שוק מכשירים רפואיים מחוברים לרשת הזדמנויות צמיחה, מגמות, ניתוח פלחים ותחזית עבור PhysIQ, פיליפס, NuvoAir AB, GE עד 2027

דוח שוק שוק מכשירים רפואיים מחוברים ברשת 2021-2027 עשוי להיות סקירה בסיסית לניתוח העולמי. חדשנות מגמה, נהגים פרסומיים, חריגות סעיפים, מדידת אנליטיקה, חיזוי פרסום, יצרנים ומוכרי חומרה כולם כלולים בחומר. הדו"ח משלב חקירה ופיתוח צעד אחר צעד של שוק המכשירים הרפואיים המחוברים ברשת, העצמה לדפוסים הנוכחיים, פתיחות וחסימה, כמו גם פרספקטיבה אוטונומית, מודל פריסה, מצב ספציפי למנהל ועתיד. התאם את הפרופילים והגישות של המשתתפים בפעילויות, בשרשרת אספקה ​​ובסביבות נהיגה. הדו"ח כולל גם נתונים עבור שוק המכשירים הרפואיים המחוברים לרשת בין השנים 2021-2027.

מי הם השחקנים הבולטים בשוק ה-Network Connected Medical Devices העולמי? PhysIQ, Philips, NuvoAir AB, GE, Myontec Ltd, Nonin Medical, Drgerwerk, OMRON, Medtronic, Proteus Digital Health, Roche, Aerotel Medical Systems, Fresenius Medical Care, OxyGo LLC, Aero Healthcare, Hill-Rom

Networked Devices Market is it צפוי לרשום CAGR של 23.5% במהלך תקופת התחזית 2021-2027

. קבל דף דוגמאות חינם לפני הקנייה:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570077/global-network-connected-medical-devices-sales-market-report-2021/inquiry?Mode=ICH_JYOti

חדשות התעשייה:

פיליפס בחמש שנים, היא רכשה 36 חברות, מתוכן 16. בסך הכל בוצעו 13 רכישות מקרנות הון פרטיות. היא גם מכרה 13 נכסים.

הרכישה הגדולה ביותר של פיליפס עד כה הייתה רכישת רספירוניקס ב-2007 תמורת 5.1 מיליארד דולר.המכירה הפומבית הגדולה ביותר הגיעה ב-2021 כשמכרה את Koninklijke Philips – Domestic Appliances Business ל-Hillhouse Capital Management תמורת 3.7 מיליארד דולר. פיליפס נרכשה ב-12 מדינות בארה"ב וב-10 מדינות. המגזרים הממוקדים ביותר של החברה הם מוצרים רפואיים (38%) וציוד חשמלי (10%).

סקירת שוק:

תעשיית הבריאות השתנתה באופן משמעותי במהלך השנים האחרונות, מונעת על ידי האופי הטרנספורמטיבי של טכנולוגיות ה-IoT וההתקדמות בטכנולוגיות ניתוח נתונים, כוח מחשב, טכנולוגיות אלחוטיות וטכנולוגיות ניתוח נתונים כגון ביג דאטה הנפרסת כיום במתקני בריאות ו מכוני בריאות. היו עדים ברחבי העולם, תחום של מחקר רפואי לניתוח נתונים רפואיים הטרוגניים מורכבים כולל גנומיקה, פרוטאומיקה ופרמקוגנומיה.

ניתוח ההשפעה וההחלמה של COVID-19:

המטרה הראשונה של מאמר זה של שוק מכשירים רפואיים ברשת היא לספק תיעוד כמותי בתוך תרשימים וגרפים. מידע על יסודות השוק מסופק אך ורק עבור הקוראים. לכל הקוראים בצד מחזיקי העניין תהיה הבנה של תנאי השוק והסביבה היזמית העסקית לפי הצורך באמצעות ניתוח שוק מתוכנן זה כהלכה. איסוף ההשפעה של COVID-19 על תנופת השוק עוברת בצורה חלקה עם מאמר זה של שוק מכשירים רפואיים ברשת.

פילוח שוק

מכשירים רפואיים מחוברים לרשת ניתוח שוק לפי סוג מוצר:

מכשירי ניטור לב מכשירי ניטור

עצבים מכשירי

ניטור נשימתיים

ניתוח שוק מכשירים רפואיים ברשת לפי יישום מוצר: מרפאות

בית חולים אחרות קרא את הדוח המלא: https://www.marketintelligencedata.com/reports/570077/global-network-connected-medical-devices-sales- market-report-2021 ?Mode=ICH_JYOti ניתוח ברמה אזורית ומדינה צפון אמריקה (ארה"ב, קנדה ומקסיקו) אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה, איטליה ושאר אירופה) אסיה פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ) , דרום מזרח אסיה ואוסטרליה)

מאפיינים עיקריים ודגשים מרכזיים של דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, שאר דרום אמריקה)
המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, דרום אפריקה, שאר המזרח התיכון ואפריקה) : – רשת סקירה מפורטת שוק מכשירים רפואיים מחוברים – שינוי בתעשייה דינמיקה של שוק שעושה – פילוח שוק מעמיק לפי סוג, אפליקציה וכו' – גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי מבחינת גודל וערך. – מגמות ופיתוחים אחרונים בתעשייה – נוף תחרותי של שוק מכשירים רפואיים מחוברים ברשת – שחקני מפתח ואסטרטגיות להצעת מוצרים – פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה מציגים צמיחה מבטיחה. קנה עכשיו: https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/570077?mode=su?Mode=ICH_JYOti דוח זה עונה על הדברים הבאים: אילו אסטרטגיות עוקבים אחר השחקנים העיקריים כדי להילחם במצב Covid-19 זה? מהם המניעים, ההזדמנויות, האתגרים והסיכונים של השוק שהם מהותיים אליהם תעמוד ההישרדות? מי הם שחקני השוק המרכזיים בתעשיית המכשור הרפואי המחובר ברשת? מהו קצב הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) החזוי של השוק העולמי לאורך תקופת התחזית (2021-2027)?

מהו השווי החזוי של שוק המכשירים הרפואיים המחוברים לרשת בתקופת התחזית?

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את דוח שוק המכשירים הרפואיים המחוברים לרשת למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה. משאב בעל ערך עבור תיעוד נגיש בקלות עם טבלאות וגרפים המוצגים בבירור.

התאמה אישית: –

הדוח העולמי של שוק מכשירים רפואיים מחוברים ברשת עשוי להשתנות כדי להתאים לצרכים עסקיים ספציפיים. מכיוון שאנו מבינים מה הלקוחות שלנו רוצים, אנו מציעים עד 20% התאמה אישית של דוחות נתוני מודיעין השוק שלנו ללא עלות נוספת לכל המשתמשים שלנו.

אודותינו:

Market Intelligence Data היא מובילה עולמית בתעשיית המחקר, המספקת ללקוחותיה שירותי מחקר מבוססי-נתונים הקשריים. הלקוחות שלנו עוזרים לארגונים לפתח תוכניות עסקיות ולהשיג הצלחה ארוכת טווח בשווקים שלהם. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי נתוני מודיעין שוק ודוחות מחקר מותאמים אישית.

פניות:

אירפן טמבולי (מנהל מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA
טלפון: +1 (704) 266-3234
מייל: sales@marketintelligencedata.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *