גודל שוק החיסונים לבעלי חיים בגרמניה / ניתוח ההשפעה של קוביד -19 / תחזית לשנת 2025

על פי הערכות, שוק החיסונים לבעלי חיים בגרמניה גדל בשיעור של כ-6.0% בתקופת התחזית. גרמניה היא אחת המדינות הפוטנציאליות השוכבות על המפרץ ומכוסה בנהרות, אגמים, בריכות וגופי מים אחרים. דיג וחקלאות ימית הם מקור מזון חשוב ומועדפים באופן משמעותי על ידי תושבי המדינה. לכן, יש גודל ניכר של תעשיית החקלאות בארץ, אשר תורמת באופן משמעותי לצמיחה של השוק. יש עלייה משמעותית בביקוש למאכלי ים, כולל תנין, דגים ומשכונות, מה שמגדיל את הצורך בחיסוני דגים ואקווה במדינה. חיסון אנטרי רדמות ' (ארם), חיסון ויבריו אנגווילארום, חיסון פורונקולוזיס, חיסון ויבריו סלמוניצידה, חיסון משולב לוויבריוזיס/פורונקולוזיס, חיסון נגד וירוס, חיסון פסטורלה, חיסון משולב לפסטורלה/ויבריוזיס, חיסון ויבריוזיס לקלה, חיסון לוויבריוזיס שרימפס ואחרים הם חלק מחיסוני הדגים המשמשים בדיג ובחקלאות ימית.

כדי לבקש מדגם מהדוח שלנו על שוק החיסונים לבעלי חיים בגרמניה: https://www.omrglobal.com/request-sample/germany-animal-vaccine-market

השחקנים המרכזיים בשוק החיסונים של בעלי החיים בגרמניה כוללים את זואטיס., אלנקו, מרק ושות'., בע מ., וסבה סנט. שחקנים אלה מאמצים אסטרטגיות מכריעות, כגון מיזוגים ורכישות, השקות מוצרים ושותפויות ושיתופי פעולה כדי לשמור על התחרותיות שלהם ולהגדיל את נתח השוק שלהם. למשל, במאי 2019, סיווה סנט 'אנאלה ואידט ביולוגיקה ג' אמבה התקשרו בהסכם לרכישת תיק ביו-פרמצבטי וטרינרי ופעילויות מחקר ופיתוח של אי.די. טי. זה יאפשר לא. די. טי להתמקד בייצור תרופות וחיסונים ביוטכנולוגיים אנושיים לשווקים לאומיים ועולמיים. חברת סי-בי-איי מתכננת להשקיע משמעותית בפיתוח מרכז חדשנות לחזירים גלובלי חדש במחקר אי-די-טי בריימס, גרמניה ואתר דסאו הקיים של אי. טי.טי. מרכז זה צפוי לחזק את יכולות המחקר והפיתוח הביולוגיות של החברה וישלב את המומחיות הן של צוותי המחקר והן של צינורות מתקדמים. כתוצאה מכך, רכישה זו תציע פוטנציאל צמיחה חזק עבור סבה.

(קבל 15% הנחה על רכישת דוח זה)

דוח מלא על שוק החיסונים לבעלי חיים בגרמניה זמין @ https://www.omrglobal.com/industry-reports/germany-animal-vaccine-market

פילוח שוק החיסונים של גרמניה

לפי סוג

* חיסונים חזירי

* חיסוני עופות

* חיסונים לבעלי חיים

* חיסונים לחקלאות ימית

* חיסונים לבעלי חיים נלווים

* חיסונים אחרים לבעלי חיים

לפי טכנולוגיה

* חיסון מוחלש חי

* חיסון נהרג / לא פעיל

* חיסון רקומביננטי

* חיסון וקטורי

* חיסון ליחידת משנה

* חיסון די-אן-איי

* חיסון כימרי

* אחרים

פרופילי חברה

* עבודת אניקון

* סיווה סנט

* אלנקו

* הסקה קורפ.

* מרק ושות'., בע מ.

* ניוגן קורפ.

* חיסונים

* וטוקווינול ס. א.

* וירבאק

* זואטיס, בע מ

סיבות לקנות מאיתנו –

1. אנו מכסים יותר מ -15 תעשיות עיקריות, מפולחים עוד יותר ליותר מ -90 מגזרים.

2. יותר מ -120 מדינות מיועדות לניתוח.

3. מעל 100 מקורות נתונים בתשלום ממוקש לחקירה.

4. מנתחי המחקר המומחים שלנו עונים על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון

מחקר שוק אוריון (עמר) היא חברת מחקר וייעוץ שוק הידועה בדוחות החדים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. עמר מציעה דוחות מחקר מאוגדים איכותיים, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

קשר מדיה:

שם החברה: מחקר שוק אוריון

איש קשר: מר אנוראג טיווארי

דואר אלקטרוני: info@omrglobal.com

קשר לא: + 91 7803040404

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.