שוק מאיץ הנתונים של Data Center המגמה האחרונה, התקדמות טכנולוגית והביקוש העולמי 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק מאיץ מרכז הנתונים ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה עבור כל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדוח מתמקד גם במגמות השוק של מאיץ Data Center, נפח וערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906329/data-center-accelerator-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=Priyanka

שוק האצת מרכז הנתונים העולמי הוערך ב -6.59 מיליארד דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע לשווי של 14.75 מיליארד דולר עד שנת 2026, שירשום CAGR של 14.98% במהלך תקופת התחזית 2021-2026.

החברות המובילות הפועלות בשוק מאיץ מרכז הנתונים העולמי שמופיעות בדוח הן: Intel Corporation, NVIDIA Corporation, Advanced Micro Devices Inc., Achronix Semiconductor Corporation, Xilinx Inc., NEC Corporation, Dell Technologies Inc., IBM Corporation, Cisco Systems Inc ., קוואלקום טכנולוגיות, בע"מ

מגמות שוק מרכזיות

FPGA להניע את צמיחת השוק

-FPGAs (מערכי שער הניתנים לתכנות בשטח) הם התקני סיליקון מוכנים מראש הניתנים לתכנות חשמלי (לאחר הייצור) להפוך כמעט לכל סוג של מערכת דיגיטלית. הם מערך של בלוקי לוגיקה הניתנים להגדרה (CLB) המחוברים לחיבורים ניתנים לתכנות וניתן לתכנת אותם מחדש לדרישות היישום הרצויות לאחר הייצור.
-אימוץ שבבי FPGA בכל התעשיות מונע מכך שהם משלבים את החלקים הטובים ביותר במערכות מבוססות מעבדים ומעגלים משולבים ספציפיים ליישומים (ASIC). בנוסף לכך, עבור הפקות בנפח נמוך עד בינוני, FPGA מספקים פתרונות זולים יותר וזמן שיווק מהיר יותר מאשר ASIC, שבדרך כלל דורש הרבה משאבים, מבחינת זמן והון, להשגת המכשיר הראשון.
-FPGA במאיצים מגדילים את תפוקת הסקה בזמן אמת לעומת מעבדים מתקדמים, ומפחיתים חביון לעומת מעבדי GPU, ומספקים יתרונות משמעותיים בעת הפעלת יישומי הסקה בזמן אמת. בשל כך, FPGA צפויה להפוך לתחום השקעה משמעותי של מספר שחקנים.

ניתוח אזורי לשוק מאיץ מרכז הנתונים:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק מאיץ מרכז הנתונים העולמי מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906329/data-center-accelerator-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=Priyanka

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:

סקירה כללית:  יחד עם סקירה רחבה של שוק מאיץ מרכז הנתונים העולמי, פרק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח כדי לתת מושג על טיבו ותוכנו של מחקר המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק Accelerator Data Center.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה בדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק מאיץ מרכז הנתונים.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק מאיץ מרכז הנתונים.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק Accelerator Data Center. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה לביצוע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק Accelerator Data Center.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק Accelerator Data Center כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (M מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה כלפי מטה שימשו לאומדן ולאמת את גודל השוק של Data Center Accelerator Market, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *