גלובל ימית מנועים ימיים סקירה בשוק על ידי הזדמנויות אחרונות, גודל צמיחה, ניתוח אזורי ותחזיות עד 2028

המנוע הימי והים מתייחס לדלק, מנועי דיזל או מנועי דלק כפולים המשמשים בסביבה הימית.מנוע ימי ו הימי אחראים להנעה של הספינה מנמל אחד למשנהו. בין אם זה של ספינה קטנה plying באזורי החוף או של אחד מסיבית הפלגות במים בינלאומיים, מנוע ימי של 4-שבץ או 2-שבץ מצויד אונייה למטרה הנעה.

תובנות מהתעשייה
בשל מגפת COVID-19, גודל שוק המנועים הימיים והים העולמי מוערך בשווי של 21 מיליארד דולר בשנת 2022 והוא צפוי לגודל מותאם מחדש של 26 מיליארד דולר עד 2028 עם CAGR של 4% במהלך תקופת הסקירה. בעוד קטע ספקים בתפזורת משתנה CAGR 6% לאורך תקופת תחזית זו.
היצרנים העיקריים המספקים מנועים ימיים באזור אסיה פסיפיק כוללים תעשיות כבדות יונדאי ותאגיד בניית ספינות מדינת סין. שני היצרנים הראשונים מהווים כ-50% מהשוק. ביניהם, כוחם של 10,000 עד 20,000 קילוואט ו-20,000 עד 30,000 קילוואט היוו 25% ו-20%, בהתאמה. הנפוצים ביותר הם ספקים בתפזורת מכליות נפט, חשבונאות עבור 44% ו 28% בהתאמה.

מנהלי התקנים ומחסומים מרכזיים
דו " ח המחקר שילב ניתוח של גורמים שונים המגבירים את צמיחת השוק. היא מהווה מגמות, ריסון, ונהגים אשר משנים את השוק באופן חיובי או שלילי. סעיף זה גם מספק את היקף מגזרים ויישומים שונים שיכולים להשפיע על השוק בעתיד. המידע המפורט מבוסס על מגמות עכשוויות ואבני דרך היסטוריות. סעיף זה מספק גם ניתוח של נפח הייצור על השוק העולמי ועל כל סוג בין 2017 ל 2028. סעיף זה מזכיר את נפח הייצור לפי אזור מ 2017 עד 2028. ניתוח תמחור כלול בדו " ח על פי כל סוג משנת 2017 עד 2028, יצרן מ 2017 עד 2022, אזור מ 2017 עד 2022, ומחיר עולמי מ 2017 עד 2028.
הערכה יסודית של ההרחקות הכלולות בדו " ח מתארת את הניגוד לנהגים ונותנת מקום לתכנון אסטרטגי. גורמים שמאפיל על הצמיחה בשוק הם מרכזיים כפי שהם יכולים להיות מובנים להמציא עיקולים שונים להשגת הזדמנויות הרווחיות הנוכחים בשוק הולך וגדל. בנוסף, תובנות לגבי חוות דעתו של מומחה שוק נלקחו כדי להבין את השוק טוב יותר.

Outlook שלאחר covid-19
הקוראים במדור יבינו כיצד תרחיש שוק המנועים הימיים והים השתנה ברחבי העולם במהלך המגפה הפוסט-מגפה. המחקר נעשה תוך הסתכלות על השינויים בהיבטים כגון ייצור, ביקוש, צריכה, שרשרת אספקה. מומחי התעשייה גם הדגישו את הגורמים העיקריים שיסייעו ליצור הזדמנויות לשחקנים ולייצב את התעשייה הכוללת בשנים הבאות.

Segmental Outlook
מקטעי מפתח כולל סוג ויישום פותחו בדו " ח זה. היועצים במחקר שוק OMR למדו כל קטע וסיפקו את גודל השוק באמצעות נתונים היסטוריים. הם גם דיברו על הזדמנויות הצמיחה שהמקטע עשוי להוות בעתיד. מחקר זה מעניק נתוני ייצור והכנסות לפי סוג ויישום במהלך התקופה ההיסטורית (2017-2022) ותקופת תחזית (2023-2028).

קטע אחר קטע

פחות מ 2000 KW
2000 עד 5000 KW
5000 עד 10000 KW
10000 עד 20000 KW
20000 עד 30000 KW
יותר מ 30000 KW

קטע לפי יישום

ספקים בתפזורת
מכליות נפט
אוניות מכולות
ספקי גז
מכליות כימיות
מעבורות וספינות נוסעים
ספינות מטען כלליות
אחרים

Outlook אזורי
חלק זה של הדו " ח מספק תובנות מפתח לגבי אזורים שונים ושחקני המפתח הפועלים בכל אזור. גורמים כלכליים, חברתיים, סביבתיים, טכנולוגיים ופוליטיים נלקחו בחשבון תוך הערכת הצמיחה של אזור מסוים. הקוראים גם לקבל את ידיהם על ההכנסות ואת נתוני הייצור של כל אזור ומדינה לתקופה 2017-2028. מידע זה הנגזר באמצעות מחקר מקיף יעזור לקורא להכיר את הערך הפוטנציאלי של ההשקעה באזור מסוים.

הפקה לפי אזור
צפון אמריקה
אירופה
סין
יפן
דרום קוריאה

צריכה לפי אזור
צפון אמריקה
ארצות הברית
קנדה
אירופה
גרמניה
צרפת
בריטניה.
איטליה
רוסיה
אסיה-האוקיינוס השקט
סין
יפן
דרום קוריאה
הודו
אוסטרליה
סין טייוואן
אינדונזיה
תאילנד
מלזיה
אמריקה הלטינית
מקסיקו
ברזיל
ארגנטינה

תרחיש תחרותי
בסעיף זה, הקוראים יקבלו הבנה של שחקני המפתח המתחרים. המומחים במחקר שוק OMR למדו את אסטרטגיות הצמיחה המרכזיות, כגון מגמות ופיתוחים חדשניים, התעצמות תיק המוצרים, מיזוגים ורכישות, שיתופי פעולה, חדשנות מוצר חדשה, והתרחבות גיאוגרפית, שבוצעו על ידי משתתפים אלה כדי לשמור על נוכחותם. מלבד אסטרטגיות עסקיות, המחקר כולל התפתחויות עכשוויות וכספים מרכזיים. הקוראים יקבלו גם גישה לנתונים הקשורים להכנסות גלובליות, מחיר וייצור על ידי יצרנים לתקופה 2017-2022. דו " ח הכל כלול זה בהחלט ישרת את הלקוחות להישאר מעודכנים ולקבל החלטות אפקטיביות בעסקים שלהם.

חלק מהשחקנים הבולטים שנבדקו בדו " ח המחקר כוללים
יונדאי תעשיות כבדות
סין מדינת בניית ספינות Corporation
Hsd מנוע Co. בע " מ
Mitsui E & S
דיזל Daihatsu
IHI Power Systems Co.בע " מ.
J-ENG
Wartsila
פתרון אנרגיית אדם
קטרפילר
ינמר

שאלות נפוצות
איזה קטע מוצר תפס את החלק הגדול ביותר בשוק המנועים הימיים והימיים
איך התרחיש התחרותי של שוק המנועים הימיים והימיים
שהם הגורמים העיקריים המסייעים לצמיחת השוק של המנועים הימיים והים
שהם השחקנים הבולטים בשוק המנועים הימיים והימיים
איזה אזור מחזיק את החלק המרבי בשוק המנועים הימיים והימיים
מה יהיה CAGR של שוק המנועים הימיים והימיים במהלך תקופת התחזית
איזה קטע יישום יצא כמקטע המוביל בשוק המנועים הימיים והימיים
אילו מגמות מפתח צפויות לצאת בשוק המנועים הימיים והימיים בשנים הקרובות
מה יהיה גודל שוק המנועים הימיים והימיים על ידי 2028
איזו חברה החזיקה בנתח הגדול ביותר בשוק המנועים הימי והים ?

אודותינו:

אוריון שוק דוחות (OMR) מאמץ לספק תערובת בלעדית של מחקר שוק איכותי וכמותי דוחות ללקוחות ברחבי העולם. הארגון שלנו מסייע הן לארגונים בינלאומיים והן לארגונים מקומיים לחזק את העסק שלהם על ידי מתן תובנות שוק מעמיקות ומגמות שוק עתידיות אמינות ביותר. הדוחות שלנו עוסקים בכל ההיבטים העיקריים של השווקים המספקים תובנות והשקפת שוק ללקוחות גלובליים.

צור קשר:

שם החברה: דוחות שוק אוריון
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: info@orionmarketreports.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *