שוק תעשיית המשחקים הסינית לפי התקדמות וביקוש טכנולוגי 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של תעשיית המשחקים הסינית ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה לכל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדו"ח מתמקד גם במגמות השוק של תעשיית המשחקים הסינית, הנפח והערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

(מבצע מיוחד: עד 20% הנחה לזמן מוגבל בלבד)

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906419/chinese-gaming-industry-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=Priyanka

שוק המשחקים הסיני צפוי לרשום CAGR של 14% במהלך תקופת התחזית 2021 – 2026.

החברות המובילות הפועלות בשוק תעשיית המשחקים הסינית העולמית המפורסמות בדוח הן: Tencent Holdings, NetEase Inc., Interactive Entertainment, Beijing Kunlun Technology Co. Ltd., Perfect World Games, Elex Technology, Shanda Games, KongZhong Corporation, The9 Limited, NetDragon Websoft

מגמות שוק מרכזיות

משחקי מובייל תופסים את נתח השוק הגדול ביותר

– פלח משחקי הסלולר בשוק צפוי לחזות ביקוש משמעותי במהלך תקופת התחזית בשל גידול אוכלוסיית הגיימרים הניידים במדינה. רוב השחקנים מרוכזים בערים 2 ברמה בסין, כמו צ'נגדו ווהאן. על פי ועדת המשחקים של איגוד המוציאים לאור בסין, חלק ההכנסות מהמכירות של משחקי המובייל בתעשיית המשחקים בסין הגיע ל -68.5% בשנת 2019, לעומת 62.5% בשנת 2018. הזמינות של טלפונים חכמים במחירים סבירים עשויה לעודד מעבר מהתכונה הנוכחית של משתמשי טלפונים ניידים לסמארטפונים.
– יתר על כן, על פי רישום SensorTower, 30 מוציאי המשחקים הסינים המובילים היוו 26 אחוז מההכנסות הגלובליות ממשחקים ניידים ביוני 2020. מותגים פופולריים כמו Tencent ו- NetEase הגיעו למקום הראשון בעוד שמות מוכרים אחרים כוללים את לילית משחקים, FunPlus, משחקים לינגקסי, וכו '
– מוציאים לאור ומפתחי משחקים פונים לצרכנים בשווקים המתעוררים על ידי שחרור גרסאות' ליט 'של משחקים שיכולים לפעול על טלפונים עם פחות עיבוד (כלומר טלפונים זולים יותר). זה מרחיב את טווח הכותרת הספציפית בכך שהוא הופך את המשחק לנגיש יותר לצרכנים שאולי לא יוכלו להרשות לעצמם את הטלפונים הניידים המהירים והטובים ביותר.

ניתוח אזורי לשוק תעשיית המשחקים הסינית:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק תעשיית המשחקים הסינית העולמי מוצג לקריאת נישות. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906419/chinese-gaming-industry-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=Priyanka

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:

סקירה כללית:  לצד סקירה רחבה של שוק תעשיית המשחקים הסינית העולמית, פרק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח בכדי לתת מושג לגבי טיבו ותוכנו של המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק תעשיית המשחקים הסינית.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק תעשיית המשחקים הסינית.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק תעשיית המשחקים הסינית.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק תעשיית המשחקים הסינית. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי לבצע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק תעשיית המשחקים הסינית.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק תעשיית המשחקים הסינית כולל הערכה של גודל השוק בערך (מיליון דולר) והיקף (M מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה כלפי מטה שימשו להערכת ואימות גודל השוק של שוק תעשיית המשחקים הסינית, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

דוח לרכישה:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/05202906419?mode=su?Mode=Priyanka

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *