הודו תעשייתי אוויר מדחס צמיחה בשוק, גודל, נתח, דוח התעשייה תחזית 2020-2026

שוק מדחס אוויר תעשייתי הודו מוערך לגדול בצניעות ב CAGR של סביב 6.2% במהלך תקופת התחזית. צמיחה זו יכולה להיות מיוחסת למדיניות הממשלה הלוכדת במדינה כדי לקדם את תעשיית הייצור של הודו. הודו פועלת ברציפות לקראת מיצוב עצמה כמדינה מרכזית בפיתוח טכנולוגי ותיעוש. הייצור התעשייתי של מוצרי חשמל ומתכת, מלט, חומרי בניין ובנייה, מכונות וציוד, גומי, מוצרי פלסטיק, וכן הלאה מציע תרומה גדולה כלפי הכלכלה ההודית.

לדברי קרן הון עצמי מותג הודו (IBEF), ההשקעות הישירות החוץ המצטברות (FDI) במגזר הייצור של הודו הגיעו כמעט 91.2 מיליארד דולר במהלך אפריל 2000-יוני 2019. יוזמות ממשלתיות מלוכדות כגון "Make in India", inflow FDI ענק, ומאמצים משמעותיים של חברות ייצור גדולות כגון Ge Healthcare, Siemens AG, HTC, Toshiba Corp., ובואינג AG להקים מפעלי הייצור שלהם בהודו, צפוי עוד לתרום לצמיחת שוק מדחס האוויר התעשייתי במדינה.

כדי לבקש מדגם של הדו " ח שלנו בשוק מדחס אוויר תעשייתי הודו: https://www.omrglobal.com/request-sample/india-industrial-air-compressor-market

תעשיית הנפט והגז עדה להוצאות הון משמעותיות, המונעות על ידי הצורך לבנות יכולת לענות על הביקוש הגובר לאנרגיה משווקים מתעוררים ולהחליף את מקורות האספקה המתדלדלים. על פי PLC BP, ייצור הגז הטבעי בהודו עמד על 24.2 Mtoe בשנת 2015 אשר ירד מעט 23.6 Mtoe בשנת 2018, ירידה סביב 2.4% במהלך 2015-2018. בדצמבר 2019, בהתאם לשר הנפט של המדינה, צריכת הנפט של הודו תעלה ב 3 פעמים ב -10 השנים הבאות, אשר יגדיל באופן משמעותי את הביקוש של מדחסי אוויר תעשייתיים בארץ לשמירה על הזרימה הנכונה של נפט וגז במדינה.

(קבל 15% הנחה על רכישת דוח זה)

דוח מלא של הודו תעשייתי אוויר מדחס השוק זמין ב: https://www.omrglobal.com/industry-reports/india-industrial-air-compressor-market

הודו תעשייתי אוויר קומפרסור שוק פילוח

לפי סוג

* נייד

* נייח

על ידי טכנולוגיה

* מדחסים תזוזה דינמית

* מדחסי אוויר זרימה צירית

* מדחסים צנטריפוגליים

* מדחסי עקירה חיוביים

* מדחסי אוויר סיבוביים

* מדחסים הדדיים

על ידי משתמשי קצה

* מזון ומשקאות

* נפט וגז

* אנרגיה וכוח

* ייצור

* רכב

* אחרים (בנייה וכרייה)

פרופילי חברה

* Atlas Copco AB

* מדחסים BAC

* BAUER COMPRESSORS INC.

* Curtis-Toledo, Inc

* ELGi Equipments Ltd.

* General Electric Co.

* Hitachi Ltd.

* מדחסי Indo-Air Pvt. Ltd.

* Kirloskar Pneumatic Co. בע " מ.

* סימנס AG

סיבות לקנות מאיתנו –

1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.

2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.

3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.

4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון

Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:

שם החברה: מחקר שוק אוריון

איש קשר: מר Anurag Tiwari

דוא " ל: info@omrglobal.com

צור קשר מספר: +91 7803040404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *