ביקושים עולים בשוק הטפטים, מגמות, צמיחה, ניתוח תחרותי ותחזית עתידית לשנת 2030

סקירת שוק

בימים האחרונים, גורמים שונים כמו הליך יעיל בזמן, ריכוז עולה על חושים אסתטיים, פשטות של התקנה, אופנה מתפתחת של עיצובי פנים מודרניים, ופיתוח של חומרים חדשים הניעו את הצמיחה של שוק הטפטים העולמי.  זה הפך להליך חשוב להכניס התאמה אישית מודרנית, עיצובים וצבעים לחדר. צמיחה מהירה בעסקי בנייה פרטיים, נדל"ן, שיפוץ, עלייה במספר מתחמי הדיור, ואפנון מחדש מודרני גורמים למגמות שוק טפטים.  עלייה זו הביאה לדרישה מרוממת לחושים אסתטיים והתאמה אישית בפנים.

חוץ מזה, השינויים הסביבתיים ברחבי העולם הביאו להתפתחות התעשייתית בחומרים המיוצרים ומנוצלים בשוק הטפטים. זה תרם כדי ליצור דרישות נוספות עבור טפטים כי הם ידידותיים לסביבה. למרות שמוצרי הטפט תופסים את רוב תשומת הלב, התפקוד המשמעותי נעשה על ידי החומרים שלו. זו הסיבה מדוע ניתנו מספר רב של חשיבות לפיתוח החומרים. יתר על כן, תעשיית הטפטים צוברת פופולריות בהתבסס על השימוש שלה בחומרים מודרניים, עמידות, וריכוז מרומם על אסתטיקה.

קבל דוח לדוגמה בחינם @https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/7306

שוק הטפטים  העולמי צפוי לעלות ל-CAGR של כמעט 5%.  יתר על כן, שוק הטפטים צפוי לעלות לפחות 1.74 מיליארד דולר בשנת 2021 במהלך תקופת הנבואה. שוק הטפטים מוכיח כי בשנים הקרובות השוק צפוי לקבל מומנטום גבוה. פתרונות משולבים מגבירים את הדירוג בטכנולוגיה ותחרות עצומה מצד משתתפי השוק העולמי הם הנושאים העיקריים שגורמים לעלייה המהירה של שוק הטפטים.

פילוח שוק

שוק הטפטים העולמי סווג תחת משתמשי קצה וסוגים. בהתבסס על סוגים, שוק הטפטים סווג לנייר, ויניל, בד, לא ארוג ואחרים. בהתבסס על משתמשי קצה, השוק סווג למבנים שאינם למגורים ומגורים. חומר הייצור יש ריכוז עצום בגלל התכונות שהוא מציע יחד עם העלויות שהוא משייך. חומר ויניל יש דריסת רגל משמעותית בשוק בגלל התכונות שלה כי בדרך כלל לעשות את זה אופציה נוחה לניצול מגורים. טפטים העשויים מהם עמידים בפני גריז, לחות ושמן. לכן הוא שימושי יותר מטפטים מבוססי נייר. חומרים אלה משמשים בדרך כלל במטבחים ובשירותים. מצד שני, טפטים למגורים היו הקטגוריה המתפתחת במהירות הגבוהה ביותר בשנת 2017 בגלל הביקוש הגובר שלהם באזור אסיה פסיפיק.

ניתוח אזורי

תעשיית שוק הטפטים העולמית סווגה לאזורים שונים כגון אירופה, צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, וחלקים אחרים של העולם. הקצב העצום של שיפוץ, עיור, שיפוץ, ואת התשתית והכלכלה המתפתחת במהירות של אסיה פסיפיק סיפק יתרונות לאנשי העסקים הזרים להתחיל לסחור בשוק. יתר על כן, הפרויקטים העולים של שיפוץ, ושיפוץ, במגזר הפיתוח התשתיתי של תעשיות פרטיות הרחיבו את ההזדמנויות לצמיחת שוק טפטים על ידי המעצבים והסוחרים במדינות מתקדמות כגון טייוואן, סין, יפן, הפיליפינים, סין, סינגפור, אוסטרליה, תאילנד, וייטנאם, מיאנמר, ואחרים.

הגישה לדוח השלם של Access @https://www.marketresearchfuture.com/reports/wallpaper-market-7306

חדשות התעשייה

בשל ההתפרצות הגוברת של מגפת COVID-19, הקצב העולמי של צמיחת שוק הטפטים הושפע במידה ניכרת. עם זאת, שוק הטפטים העולמי הוא תחרותי מאוד, ויש כמה שחקנים בכל רחבי העולם. לשחקנים אלה יש מספר ניכר של תכנון עבודה כדי לרומם את עמדותיהם בשוק העולמי. פעולה זו מבטיחה את ההפרש הקבוע בנתח שוק הטפטים שלהם. האסטרטגיות המשמעותיות ביותר שאומצו על ידי שחקני מפתח אלה כוללות פיתוחי טפטים חדשים על בסיס מיזוגים, רכישות וחומרים המתעדכנים כעת. הוא כולל גם שיתופי פעולה ושותפויות מתוכננים.

אודות עתיד מחקר שוק –

ב- Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דו"ח המחקר המבושל שלנו (CRR), דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR), דוחות מחקר גולמיים (3R), מחקר רציף-הזנה (CFR) ומאכלי ייעוץ מחקר שוק.

לצוות MRFR יש את המטרה העליונה לספק ללקוחותינו את שירותי מחקר השוק והמודיעין האיכותיים והאופטימליים. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדיניים, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, המסייעים לענות על כל השאלות החשובות ביותר שלהם.

על מנת להישאר מעודכן עם הטכנולוגיה ותהליך העבודה של התעשייה, MRFR לעתים קרובות תוכניות מבצעת פגישה עם מומחים בתעשייה וביקורים תעשייתיים עבור חברי האנליסט המחקר שלה.

איש קשר:

עתיד® מחקר שוק

רחוב הדסון 99, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית של אמריקה

טלפון: +1 628 258 0071(ארה"ב) +44 2035 002 764(UK)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

אתר: https://www.marketresearchfuture.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.