גלובל וארצות הברית מתח גבוה מחממים חשמליים עבור נגני מפתח בשוק הרכב, ניתוח צמיחה במהלך 2022-2028

חימום חשמלי מתח גבוה (HVEH) היא מערכת חימום אידיאלי עבור כלאיים plug-in וכלי רכב חשמליים. זה ממיר חשמל DC לחום עם כמעט ללא הפסדים. לכן HVEH משיג זמני חימום מהירים מאוד, דיוק גבוה ויעילות הגבוהה ביותר.
ניתוח שוק ותובנות מחממי חשמל במתח גבוה גלובליים וארצות הברית לשוק הרכב
דו " ח זה מתמקד מחממי חשמל מתח גבוה גלובליים וארצות הברית לשוק הרכב, גם מכסה את נתוני פילוח של אזורים אחרים ברמה האזורית ורמת המחוז.
בשל מגפת COVID-19, מתח חשמלי גבוה העולמי עבור גודל שוק הרכב מוערך שווה$ 1324.4 מיליון בשנת 2022 והוא צפוי גודל מותאם מחדש של$ 5110.8 מיליון על ידי 2028 עם CAGR של 25.2% במהלך תקופת הסקירה. בעוד שבשימוש, בֵּוו היה המקטע המוביל, שחישב נתח שוק של יותר מאחוזים ב-2021, ושינה ל – % CAGR במהלך תקופת תחזית זו.
יצרני הליבה של מתח חשמלי מתח גבוה עבור כלי רכב כוללים BorgWarner, Webasto הקבוצה, HGTECH. שלושת היצרנים המובילים מהווים יותר מ-60% מהשוק. אסיה פסיפיק הוא השוק הגדול ביותר בעולם, המהווים כ -46% מהשוק, ואחריו אירופה וצפון אמריקה, המהווים 36% ו -13%, בהתאמה. ביניהם, 4-7 קילוואט ופחות מ 4 קילוואט היוו 68% ו 22% בהתאמה. הנפוצים ביותר הם כלי רכב חשמליים טהורים וכלי רכב היברידיים, המהווים 53% ו -38% בהתאמה.

מתח חשמלי מתח גבוה גלובלי מחממים עבור היקף הרכב וגודל השוק
מתח גבוה מחממי חשמל עבור שוק הרכב הוא מפולח על ידי אזור (מדינה), שחקנים, לפי סוג ועל ידי יישום. שחקנים, בעלי עניין, ומשתתפים אחרים בעולם מתח חשמלי גבוה עבור שוק הרכב יוכלו להשיג את היד העליונה כפי שהם משתמשים בדו " ח כמשאב רב עוצמה. הניתוח הסגמנטלי מתמקד בהכנסות ובתחזית לפי אזור (מדינה), לפי סוג ועל ידי יישום לתקופה 2017-2028.
עבור שוק ארצות הברית, דו " ח זה מתמקד מתח חשמלי מתח גבוה תנורים עבור גודל שוק הרכב על ידי שחקנים, על ידי כוח ועל ידי יישום, לתקופה 2017-2028. שחקני המפתח כוללים את השחקנים הגלובליים והמקומיים, אשר ממלאים תפקידים חשובים בארצות הברית.

קטע אחר כוח, מתח חשמלי מתח גבוה תנורים עבור שוק הרכב הוא מפולח לתוך
עד 4 קילוואט
4-7 KW
מעל 7KW

קטע על ידי יישום, מתח חשמלי מתח גבוה תנורים עבור שוק הרכב הוא מפולח לתוך
בוו.
HEV
PHEV

ניתוח ברמה האזורית והמדינית
לפי אזור
צפון אמריקה
ארצות הברית
קנדה
אירופה
גרמניה
צרפת
בריטניה.
איטליה
רוסיה
אסיה-האוקיינוס השקט
סין
יפן
דרום קוריאה
הודו
אוסטרליה
סין טייוואן
אינדונזיה
תאילנד
מלזיה
אמריקה הלטינית
מקסיקו
ברזיל
ארגנטינה
המזרח התיכון ואפריקה
טורקיה
ערב הסעודית
איחוד האמירויות הערביות

נוף תחרותי תנורים חשמליים מתח גבוה לניתוח נתח שוק הרכב
מתח גבוה מחממים חשמליים עבור נוף תחרותי בשוק הרכב מספק פרטים ומידע נתונים על ידי שחקנים. הדו " ח מציע ניתוח מקיף ונתונים סטטיסטיים מדויקים על הכנסות על ידי השחקן לתקופה 2017-2022. הוא מציע גם ניתוח מפורט נתמך על ידי נתונים סטטיסטיים אמינים על הכנסות (ברמה עולמית ואזורית) על ידי שחקנים לתקופה 2017-2022. פרטים כלולים הם תיאור החברה, עסקים גדולים, הכנסות החברה סך המכירות, הכנסות שנוצרו תנורים חשמליים מתח גבוה עבור עסקי הרכב, התאריך להיכנס תנורים חשמליים מתח גבוה עבור שוק הרכב, מתח גבוה תנורים חשמליים עבור מבוא המוצר רכב, התפתחויות אחרונות, וכו'.

הספקים העיקריים מכוסים
BorgWarner
קבוצת Webasto
HGTECH
Europe. kgm
Woory Corporation
קבוצת DBK
Mahle
LG
מיצובישי תעשיות כבדות

אודותינו:

אוריון שוק דוחות (OMR) מאמץ לספק תערובת בלעדית של מחקר שוק איכותי וכמותי דוחות ללקוחות ברחבי העולם. הארגון שלנו מסייע הן לארגונים בינלאומיים והן לארגונים מקומיים לחזק את העסק שלהם על ידי מתן תובנות שוק מעמיקות ומגמות שוק עתידיות אמינות ביותר. הדוחות שלנו עוסקים בכל ההיבטים העיקריים של השווקים המספקים תובנות והשקפת שוק ללקוחות גלובליים.

צור קשר:

שם החברה: דוחות שוק אוריון
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: info@orionmarketreports.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *