גלובל Ev Bus שוק תובנה מקיפה על ידי שיעור הצמיחה, מצב התעשייה, תחזית עד 2028

ניתוח שוק ותובנות שוק אוטובוס EV העולמי
בשל מגפת COVID-19, גודל שוק אוטובוס EV העולמי מוערך בשווי של 96 מיליארד דולר בשנת 2022 והוא צפוי גודל מותאם מחדש של 165 מיליארד $ על ידי 2028 עם CAGR של 20% במהלך תקופת הסקירה. בהתחשב באופן מלא בשינוי הכלכלי על ידי משבר בריאות זה, Battery Electric Bus חשבונאות עבור 21% מהשוק העולמי EV Bus בשנת 2022, צפוי להעריך מיליון$ על ידי 2028, גדל ב cagr 22% מתוקן בתקופה שלאחר COVID-19. בעוד קטע התחבורה הציבורית משתנה ל-25% CAGR לאורך תקופת תחזית זו.
יצרני המפתח הגלובליים של אוטובוס EV כוללים Yutong, קינג לונג, ג 'ונג טונג, דרקון זהב נאנג' ינג, BYD, DFAC, CRRC, Foton ו ANKAI, וכו'. בשנת 2022, חמשת השחקנים המובילים בעולם יש נתח כ 18% במונחים של הכנסות.

מגזרי שוק
מחברי דו " ח מחקר זה בחנו את סוג מקטעי המפתח ויישום. הדו " ח מציע פירוט מעמיק של מקטעי סוג ויישום ותתי המקטעים שלהם. לוקרסיה ופוטנציאל הצמיחה נבדקו על ידי מומחי התעשייה בדו " ח זה. סעיף זה של הדו " ח גם מספק נתוני מכירות ותחזית הכנסות לפי סוג ופלחי יישום המבוססים על מכירות, מחיר, הכנסות לתקופה 2017-2028. המומחים, כדי להרחיב את ההבנה של המשתמשים, עשו שרשרת ערך וניתוח חומר גלם בסעיף זה.

קטע לפי סוג
אוטובוס חשמלי סוללה
אוטובוס היברידי

קטע לפי יישום
תחבורה ציבורית
תחבורה בכביש

תוצאה של מגפת Covid-19
המחברים של מחקר זה יש נאור הקוראים על העלייה וההשפעה של התפרצות Covid-19 על הפיתוח. הם חקרו את השינויים הביאו על הצד demandsupply, צריכה, שרשרת האספקה, ו productionmanufacturing. הקוראים יכירו את האמצעים שסייעו לשחקני המפתח להביא את שוק אוטובוס EV בחזרה לרמות טרום covid.

מגמות וסיכויים
במגזר זה של הדו " ח, המומחים התעמקו הזדמנויות צמיחה מפתח כי צפויים לצוץ. זה יסייע לשחקני המפתח לפשט סוגיות מורכבות הקשורות לאסטרטגיות עסקיות ומסגרות עתידיות להתחרות בסביבה תחרותית זו. סעיף זה בהחלט יסייע לשחקנים למקם באומץ את העסק שלהם.

הפקה לפי אזור
צפון אמריקה
אירופה
סין
יפן
דרום קוריאה
הודו

צריכה לפי אזור
צפון אמריקה
ארה " ב.
קנדה
אירופה
גרמניה
צרפת
בריטניה.
איטליה
רוסיה
אסיה-האוקיינוס השקט
סין
יפן
דרום קוריאה
הודו
אוסטרליה
טאיוואן
אינדונזיה
תאילנד
מלזיה
הפיליפינים
וייטנאם
אמריקה הלטינית
מקסיקו
ברזיל
ארגנטינה
המזרח התיכון ואפריקה
טורקיה
ערב הסעודית
U. A. E

Outlook תחרותי
בחלק זה של הדו " ח, החוקרים עשו ניתוח מקיף של השחקנים הבולטים הפועלים ואת האסטרטגיות שהם מתמקדים כדי להילחם בתחרות האינטנסיבית. פרופילי החברה וניתוח נתח של השחקנים הבולטים מסופקים גם בסעיף זה. הם סיפקו גם נתוני מכירות והכנסות אמינים של היצרנים לתקופה 2017-2022. בעזרת דו " ח זה, שחקני מפתח, בעלי עניין, ומשתתפים אחרים יוכלו להתעדכן בהתפתחויות האחרונות והקרבות בעסק, מה שיאפשר להם לבצע בחירות יעילות.

להלן הנגנים העיקריים שנלקחו בחשבון בדו " ח מחקר זה
Yutong
קינג לונג.
ג ' ונג טונג.
דרקון זהב ננג ' ינג
BYD
DFAC
CRRC
Foton
אנקאיNAME
גואנגטונגname
וולוו
עלון חדש
דיימלר
Gillig

שאלות נפוצות
שהוא מגזר המוצר הרווחי ביותר בשוק אוטובוס EV
שהן האסטרטגיות הבולטות של שחקני שוק אוטובוס EV
אילו גורמים מגבירים את התחרות בשוק אוטובוס EV
אילו הן ההמלצות הניתנות על ידי מומחי תעשיית אוטובוס EV
איזה אזור יהיה עדים צמיחה מתגמלת במהלך תקופת התחזית
מה גורמים יהיה לרסן את הצמיחה בשוק אוטובוס EV
איזה קטע המוצר ירשום את קצב הצמיחה המהיר ביותר בשוק אוטובוס EV
אילו מגמות מתפתחות ישפיעו על הצמיחה בשוק Ev Bus
אשר הם הגורמים עיבוד השפעה גבוהה בשוק אוטובוס EV
אילו חברות ישמרו על ההובלה שלהם על שוק אוטובוס EV ?

אודותינו:

אוריון שוק דוחות (OMR) מאמץ לספק תערובת בלעדית של מחקר שוק איכותי וכמותי דוחות ללקוחות ברחבי העולם. הארגון שלנו מסייע הן לארגונים בינלאומיים והן לארגונים מקומיים לחזק את העסק שלהם על ידי מתן תובנות שוק מעמיקות ומגמות שוק עתידיות אמינות ביותר. הדוחות שלנו עוסקים בכל ההיבטים העיקריים של השווקים המספקים תובנות והשקפת שוק ללקוחות גלובליים.

צור קשר:

שם החברה: דוחות שוק אוריון
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: info@orionmarketreports.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *