סקירת שוק הרוחות המזוקקות בבריטניה לפי ההזדמנויות האחרונות, גודל הצמיחה, ניתוח אזורי ותחזיות לשנת 2025

שוק הרוחות המזוקקות בבריטניה מוערך לגדול בשיעור של כ -3% בתקופת התחזית. אימוץ משקאות חריפים מזוקקים מונע משמעותית מכוח הקנייה הגובר של הצרכנים והביקוש הגובר למשקאות עם טעמים טבעיים. תחום הרוחות מובל על ידי בני דור המילניום ואוכלוסיית הגיל הצעיר הדורשים מוצרים חדשניים ומתקדמים יותר. לכן, החברות מוסיפות טעמים טבעיים כדי לשפר את איכות הטעם של משקאות אלכוהוליים. הזמינות הגוברת של משקאות חריפים מזוקקים עם טעמים טבעיים חדשניים מובילה למגוון משמעותי של אפשרויות לצרכנים המאפשרת לצרכנים לבחור במשקה האלכוהולי שבחרו.

כדי לבקש מדגם מהדוח שלנו על שוק הרוחות המזוקקות בבריטניה: https://www.omrglobal.com/request-sample/uk-distilled-spirits-market

לפי שתיית מזוןאירופה, בשנת 2017 ייצאו מדינות האיחוד האירופי משקאות (כולל רוח, יין, בירה, מים מינרליים ומשקאות קלים) בשווי של יותר מ -34 מיליארד דולר, מתוכם כ -12 מיליארד דולר כולל משקאות חריפים, 3.8 מיליארד דולר כולל יין ו -12.6 מיליארד דולר בירה עם צמיחה של 5%, 12% ו -2% בהתאמה לעומת השנה הקודמת. סך היבוא הקשור למשקאות היה קרוב ל -6.6 מיליארד דולר בעיקר יין ומשקאות חריפים. שיעור יבוא היין הופחת ב -1% בשנה בשנת 2017.

במדינה בסיס אוכלוסייה של 66 מיליון וכ-82% מהאוכלוסייה הם מעל 15 שנים. לפי ארגון הבריאות העולמי, צריכת האלכוהול לנפש ירדה מעט מ-12.3 ליטר בשנת 2010 ל-11.4 ליטר בשנת 2016, עדיין גבוהה מהממוצע באיחוד האירופי. למדינה יש מדיניות לאומית כתובה תת-לאומית הקשורה לאלכוהול. למדינה יש בלו על יין, רוח ובירה. הגיל המינימלי לשתיית בירה, רוח ויין בארץ הוא 18. 26.6% מהאנשים היו נמנעים במדינה בשנת 2016 עם 11% נמנעים לכל החיים ואילו 15.6% לא נאלצו לשתות משקאות אלכוהוליים מ -12 החודשים האחרונים.

(קבל 15% הנחה על רכישת דוח זה)

דוח מלא על שוק הרוחות המזוקקות בבריטניה זמין @ https://www.omrglobal.com/industry-reports/uk-distilled-spirits-market

פילוח שוק הרוחות המזוקקות בבריטניה

לפי סוג

* וויסקי

* וודקה

* רום

* ג ' ין

* טקילה

* ברנדי

* אחרים

לפי ערוץ הפצה

* באינטרנט

* מנותק

פרופילי חברה

* אנהאוזר-בוש אינבב

* מבשלות קרלסברג א / ש

* קונסטליישן מותגים בע מ.

* דיאג ' ו בקר לוגי

* היינקן מחזיק נ. ב.

* קירין אחזקות ושות'. בע מ.

* מולסון קורס בישול ושות'.

* פרנו ריקאר ס. א.

* סבמילר בקר לוגי

* חברת הבירה בוסטון, בע מ.

סיבות לקנות מאיתנו –

1. אנו מכסים יותר מ -15 תעשיות עיקריות, מפולחים עוד יותר ליותר מ -90 מגזרים.

2. יותר מ -120 מדינות מיועדות לניתוח.

3. מעל 100 מקורות נתונים בתשלום ממוקש לחקירה.

4. מנתחי המחקר המומחים שלנו עונים על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון

מחקר שוק אוריון (עמר) היא חברת מחקר וייעוץ שוק הידועה בדוחות החדים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. עמר מציעה דוחות מחקר מאוגדים איכותיים, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

קשר מדיה:

שם החברה: מחקר שוק אוריון

איש קשר: מר אנוראג טיווארי

דואר אלקטרוני: info@omrglobal.com

קשר לא: + 91 7803040404

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.