שוק חבישת שכבת מגע פצעים תחזית פיתוח אחרונה 2021-2027 3M, KCI License, Hollister, Elkem Silicone, Advanced Medical Solutions

דוח שוק חבישות שכבת מגע פצעים גלובלי 2021-2027 עשוי להיות בחינה בסיסית של הניתוח העולמי. חדשנות מגמה, נהגים פרסומיים, חריגות סעיפים, מדידת אנליטיקה, חיזוי פרסום, יצרנים ומוכרי חומרה כולם כלולים בחומר. דוח זה משלב פרספקטיבה אוטונומית, מודל סידור, מצב ספציפי למנהל, עתיד, כמו גם חיזוק דפוסים נוכחיים, פתחים וחסימות, חקירה שלב אחר שלב ופיתוח של שוק חבישות שכבת מגע פצעים. התאם את הפרופילים והגישות של המשתתפים בפעילויות, בשרשרת אספקה ​​ובסביבות נהיגה. הדו"ח כולל גם נתונים עבור שוק חבישות שכבת מגע פצעים מ-2021 עד 2027.

שחקני המפתח המובילים בשוק הלבשת שכבות מגע פצעים הם 3M, KCI Licensed, Hollister, Elkem Silicone, Advanced Medical Solutions, Finesse Medical, Avery Dennison, Medline, HARTMANN, BSN Medical, Smith & Nephew, Molnlycke, ConvaTec Group, Advancis Medical, Noble ביו-חומרים, מדעי הדרמה, לומן וראושר

שוק תחבושות שכבת מגע לפצע צפוי לרשום CAGR של 9.7% במהלך תקופת התחזית 2021-2027

. קבל דף לדוגמה בחינם לפני שאתה קונה:

https://www.marketintelligencedata.com/reports /570282/global-wound-contact-layer-dressings-sales-market-report-2021/inquiry?Mode=ICH_JYOti

חדשות התעשייה:

3M רכשה 80 חברות, מתוכן חמש, בחמש השנים האחרונות. בסך הכל בוצעו תשע רכישות מקרנות הון פרטיות. היא גם מכרה 19 נכסים.

הרכישה הגדולה ביותר של 3M עד כה הייתה 2019, אז רכשה את Accelity תמורת 6.7 מיליארד דולר. המכירה הגדולה ביותר שהונפקה ב-2019 הייתה מכירת Kindeva Drug Delivery לאלטריס קפיטל פרטנרס תמורת 650 מיליון דולר. 3M נרכשה ב-22 מדינות בארה"ב וב-17 מדינות. המגזרים הממוקדים ביותר של החברה הם ייצור (25%) ומוצרים רפואיים (18%).

סקירת שוק:

גורמי המפתח המניעים את הצמיחה של שוק חבישות הפצעים כוללים עלייה בשכיחות של פצעים כרוניים, כיבים וכיבים סוכרתיים ועלייה בהיקף ההליכים הכירורגיים ברחבי העולם.

פצעים כרוניים מגדילים את משך ריפוי הפצעים על ידי גרימת סיבוכים כגון זיהומים, כיבים וחוסר אספקת דם. הפצעים הכרוניים הנפוצים ביותר כוללים כיבים ורידים, כיבים סוכרתיים בכף הרגל ופצעי לחץ. מוצרים להלבשת פצעים וטיפול נכון לטיפול בליקויים הבסיסיים זכו לאחרונה לתשומת לב.

ניתוח ההשפעה וההחלמה של COVID-19:

המטרה העיקרית של מאמר זה של Wound Contact Layer Dressing Market היא לספק תיעוד כמותי בתוך תרשימים וגרפים. מידע על יסודות השוק מסופק אך ורק עבור הקוראים. לכל הקוראים בצד מחזיקי העניין תהיה הבנה של תנאי השוק והסביבה היזמית העסקית לפי הצורך באמצעות ניתוח שוק מתוכנן זה כהלכה. איסוף ההשפעה של COVID-19 על פריחת השוק עם מאמר זה של Wound Contact Layer Dressings Market הוא מעבר חלק.

פילוח שוק

상처 접촉 레이어 드레싱 시장 분석 제품 유형별 분석:

실버

실리콘

기타

상처 접촉 레이어 드레싱 시장 분석 제품 응용 프로그램별 분석:

Hospital

Clinic

Homecare

기타

전체 보고서 읽기:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570282/global-wound-contact-layer-dressings-sales-market-report-2021?Mode=ICH_JYOti

지역 및 국가 수준 분석

북쪽 아메리카(미국, 캐나다 및 멕시코)
유럽(독일, 프랑스, ​​영국, 러시아, 이탈리아 및 기타 유럽)
아시아 태평양(중국, 일본, 한국, 인도, 동남아시아 및 호주)

남아메리카(브라질, 아르헨티나, 콜롬비아, 남아메리카 기타 지역)
중동 및 아프리카(사우디아라비아, UAE, 이집트, 남아프리카, 기타 중동 및 아프리카)

보고서의 주요 특징 및 주요 하이라이트:

– 상세 개요 상처 접촉 레이어 드레싱 시장

– 업계의 변화하는 시장 역학

– 유형, 응용 프로그램 등에 따른 심층 시장 세분화

– 규모 및 가치 측면에서 과거, 현재 및 예상 시장 규모.

– 최근 산업 동향 및 개발

– 상처 접촉 레이어 드레싱 시장의 경쟁 환경

– 주요 업체 및 제품 제공 전략

– 잠재적 및 틈새 부문/지역이 유망한 성장을 보여주고 있습니다.

지금 구매:

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/570282?mode=su?Mode=ICH_JYOti

이 보고서는 다음에 대한 답변을 제공합니다.

באילו אסטרטגיות פועלים השחקנים המרכזיים כדי להילחם במצב Covid-19 זה?
מהם המניעים, ההזדמנויות, האתגרים והסיכונים של השוק שהם מהותיים לאתגרים שעומדים בפניהם כדי לשרוד?
מי הם השחקנים המרכזיים בשוק בתעשיית תחבושות שכבות מגע לפצעים?
מהו קצב הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) החזוי של השוק העולמי לאורך תקופת התחזית (2021-2027)?
מהו הערך החזוי של שוק תחבושות שכבת מגע פצעים בתקופת התחזית?

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את דוח שוק חבישות הפצעים לנגיש למנהלי התעשייה, מנהלי שיווק, מכירות ומוצרים, יועצים, אנליסטים ואחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה. הופכים אותו לבעל ערך רב. משאב עבור תיעוד נגיש בקלות עם טבלאות וגרפים המוצגים בבירור.

המותאם אישית: –

ניתן להתאים את דו"ח שוק חבישות השכבות למגע פצעים גלובליים לצרכים העסקיים הספציפיים. מכיוון שאנו מבינים מה הלקוחות שלנו רוצים, אנו מציעים עד 20% התאמה אישית של דוחות נתוני מודיעין השוק שלנו ללא עלות נוספת לכל המשתמשים שלנו.

לגבי החברה שלנו:

נתוני סקר ברחבי העולם מספקים מידע נוסף ללקוחות הגלובליים של התעשייה. הלקוחות שלנו עוזרים לארגונים לפתח תוכניות עסקיות ולהשיג הצלחה ארוכת טווח בשווקים שלהם. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי נתוני מודיעין שוק ודוחות מחקר מותאמים אישית.

שְׁאֵלָה:

אירפן טמבולי (מנהל מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA
טלפון: +1 (704) 266-3234
מייל: sales@marketintelligencedata.com

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *