כיסוי רך שוק ריצוף עסק פילוח לפי הכנסות ותחזית מבנה 2030

שוק ריצוף הכיסוי הרך העולמי נלמד בפירוט רב בדו"ח האחרון של Market Research Future (MRFR), הכולל ניתוח מפורט של מסלול הצמיחה ההיסטורי של השוק ומצבו הנוכחי. בדו"ח נבחנות מגמות מרכזיות הפועלות בשוק ריצוף הכיסוי הרך העולמי. על סמך מידע זה, מוצגות בדוח תחזיות מדויקות ואמינות לתוואי הצמיחה הסביר של השוק לאורך תקופת התחזית עד 2025. נהגים מובילים ומעצורים הפועלים בשוק הריצוף הרך העולמי נבחנים בדו"ח. השפעתם של נהגים מרכזיים אלה ומגבלותיהם על שוק הריצוף הרך העולמי נבחנת בפירוט בדו"ח. כך, הגורמים העיקריים המאפשרים את צמיחת השוק מגויסים ומוגדרים בדו"ח. שחקנים מובילים הפועלים בשוק ריצוף כיסוי רך העולמי הם גם פרופיל בדו"ח המחקר. הנוף התחרותי של שוק הריצוף הרך העולמי נבחן אפוא בפירוט בדו"ח. הדו"ח בוחן גם את השפעת מגפת COVID-19 על שוק הריצוף הרך העולמי.

קבל דוח לדוגמה בחינם @https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/7670

 

שוק ריצוף הכיסוי הרך העולמי היה עד לצמיחה אדירה בשנים האחרונות, בשל הביקוש הגובר לחומרי בנייה ירוקים יחד עם גידול בצמיחת שוק ההחלפה המסחרית. יצרנים המתמחים בייצור ריצוף כיסוי רך מציעים גם מגוון רחב של חומרי גלם קלים וממוחזרים בתעשיית הריצוף. חומרים ממוחזרים צפויים להפוך למגמה מרכזית בשוק הריצוף הרך העולמי במהלך תקופת התחזית, שכן שימור הסביבה צפוי להפוך לאג'נדה מרכזית עבור כל התעשיות בשנים הקרובות. משתמשים מסחריים כמו גם מגורים מתחילים להיות מודעים לזמינות של חומרים ממוחזרים בריצוף כיסוי רך, מה שמוביל יצרני ריצוף כיסוי רך רבים המשתמשים בחומרים ממוחזרים כדי להפיק את המרב ממגמה זו.

יתר על כן, ההתרחבות המהירה של ענפי התיירות והאירוח, יחד עם הבנייה הגוברת של בנייני מסחר ומגורים במדינות מתפתחות כמו סין, הודו ודרום קוריאה, צפויה להניע עוד יותר את הביקוש לריצוף כיסוי רך. פעילות המחקר והפיתוח הגוברת של היצרנים הגדולים לפיתוח עיצובים ושירותים חדשניים צפויה להניע את הביקוש משוק הריצוף הרך. עם זאת, תנודות במחירי חומרי הגלם עשויות לעכב את הצמיחה של שוק הריצוף הרך העולמי  לאורך תקופת התחזית.

לוח תוצאות תחרותי:

השחקנים המובילים בשוק ריצוף כיסוי רך העולמי כוללים ממשק בע"מ, טרינסאו SA, מוהוק תעשיות, מיליקן & החברה, מנינגטון מילס בע"מ, מהונדס קומות LLC, קבוצת דיקסי בע"מ, בנטלי מילס בע"מ, קרגיל בע"מ, קבוצת בוליו הבינלאומי, ושטיח אבי & הרצפה.

פילוח:

שוק ריצוף הכיסוי הרך העולמי מפולח על בסיס מוצר, יישום ואזור.

לפי מוצר, שוק ריצוף הכיסוי הרך העולמי מפולח לאריחי שטיחים. מגזר הרחבה צפוי לשלוט בשוק הריצוף הרך העולמי לאורך תקופת התחזית. כיסויי ריצוף רכים רחבים הם הסוג הפופולרי ביותר של כיסויים בקרב הצרכנים, מה שמוביל לביקוש הנרחב שלהם. הביקוש הגובר ממפעלים כגון מוסדות בריאות, מוסדות חינוך ומוסדות אירוח לריצוף כיסוי רך רחב עשוי להיות מניע מרכזי לשוק הריצוף הרך העולמי. מגזרי האירוח והבריאות הגדלים באזורים המתעוררים עשויים להיות המניע העיקרי לשוק הריצוף הכמוס הרך לאורך תקופת התחזית.

על ידי יישום, שוק ריצוף כיסוי רך העולמי מחולק למגורים ומסחר. מגזר המגורים מהווה את הנתח הגדול ביותר בשוק הריצוף הרך העולמי.

הגישה לדוח המלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/soft-covering-flooring-market-7670

ניתוח אזורי:

צפון אמריקה החזיקה בנתח הגדול ביותר בשוק ריצוף הכיסוי הרך העולמי בשנת 2018 וצפויה להישאר הצרכנית המובילה לאורך תקופת התחזית. עם זאת, אסיה פסיפיק צפויה להתגלות כשוק אזורי מרכזי לריצוף כיסוי רך במהלך תקופת התחזית על גב העיור הגובר במדינות כמו סין, הודו, מלזיה ואינדונזיה.

אודות עתיד מחקר שוק –

ב- Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דו"ח המחקר המבושל שלנו (CRR), דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR), דוחות מחקר גולמיים (3R), מחקר רציף-הזנה (CFR) ומאכלי ייעוץ מחקר שוק.

לצוות MRFR יש את המטרה העליונה לספק ללקוחותינו את שירותי מחקר השוק והמודיעין האיכותיים והאופטימליים. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדיניים, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, המסייעים לענות על כל השאלות החשובות ביותר שלהם.

על מנת להישאר מעודכן עם הטכנולוגיה ותהליך העבודה של התעשייה, MRFR לעתים קרובות תוכניות מבצעת פגישה עם מומחים בתעשייה וביקורים תעשייתיים עבור חברי האנליסט המחקר שלה.

איש קשר:

עתיד® מחקר שוק

רחוב הדסון 99, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית של אמריקה

טלפון: +1 628 258 0071(ארה"ב) +44 2035 002 764(UK)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

אתר: https://www.marketresearchfuture.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.