עלייה בביקוש לחיסוני קדחת צהובה עולמיים שוק שחקני מפתח, ניתוח צמיחה במהלך 2021-2027

שוק החיסונים העולמי לקדחת צהובה צפוי לגדול ב CAGR משמעותי במהלך תקופת התחזית (2021-2027). קדחת צהובה (באנגלית: Yellow fevirus) היא מחלה המופצת על ידי יתושים באזורים טרופיים באפריקה שמדרום לסהרה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה והקריביים. קדחת צהובה (באנגלית: Yellow fever) הוא וירוס שמקורו בנגיף הנילוס המערבי. קדחת צהובה מתבצעת על ידי יתושים פעילים ועוקצים לאורך כל היום. זה לא מחלה מדבקת שמתפשטת מאדם אחד נגוע למשנהו. הקדחת הצהובה מתפשטת ברחבי העולם כתוצאה מהקטנת החסינות בקרב האוכלוסייה המקומית, שינוי האקלים ועיור בצפיפות גבוהה.

כדי לבקש מדגם של הדו" ח שלנו על שוק החיסונים העולמי של קדחת צהובה: https://www.omrglobal.com/request-sample/yellow-fever-vaccines-market

על פי ה-CDC, 15% מהאנשים שחוטפים קדחת צהובה לפתח מצב חמור וקטלני. הקדחת הצהובה נפוצה יותר במקומות מסוימים באפריקה ובאמריקה הלטינית, ומסכנת את הנוסעים. צמרמורות, חום, כאבי גב, כאב ראש חמור, תשישות וחולשה, כמו גם בחילות והקאות, הם כל הסימפטומים של קדחת צהובה. לקדחת הצהובה אין טיפול ספציפי, עם זאת, ניתן לנהל את הסימפטומים כאשר הגוף נלחם בנגיף. על פי ארגון הבריאות העולמי, מעל 200,000 מקרים של קדחת צהובה מתרחשים מדי שנה. החיסונים הם הטיפול היחיד לקדחת הצהובה, והם מספקים הגנה לכל החיים. חיסון נגד קדחת צהובה מתבצע כדי למנוע את התפשטות המחלה ברחבי העולם וכדי להגן על מטיילים בודדים שעלולים להיחשף למחלה. שכיחות קדחת צהובה מוגברת, אורח חיים טמא, והעלאת המודעות הקהילתית לטיפול בקדחת צהובה. השוק העולמי לחיסונים נגד קדחת צהובה מונע על ידי שיפור תשתיות הבריאות במדינות מתפתחות מסוימות כמו ברזיל ועלייה במספר הנוסעים המבקרים במדינות אנדמיות.

שוק החיסונים העולמי ל-yellow fever גדל בשל מאמצים מוגברים של ארגון הבריאות העולמי ושל ארגון UNICEF. יתר על כן, השוק העולמי לטיפול בקדחת צהובה מונע על ידי הסכמים ארוכי טווח עם היצרנים להציע חיסונים ותוכניות שגרתיות, כמו גם מאמצי חירום ומניעה. עם זאת, הצמיחה של שוק החיסונים בקדחת צהובה נפגעת מחוסר אספקה כדי לספק את הביקוש הגובר.

כיסוי שוק

* מספר השוק זמין עבור-2020-2027

* שנת בסיס-2020

* תחזית תקופה-2021-2027

* קטע מכוסה

* אזורים מכוסים-גלובלי

* נוף תחרותי: חיסונים AJ, Bionet-אסיה, GlaxoSmithKline plc (GSK), Johnson & Johnson בין היתר.

(קבל 15% הנחה על רכישת דוח זה)

דו " ח מלא על שוק החיסונים העולמי ב-Yellow Fever זמין בכתובת: https://www.omrglobal.com/industry-reports/yellow-fever-vaccines-market

גלובל צהוב קדחת חיסונים שוק לפי קטע

על ידי משתמש קצה

בתי חולים

* מרפאות

* נקודת מרכזי טיפול

גלובל צהוב קדחת חיסונים שוק לפי אזור

צפון אמריקה

* ארצות הברית

* קנדה

אירופה

* בריטניה

* גרמניה

* ספרד

* צרפת

* איטליה

* שאר אירופה

אסיה-האוקיינוס השקט

* הודו

* סין

* יפן

* דרום קוריאה

* שאר APAC

שאר העולם

סיבות לקנות מאיתנו –

1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.

2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.

3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.

4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון

Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:

שם החברה: מחקר שוק אוריון

איש קשר: מר Anurag Tiwari

דוא " ל: info@omrglobal.com

צור קשר מספר: +91 7803040404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *