין השנים 2021 – 2026.

החברות המובילות הפועלות בשוק הפרוסות העולמיות של סיליקון אפיטקסיאליות בדוח הן: SweGaN AB, Sumco Corporation, GlobalWafers Japan CO. Ltd, Siltronic AG, MOSPEC Semiconductor Corporation, IQE PLC, II-VI Incorporated, SHOWA DENKO KK

מגמות שוק מרכזיות

ל- Power Electronics צפוי נתח משמעותי

-הצורך ההולך וגדל במוצרים חסכוניים בחשמל הוא אחד הגורמים המרכזיים המניעים את הביקוש לפרוסות האפיטקסיאליות למוצרי אלקטרוניקה חשמליים, בכל תעשיות משתמשי הקצה. לכן, ספקי השוק שנחקרו מכוונים למגוון רחב של תעשיות, כדי לצמצם את הסיכון ולהרחיב את קהל הלקוחות שלהם. שוקי IGBT ו- MOSFET עשויים להמשיך ולגדול, אך חלק מהשוק צפוי לעבור ל- SiC, במיוחד כאשר דנים במודולים של EV/ HEV. יתר על כן, הביקוש לכוח MOSFET נתמך בשימוש ההולך וגדל שלו בהחלפת טרנזיסטורים דו-קוטביים מבודדים, ותיריסטורים. בנוסף, היתרון המשמעותי של שימוש ב- MOSFET כוח בחיזוק יעילות החשמל של מכשירים במתח נמוך מניע עוד יותר את הביקוש לשוק ה- MOSFET העולמי.
– השימוש הגובר באלקטרוניקה חשמלית במכשירים אלקטרוניים לצרכן מזין גם את הביקוש. החדירה הגוברת של סמארטפונים ומכשירים חכמים, הגברת האימוץ של מכשירי IoT והגברת השימוש התעשייתי היא גם שוק מתפתח לאלקטרוניקה חשמלית. הביקוש הרב למכשירי אלקטרוניקה חשמל גרם גם למחסור של פרוסות 200 מ"מ, בשנים 2018 ו -2019.

ניתוח אזורי לשוק הפרוסות האפיטקסיאליות של הסיליקון:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק הפרוסות העולמי של סיליקון אפיטקסיאלי מוצג לקריאת נישות. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906269/silicon-epitaxial-wafer-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=Priyanka

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:

סקירה כללית:  לצד סקירה רחבה של שוק הפרוסות העולמיות של סיליקון אפיטקסיאלי, חלק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח בכדי לתת מושג על טיבו ותוכנו של מחקר המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק הפרוסות של סיליקון אפיטקסיאלי.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק הפרוסות Epitaxial Silicon Epitaxial.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק הפרוסות האפיטקסיאליות של סיליקון.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדו"ח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים של שוק הפרוסות Epitaxial Silicon. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה לביצוע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק הפרוסות Epitaxial Silicon.

מתודולוגיית מחקר:

דוח שוק הפרוסות של סיליקון אפיטקסיאלי כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (M מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה למעלה שימשו לאומדן ולאמת את גודל השוק של שוק הפרוסות האפיטקסיאלי של סיליקון, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *