סין אלקטרון-קרן ריתוך (EBW) מכונת סקירה על ידי הזדמנויות האחרונות, גודל הצמיחה, ניתוח אזורי ותחזיות ל 2026

סין אלקטרון קרן ריתוך (EBW) שוק המכונה מוערך לגדול ב CAGR של סביב 8.0% במהלך תקופת התחזית. תיעוש עולה הוא בעיקר מניע את הביקוש EBW בארץ. הוכרז בשנת 2015, "תוצרת סין 2025" הוא אחד הפרויקטים השאפתניים שמטרתם להגדיל את התחרותיות של תעשיות הייצור הסיניות כולל אלקטרוניקה, כימיקלים, רכב, בין היתר. מטרת הפרויקט היא לטפח מותגים סיניים, להגביר את החדשנות ולהפחית את ההסתמכות של המדינה על טכנולוגיה זרה על ידי הפיכת האומה יצרנית עולמית גדולה או דומיננטית של טכנולוגיות שונות כגון רכב.

כדי לבקש מדגם של הדו " ח שלנו על סין אלקטרון קרן ריתוך (EBW) מכונת שוק: https://www.omrglobal.com/request-sample/china-electron-beam-welding-machine-market

סין EBW השוק מפולח על בסיס רכיבים משתמש קצה. בהתבסס על הרכיב, השוק מפולח לתוך אקדח האלקטרונים, חדר עבודה, מניפולטור לחומר, ואחרים כולל אספקת חשמל וציוד בקרה. מקטע תותחי האלקטרונים מוערך בתרומה משמעותית בשוק. בהתבסס על משתמש הקצה, השוק מחולק לכלי רכב, תעופה וחלל והגנה , ימית, בנייה, ייצור תעשייתי, ואחרים כולל אלקטרוניקה ורפואה. התעשייה האווירית והביטחון תרמו נתח משמעותי בשוק.

יתר על כן, המחקר של הדו " ח מכסה את הניתוח של שחקנים שונים הפועלים בשוק. חלק משחקני המפתח המכוסים בדו "ח כוללים הנדסת ואקום קיימברידג' (CVE), ו Ckd לייזר ושות. בע " מ. שחקני השוק מאמצים כמה אסטרטגיות מכריעות כולל מיזוגים ורכישות, התרחבות גיאוגרפית, שותפויות ושיתופי פעולה, כדי להשיג יתרון תחרותי. לדוגמה, במרץ 2020, CVE פתחה משרד סיני חדש כדי להבטיח את הזמינות של שירות טוב יותר ללקוחות שלהם. The incorporation of Aquasium Technology (בייג ' ינג) Co. בע " מ מאפשרת ל-CVE לעמוד בדרישות ולשמור על המשך הצמיחה באזור.

(קבל 15% הנחה על רכישת דוח זה)

דו " ח מלא של סין אלקטרון קרן ריתוך (EBW) מכונת שוק זמין ב: https://www.omrglobal.com/industry-reports/china-electron-beam-welding-machine-market

סין EBW מכונת פילוח בשוק

לפי רכיב

* אקדח אלקטרונים

* חדר עבודה

* מניפולטור לחומר

אחרים

על ידי משתמש קצה

* רכב

* תעופה וחלל והגנה

* ימית

* בנייה

* ייצור תעשייתי

אחרים

פרופילי חברה

* Arcam AB (a part of General Electric Co.)

* Cambridge Vacum Engineering (CVE)

* Ckd Laser Co. בע " מ.

* טכנולוגיה אופטית (שנזן) ושות בע " מ.

* Perfect Laser (Wuhan) Co. בע " מ.

* שנזן Dapeng לייזר טכנולוגיה ושות. בע " מ.

* Shenzhen JASIC Technology Co. בע " מ.

* שנזן Tie Xi אלקטריק מכונות ושות. בע " מ.

* Techmeta Engineering

* Wuhan Label Laser Science & Technology Co. בע " מ.

סיבות לקנות מאיתנו –

1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.

2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.

3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.

4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון

Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:

שם החברה: מחקר שוק אוריון

איש קשר: מר Anurag Tiwari

דוא " ל: info@omrglobal.com

צור קשר מספר: +91 7803040404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *