גלובל Outboard מנוע השוק העליון שחקנים מובילים עם אסטרטגיות תחזית 2028

מנוע חיצוני הוא מערכת הנעה לסירות, המורכבת מיחידה עצמאית הכוללת מנוע, תיבת הילוכים ומדחף או כונן סילון, שנועדה להיות מודבקת לחלק החיצוני של הטרנסום. הם השיטה הממונעת הנפוצה ביותר של הנעת כלי שיט קטנים. כמו גם מתן הנעה, outboards לספק בקרת היגוי, כפי שהם נועדו להסתובב על mountings שלהם ובכך לשלוט בכיוון של דחף. Skeg גם פועל כמו הגה כאשר המנוע אינו פועל. בניגוד מנועים inboard, מנועים outboard ניתן להסיר בקלות לאחסון או תיקונים.

תובנות מהתעשייה
בשל מגפת COVID-19, גודל שוק המנוע החיצוני העולמי מוערך בשווי של 5654 מיליון דולר בשנת 2022 והוא צפוי גודל מותאם מחדש של 9632 מיליון$ על ידי 2028 עם CAGR של 8% במהלך תקופת הסקירה. בעוד קטע סירות פנאי משתנה 10% CAGR לאורך תקופת תחזית זו.
היצרנים העיקריים המספקים מנועים outboard בארצות הברית כוללים מרקורי ימית, וכו היצרן הגדול ביותר תופס כ -50% מנתח השוק. ביניהם, יותר מ 200 כוחות סוס ו 100.1-200 כוחות סוס היוו 28% ו 27% בהתאמה. רוב היישומים הם פנאי ועסקים, חשבונאות עבור 64% ו 21% בהתאמה.

מנהלי התקנים ומחסומים מרכזיים
דו " ח המחקר שילב ניתוח של גורמים שונים המגבירים את צמיחת השוק. היא מהווה מגמות, ריסון, ונהגים אשר משנים את השוק באופן חיובי או שלילי. סעיף זה גם מספק את היקף מגזרים ויישומים שונים שיכולים להשפיע על השוק בעתיד. המידע המפורט מבוסס על מגמות עכשוויות ואבני דרך היסטוריות. סעיף זה מספק גם ניתוח של נפח הייצור על השוק העולמי ועל כל סוג בין 2017 ל 2028. סעיף זה מזכיר את נפח הייצור לפי אזור מ 2017 עד 2028. ניתוח תמחור כלול בדו " ח על פי כל סוג משנת 2017 עד 2028, יצרן מ 2017 עד 2022, אזור מ 2017 עד 2022, ומחיר עולמי מ 2017 עד 2028.
הערכה יסודית של ההרחקות הכלולות בדו " ח מתארת את הניגוד לנהגים ונותנת מקום לתכנון אסטרטגי. גורמים שמאפיל על הצמיחה בשוק הם מרכזיים כפי שהם יכולים להיות מובנים להמציא עיקולים שונים להשגת הזדמנויות הרווחיות הנוכחים בשוק הולך וגדל. בנוסף, תובנות לגבי חוות דעתו של מומחה שוק נלקחו כדי להבין את השוק טוב יותר.

Outlook שלאחר covid-19
הקוראים בסעיף יבינו כיצד תרחיש שוק המנוע החיצוני השתנה ברחבי העולם במהלך המגפה שלאחר המגפה. המחקר נעשה תוך הסתכלות על השינויים בהיבטים כגון ייצור, ביקוש, צריכה, שרשרת אספקה. מומחי התעשייה גם הדגישו את הגורמים העיקריים שיסייעו ליצור הזדמנויות לשחקנים ולייצב את התעשייה הכוללת בשנים הבאות.

Segmental Outlook
מקטעי מפתח כולל סוג ויישום פותחו בדו " ח זה. היועצים במחקר שוק OMR למדו כל קטע וסיפקו את גודל השוק באמצעות נתונים היסטוריים. הם גם דיברו על הזדמנויות הצמיחה שהמקטע עשוי להוות בעתיד. מחקר זה מעניק נתוני ייצור והכנסות לפי סוג ויישום במהלך התקופה ההיסטורית (2017-2022) ותקופת תחזית (2023-2028).

