גרמניה תעשייתי אוויר מדחס גודל שוק / COVID-19 ניתוח השפעה / תחזית ל 2026

גרמניה שוק מדחס אוויר תעשייתי מוערך לגדול בצניעות, ב CAGR של כ 4.3% במהלך תקופת התחזית. גרמניה יש נתח שוק ניכר בשוק מדחס האוויר התעשייתי האירופי בשל תעשיית המזון והמשקאות המפותחת קיבולת ייצור גז ענק. גרמניה היא יצרנית המזון הגדולה ביותר באירופה ותעשיית המזון והמשקאות מייצגת את מגזר התעשייה הרביעי בגודלו בגרמניה. על פי הסחר הגרמני ולהשקיע (GTAI), גרמניה יש כמעט 82 מיליון צרכנים של מוצרי מזון ומשקאות ברחבי הארץ. מספר זה צפוי לגדול בשנים הבאות, מה שהופך את גרמניה נקודה חמה לייצור מוצרי מזון ומשקאות.

כדי לבקש מדגם של הדו " ח שלנו על שוק מדחס אוויר תעשייתי גרמניה: https://www.omrglobal.com/request-sample/germany-industrial-air-compressor-market

בגרמניה יש את קיבולת ייצור הגז הגדולה ביותר בקרב כלכלות EU5. לפי נתוני BP, בשנת 2018, גרמניה ייצרה 4.8 mtoe של גז טבעי הכולל. חיפושי נפט וגז בגרמניה היא תעשייה קטנה בהשוואה למדינות היצרניות המובילות, אם כי, חברות מחקר וספקים גרמניות משחקות תפקיד חיוני ברמה הבינלאומית. תשתית צינור רחב כזה יוצר ביקוש מדחסי אוויר תעשייתיים בארץ, ומכאן מניע את הצמיחה בשוק.

גרמניה תעשייתי אוויר מדחס השוק מפולח מבוסס על סוג, טכנולוגיה, משתמש הקצה. בהתבסס על הטכנולוגיה, השוק מסווג עקירה דינמית מדחסי עקירה חיוביים. מדחסי עקירה דינמיים הוא מפולח נוסף לתוך מדחסי אוויר זרימה צירית מדחסים צנטריפוגליים. בעוד קטע דחיסה חיובית מדחסים הוא פילוח נוסף לתוך מדחסי אוויר סיבוביים ומדחסים הדדיות. יתר על כן, מדחסים rotatory כוללים אונה, בורג, טבעת נוזלית, מדחסי גלילה & ויין תוך הדדיות כולל משחק כפול דיאפרגמה ומדחסים הפועל יחיד. בהתבסס על סוג, השוק מסווג נייד נייח. בהתבסס על משתמש הקצה, השוק מחולק למזון ומשקאות, נפט וגז, ייצור, אנרגיה וכוח, רכב, ואחרים.

(קבל 15% הנחה על רכישת דוח זה)

דוח מלא של גרמניה תעשייתי אוויר מדחס השוק זמין ב: https://www.omrglobal.com/industry-reports/germany-industrial-air-compressor-market

גרמניה תעשייתי אוויר קומפרסור שוק פילוח

לפי סוג

* נייד

* נייח

על ידי טכנולוגיה

* מדחסים תזוזה דינמית

* מדחסי אוויר זרימה צירית

* מדחסים צנטריפוגליים

* מדחסי עקירה חיוביים

* מדחסי אוויר סיבוביים

* מדחסים הדדיים

על ידי משתמשי קצה

* מזון ומשקאות

* נפט וגז

* אנרגיה וכוח

* ייצור

* רכב

* אחרים (בנייה וכרייה)

פרופילי חברה

* Atlas Copco AB

* BOGE Anlagenbau GmbH & Co. ק " ג

* General Electric Co.

* Hitachi Ltd.

* Ingersoll-Rand PLC

* פתרון אנרגיה אדם SE

* קווינסי קומפרסור LLC

* Senco Brands Inc.

* סימנס AG

* Stanley Black & Decker, Inc.

* סולצר בע " מ.

סיבות לקנות מאיתנו –

1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.

2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.

3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.

4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון

Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:

שם החברה: מחקר שוק אוריון

איש קשר: מר Anurag Tiwari

דוא " ל: info@omrglobal.com

צור קשר מספר: +91 7803040404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *