שוק חיסונים דיפתריה גלובלי חולק את אתגרי צמיחה 2021, הזדמנויות ומגמות עתידיות 2027

שוק החיסונים הגלובלי דיפתריה צפוי לגדול ב CAGR משמעותי במהלך תקופת התחזית (2021-2027). חיסוני דיפתריה (באנגלית: Diphtheria) הם חיסונים הניתנים לילדים החל מגיל שנתיים כדי לעזור להם לפתח חסינות נרכשת ל-DTP (דיפתריה, טטנוס ושעלת). החיסונים נכללו בתוכנית המורחבת של החיסונים (EPI) מאז 1974. השימוש ב-DTP כחיסון עצמאי ירד באופן משמעותי. מגמה זו נובעת בעיקר מגידול בביקוש לחיסונים משולבי טטראוולנט ואז פנטוולנט. מימון חיסונים וחיסונים של GAVI (Global Alliance for Vaccinations and Immunizations) לחיסונים אחרים המכילים DTP הניע עלייה בביקוש למוצרים משולבים.

שוק החיסונים הגלובלי של דיפתריה צפוי להיות מונע על ידי שכיחות מוגברת של דיפתריה, כמו גם הרחבת התמיכה הממשלתית העולמית בתוכניות חיסון. למרות סיבות כמו עלייה בביקוש לחיסון ה-DTaP, עלייה במקרי הדיפתריה, הטטנוס והשעלת, והעלאת המודעות ליתרונות החיסונים, צפוי לעלות שוק החיסונים העולמי של דיפתריה. התעשייה צפויה להיות מאופקת על ידי מקרים לא סדירים של חיסונים גרימת נזק ותהליכי פינוי רגולטוריים קפדניים. במהלך תקופת התחזית, שוק החיסונים הגלובלי דיפתריה צפוי לראות השקעות מוגברות במחקר ופיתוח, כמו גם תמיכה ממשלתית ומוסדית בתוכניות חיסונים וביקוש עולה ממדינות מתפתחות.

כדי לבקש מדגם של הדו " ח שלנו על שוק החיסונים דיפתריה העולמי: https://www.omrglobal.com/request-sample/diphtheria-vaccines-market

יתר על כן, נעשה הדחף העולמי להכניס יותר ויותר צעירים למרכזי החיסונים. הבנק העולמי, הממשלות המקומיות, וקרנות אחריות חברתית, כולם עובדים יחד כדי לקדם את המטרה הזו, אשר מגבירה את צמיחת השוק. כתוצאה מכך, במהלך תקופת התחזית, מגזר מרכזי החיסונים צפוי לגדול בקצב המהיר ביותר. מרכזי החיסונים כללו מאגר עצום של חיסונים, שסייעו לצמיחת השוק.

כיסוי שוק

* מספר השוק זמין עבור-2020-2027

* שנת בסיס-2020

* תחזית תקופה-2021-2027

* קטע מכוסה

* אזורים מכוסים-גלובלי

* נוף תחרותי: חיסונים AJ, Bionet-אסיה, GlaxoSmithKline plc (GSK), Johnson & Johnson בין היתר.

(קבל 15% הנחה על רכישת דוח זה)

דו" ח מלא על שוק החיסונים הגלובלי דיפתריה זמין בכתובת: https://www.omrglobal.com/industry-reports/diphtheria-vaccines-market

גלובל דיפתריה חיסונים שוק לפי קטע

על ידי משתמש קצה

בתי חולים

* מרפאות

* מרכזי חיסונים

שוק חיסונים דיפתריה גלובלי לפי אזור

צפון אמריקה

* ארצות הברית

* קנדה

אירופה

* בריטניה

* גרמניה

* ספרד

* צרפת

* איטליה

* שאר אירופה

אסיה-האוקיינוס השקט

* הודו

* סין

* יפן

* דרום קוריאה

* שאר APAC

שאר העולם

סיבות לקנות מאיתנו –

1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.

2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.

3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.

4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון

Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:

שם החברה: מחקר שוק אוריון

איש קשר: מר Anurag Tiwari

דוא " ל: info@omrglobal.com

צור קשר מספר: +91 7803040404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *