שוק תצוגה ראשי צפוי לגדול ב-11 מיליארד דולר עד 2022 | בטיחות צרכנים כדי להניע את הביקוש הגלובלי לשוק התצוגה

שוק התצוגה הגלובלי מודגש לגעת בשווי של 11 מיליארד דולר עד 2022 עם 24% CAGR לאורך תקופת התחזית, לפי MRFR. פריצות דרך טכנולוגיות במגזרי צבא ותעופה שיכולות לסייע לטייסים ולנהגים להשלים את משימותיהם ביעילות יכולות להניע את הביקוש בשוק. ההתמקדות המשתנה של יצרני HUD לשיפור בטיחות הנהגים והורדת שיעורי ההתנגשות והתאונות צפויה לבשר טובות לשוק. יתר על כן, הצגים פועלים כתפקיד כפול לשיחה עם בני גילם ומשפחות מבלי שיסיחו את דעתם על ידי סמארטפונים. שיפור ברמת החיים ורמות ההכנסה הניתנות להוצאה הם גורמים נוספים שיכולים להיות זרזים אפשריים לצמיחה בשוק.

יעילות אור נמוכה במכשירים אלה יכולה להוות אתגר לצמיחת השוק.

קבל עותק דוגמה חינם של הדוח @  https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2797 

שחקני מפתח:

השחקנים הבולטים בשוק התצוגה בראש כוללים את Penny AB (שוודיה), Hudway (ארה"ב), רוברט בוש GMBH (גרמניה), Yazaki Corporation (יפן), Denso Corporation (יפן), Esterline Technologies Corporation (ארה"ב), Micro Vision Inc. (ארה"ב), Saab Automobile AB (שוודיה), Visteon Corporation (ארה"ב), Honeywell Aerospace (ארה"ב), BAE Systems Inc. (בריטניה), Continental AG (גרמניה), Nippon Seiki Co. Ltd (יפן), בין היתר. .

הִתפַּלְגוּת:

שוק התצוגה הגלובלי  Head-Up  מפולח לפי סוג, רכיב ויישום.

לפי סוג, הוא מחולק למסכים רכובים על קסדה וקבועים.

לפי רכיב, הוא מפולח למחולל וידאו, יחידת מקרן ומשלב.

לפי יישום, הוא מפולח לרכב, תעופה אזרחית, צבא ואחרים. אפליקציית הרכב יכולה להיות הגדולה ביותר בתקופת התחזית עקב התחדשות תחום הרכב וייצור מחודש של מכוניות בכלכלות מתפתחות ומפותחות. בנוסף, העיצובים העדכניים ביותר של רכבים חשמליים והיברידיים מכילים יחידות HUD יכולות להניע את הצמיחה של המגזר. טכנולוגיות קישוריות המבטיחות את בטיחות הנוסעים יכולות לבשר טובות לצמיחת שוק התצוגה הראשונית.

מיפוי השוק העולמי:

שוק התצוגה הראשונית מסתכל על האזורים הבאים – אסיה פסיפיק (APAC), אירופה, צפון אמריקה ושאר העולם (RoW), לצורך בחינה מדוקדקת של הביקוש הממשמש ובא.

צפון אמריקה צפויה לשלוט בשוק העולמי הודות למדיניות המדגישה את בטיחות הלקוחות. התקנה של יחידות HUD באיטרציות האחרונות של מכוניות ומטוסים יכולה לעורר ביקוש בשוק ולהניע את ההכנסות בשוק באופן אקספוננציאלי. א

לפי ההערכות, אירופה זוכה למקום השני בשוק בגלל נטיית הלקוחות לרכש של מכוניות יוקרה וסופר. תכונות שליטה קולית וזיהוי מחוות במערכות ה-HUD העדכניות יכולות להניע את המכירות שלה באזור.

אזור APAC צפוי להפגין קצב מהיר, במונחים של צמיחה, עקב שינוי יחידות הייצור של יצרני הרכב הגדולים באזור. התקנה של יחידות HUD במכוניות מגזר הביניים עשויה לדרבן את הביקוש בשוק בשנים הקרובות. ההצלחה שממנה נהנה מגזר הרכב בהודו, יפן וסין היא זרז נוסף הפועל לטובת שוק התצוגה הראשונית.

קבל דוח מלא @  https://www.marketresearchfuture.com/reports/head-up-display-market-2797 

ראש בראש

מערכת SkyDisplay HUD של MyGoFlight (MGF) צפויה לקבל אישור מסוכנות התעופה הפדרלית (FAA) אשר תבטיח את מסחור המוצר עד סוף 2019. התקנת המערכת במטוסים צפויה להגביר את המודעות של הטייסים כמו גם להיות מודע לכל הסכנות הסביבתיות הנובעות ממערכת הניווט ב-HUD.

דוחות קשורים

שוק תצוגה ראשי לרכב  לפי סוג HUD (מגן רוח ומשלב), לפי אפליקציה (פרימיום, מכוניות יוקרה ואמצעי מגזר), לפי אזור (אסיה-פסיפיק, צפון אמריקה, אירופה, שורה)

https://www.marketresearchfuture.com/reports/automotive-head-up-display-market-2461 

שוק בקרי תצוגה , לפי סוג תצוגה (בקר LCD, בקר מסך מגע, תצוגה מרובה, תצוגה חכמה, בקר תצוגה גרפי), לפי ממשק וידאו (סוג, בקר תצוגה) ולפי אפליקציה – תחזית עולמית 2027

https://www.marketresearchfuture.com/reports/display-controller-market-4020 

על מחקר שוק עתיד:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח מחקר מבושל (CRR), דוחות מחקר חצי מבושל (HCRR), דוחות מחקר גולמי (3R), מחקר רציף הזנה (CFR) ), ושירותי מחקר וייעוץ שוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.