קטע אחר קטע
מתחת ל-10 כ " ס
10.1-30 HP
30.1-100 כ " ס
100.1-200 כ " ס
מעל 200 כ " ס

קטע לפי יישום
סירות נופש
סירות מסחריות
אחרים

Outlook אזורי
חלק זה של הדו " ח מספק תובנות מפתח לגבי אזורים שונים ושחקני המפתח הפועלים בכל אזור. גורמים כלכליים, חברתיים, סביבתיים, טכנולוגיים ופוליטיים נלקחו בחשבון תוך הערכת הצמיחה של אזור מסוים. הקוראים גם לקבל את ידיהם על ההכנסות ואת נתוני הייצור של כל אזור ומדינה לתקופה 2017-2028. מידע זה הנגזר באמצעות מחקר מקיף יעזור לקורא להכיר את הערך הפוטנציאלי של ההשקעה באזור מסוים.

הפקה לפי אזור
צפון אמריקה
אירופה
סין
יפן
דרום קוריאה
הודו

צריכה לפי אזור
צפון אמריקה
ארצות הברית
קנדה
אירופה
גרמניה
צרפת
בריטניה.
איטליה
רוסיה
אסיה-האוקיינוס השקט
סין
יפן
דרום קוריאה
הודו
אוסטרליה
סין טייוואן
אינדונזיה
תאילנד
מלזיה
אמריקה הלטינית
מקסיקו
ברזיל
ארגנטינה

תרחיש תחרותי
בסעיף זה, הקוראים יקבלו הבנה של שחקני המפתח המתחרים. המומחים במחקר שוק OMR למדו את אסטרטגיות הצמיחה המרכזיות, כגון מגמות ופיתוחים חדשניים, התעצמות תיק המוצרים, מיזוגים ורכישות, שיתופי פעולה, חדשנות מוצר חדשה, והתרחבות גיאוגרפית, שבוצעו על ידי משתתפים אלה כדי לשמור על נוכחותם. מלבד אסטרטגיות עסקיות, המחקר כולל התפתחויות עכשוויות וכספים מרכזיים. הקוראים יקבלו גם גישה לנתונים הקשורים להכנסות גלובליות, מחיר וייצור על ידי יצרנים לתקופה 2017-2022. דו " ח הכל כלול זה בהחלט ישרת את הלקוחות להישאר מעודכנים ולקבל החלטות אפקטיביות בעסקים שלהם.

חלק מהשחקנים הבולטים שנבדקו בדו " ח המחקר כוללים
מרקורי ימית
ימאההname
סוזוקי
הונדה
טורקידו
יאכטות מנוע Elco
Suzhou Parsun Power Machine
קרן חשמל Outboards
Aquamot

שאלות נפוצות
איזה קטע המוצר תפס את החלק הגדול ביותר בשוק המנוע החיצוני
איך התרחיש התחרותי של שוק המנוע החיצוני
שהם הגורמים העיקריים המסייעים לצמיחה בשוק המנוע החיצוני
שהם השחקנים הבולטים בשוק המנוע החיצוני
איזה אזור מחזיק את החלק המרבי בשוק המנוע החיצוני
מה יהיה CAGR של שוק המנוע החיצוני במהלך תקופת התחזית
איזה קטע יישום יצא כמקטע המוביל בשוק המנוע החיצוני
אילו מגמות מפתח צפויים לצוץ בשוק המנוע החיצוני בשנים הקרובות
מה יהיה גודל השוק המנוע החיצוני עד 2028
איזו חברה החזיקה את החלק הגדול ביותר בשוק המנוע החיצוני ?

אודותינו:

אוריון שוק דוחות (OMR) מאמץ לספק תערובת בלעדית של מחקר שוק איכותי וכמותי דוחות ללקוחות ברחבי העולם. הארגון שלנו מסייע הן לארגונים בינלאומיים והן לארגונים מקומיים לחזק את העסק שלהם על ידי מתן תובנות שוק מעמיקות ומגמות שוק עתידיות אמינות ביותר. הדוחות שלנו עוסקים בכל ההיבטים העיקריים של השווקים המספקים תובנות והשקפת שוק ללקוחות גלובליים.

צור קשר:

שם החברה: דוחות שוק אוריון
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: info@orionmarketreports.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *