שוק התקני ניקוז חדרים לפי ביקוש, צריכה ואסטרטגיה של הצרכנים עד 2027 ב. בראון, Dispomedica GmbH, Fuji Systems

דוח שוק התקני ניקוז חדרים עולמיים 2021-2027 יכול להיות בחינה בסיסית של הניתוח העולמי. חדשנות מגמה, נהגים פרסומיים, חריגות סעיפים, מדידת אנליטיקה, חיזוי פרסום, יצרנים ומוכרי חומרה כולם כלולים בחומר. הדו"ח כולל בחינה שלב אחר שלב של שוק מכשירי ניקוז החדרים והתקדמות שלו, דפוסים נוכחיים, פתחים וזכאויות לחסימות, כמו גם פרספקטיבה אוטונומית, מודל הסדר, נסיבות ספציפיות למנהל, הסדרים עתידיים. פרופילים וגישות של משתתפים בפעילויות, בשרשרת אספקה ​​ובסביבות נהיגה. הדו"ח כולל גם נתונים עבור שוק התקני ניקוז חדרים בין השנים 2021-2027.

שחקני מפתח בשוק מכשירי הניקוז החדרים הם: B. Braun, Dispomedica GmbH, Fuji Systems, Integra LifeSciences Holdings, Medtronic, Natus Medical, Neuromedex GmbH, SILMAG, SOPHYSA SA, Spiegelberg GmbH

. שוק ניקוז החדרים צפוי לרשום CAGR. 7.6% על פני תקופת התחזית 2021-2027

. קבל דף לדוגמה בחינם לפני הקנייה:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570229/global-ventricular-drainage-devices-sales-market-report-2021/inquiry? Mode=ICH_JYOti

חדשות התעשייה:

מדטרוניק רכשה 60 חברות, כולל 14, ב-5 השנים האחרונות. בסך הכל בוצעו 15 רכישות מקרנות הון פרטיות. היא גם מכרה ארבעה נכסים.

הרכישה הגדולה ביותר של מדטרוניק עד כה הייתה רכישת קובידיאן ב-42.9 מיליארד דולר ב-2014. המכירה הגדולה ביותר שהונפקה ב-2017 הייתה המכירה של Medtronic – Patient Care Deep Vein Thrombosis & Nutritional Insufficiency Businesses ל-Cardinal Health תמורת 6.1 מיליארד דולר.מדטרוניק נרכשה ב-14 מדינות בארה"ב ו-8 מדינות. המגזרים הממוקדים ביותר של החברה הם מוצרי בריאות (88%) ושירותי בריאות (8%).

סקירת שוק:

COVID-19 השפיע על שוק ניקוז החדרים החיצוניים בכמה דרכים. אמצעי ההתרחקות החברתיים הנוכחיים של הממשלה והסיכון להידבקות באמצעות הליכים אלה הפחיתו משמעותית את הגישה לטיפול רפואי ולביקורים בבתי חולים. המגיפה גם שיבשה את שרשרת האספקה ​​של השוק ולמשבר המוניטרי העולמי הייתה השפעה גדולה גם על שוק פליטת החדרים החיצוניים. 

ניתוח ההשפעה וההחלמה של COVID-19:

המטרה הראשונה של מסמך שוק זה של התקני ניקוז חדריות היא לספק תיעוד כמותי בתוך תרשימים וגרפים. מידע על יסודות השוק מסופק אך ורק עבור הקוראים. לכל הקוראים בצד מחזיקי העניין תהיה הבנה של תנאי השוק והסביבה היזמית העסקית לפי הצורך באמצעות ניתוח שוק מתוכנן זה כהלכה. איסוף ההשפעה של COVID-19 על תנופת השוק עוברת בצורה חלקה עם מאמר זה של שוק התקני ניקוז חדריות.

פילוח שוק

מכשירי ניקוז חדרי ניתוח שוק ניתוח לפי סוג מוצר:

מכשירי ניקוז חדרים אביזרים

מערכות ניקוז

חדרי ניקוז מכשירי ניקוז חדרי ניתוח שוק יישום המוצר: מרפאות

בית חולים אחר

קרא את הדוח המלא:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570229/global-ventricular-drainage-devices-sales-market-report-2021?Mode=ICH_JYOti

ניתוח ברמה אזורית ומדינה

צפון אמריקה (ארה"ב) ארה"ב, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה, איטליה ואירופה אחרת)
אסיה פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה ואוסטרליה)

מאפיינים עיקריים ודגשים מרכזיים של דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, שאר דרום אמריקה)
המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, דרום אפריקה, שאר המזרח התיכון ואפריקה) : – סקירה מפורטת חדר שוק התקני ניקוז – שינוי דינמיקת השוק בתעשייה – פילוח שוק מעמיק לפי סוג, יישום וכדומה – גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי מבחינת גודל וערך. – מגמות ופיתוחים אחרונים בתעשייה – נוף תחרותי של שוק התקני ניקוז חדרים – שחקני מפתח ואסטרטגיות של הצעת מוצרים – פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה הראו צמיחה מבטיחה. קנה עכשיו: https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/570229?mode=su?Mode=ICH_JYOti דוח זה עונה על הדברים הבאים: אילו אסטרטגיות עוקבים אחר השחקנים העיקריים כדי להילחם במצב Covid-19 זה? מהם המניעים, ההזדמנויות, האתגרים והסיכונים של השוק שהם מהותיים אליהם תעמוד ההישרדות? מי הם שחקני השוק המרכזיים בתעשיית מערכות ניקוז החדרים? מהו קצב הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) החזוי של השוק העולמי לאורך תקופת התחזית (2021-2027)?

מהו הערך החזוי של שוק מכשירי ניקוז החדרים בתקופת התחזית?

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את דוח השוק של התקני ניקוז חדריות לקל לגשת למנהלי תעשייה, מנהלי שיווק, מכירות ומוצרים, יועצים, אנליסטים ואחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה. משאב יקר עבור תיעוד נגיש עם טבלאות וגרפים המוצגים בבירור.

התאמה אישית: –

דוח השוק העולמי של התקני ניקוז חדרים עשוי להשתנות כך שיתאים לצרכים העסקיים הספציפיים. מכיוון שאנו מבינים מה הלקוחות שלנו רוצים, אנו מציעים עד 20% התאמה אישית של דוחות נתוני מודיעין השוק שלנו ללא עלות נוספת לכל המשתמשים שלנו.

אודותינו:

Market Intelligence Data היא מובילה עולמית בתעשיית המחקר, המספקת ללקוחותיה שירותי מחקר מבוססי-נתונים הקשריים. הלקוחות שלנו עוזרים לארגונים לפתח תוכניות עסקיות ולהשיג הצלחה ארוכת טווח בשווקים שלהם. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי נתוני מודיעין שוק ודוחות מחקר מותאמים אישית.

איש קשר:

Irfan Tamboli (מנהל מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA
טלפון: +1 (704) 266-3234
דואר: sales@marketintelligencedata.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *