פיתוח, צמיחה ותחזית שוק לתצוגה של הדמיה ניידת 2021-2027 על ידי שחקנים בולטים מרכזיים Stryker, Hill-Rom, Getinge, STERIS, Dragerwerk

דוח שוק התצוגה הגלובלי  של Moving Imaging  2021-2027 יכול להיות סקירה בסיסית של הניתוח העולמי. חדשנות מגמה, נהגים פרסומיים, חריגות סעיפים, מדידת אנליטיקה, חיזוי פרסום, יצרנים ומוכרי חומרה כולם כלולים בחומר. הדוח משלב חקירה שלב אחר שלב והתפתחות של שוק תצוגת ההדמיה הניידת, דפוסים נוכחיים, פתחים ומכשולים, כמו גם העצמה מנקודת מבט של שליטה עצמית, מודלים של מערכים, מצבים ספציפיים של מנהל והסדרים עתידיים. פרופילים וגישות של משתתפים בפעילויות, בשרשרת אספקה ​​ובסביבות נהיגה. הדוח כולל גם נתונים עבור שוק התצוגה של הדמיה ניידת בין השנים 2021-2027.

שחקני מפתח בשוק התצוגה של ההדמיה הניידת הם  Stryker, Hill-Rom, Getinge, STERIS, Dragerwerk, GE, Philips ו- Smiths Medical.

שוק תצוגת ההדמיה הניידת צפוי לרשום CAGR של 5.4% במהלך תקופת התחזית 2021-2027.

קבל דף לדוגמה בחינם לפני שאתה קונה:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570536/global-movable-imaging-display-sales-market-report-2021/inquiry?Mode=ICH_JYOti

חדשות התעשייה:

ג'נרל אלקטריק  רכשה 52  חברות  , מתוכן 8 , בחמש השנים האחרונות . סך של  24 רכישות בוצעו על ידי  חברות הון פרטיות . כמו כן נמכרו 43  נכסים .

הרכישה הגדולה ביותר של ג'נרל אלקטריק  עד כה הייתה  הרכישה ב-12.4 מיליארד דולר  של  עסקי Alstom – Power and Grid ב  -2015 . המכירה הציבורית הגדולה ביותר התרחשה ב  -2007 כאשר SABIC Innovative Plastics US  נמכרה  ל- Saudi Basic Industries  תמורת  11.6 מיליארד דולר . ג'נרל אלקטריק נרכשה ב  -12  מדינות בארה"ב וב  -13 מדינות  . המגזרים הממוקדים ביותר של החברה הם  מכונות (15%)  ותוכנה  (13%) .

סקירת שוק:

  • עם זאת, במקרים מסוימים, העלות הגבוהה של צגים חכמות מתקדמות והאיום על אבטחת הסייבר הם גורמים שצפויים להפריע לצמיחת השוק בתקופת התחזית.
  • יתרה מזאת, ההתפשטות האחרונה של COVID-19 הפחיתה את מכירות הביקוש לצגים חכמים התומכים בקול עקב הוצאות מופחתות של לקוחות על אלקטרוניקה וחפצים לא חיוניים אחרים. עם זאת, מכירות התצוגה החכמות צפויות להתנרמל מהמחצית השנייה של 2020.

ניתוח ההשפעה וההחלמה של COVID-19:

המטרה העיקרית של מאמר זה  של Portable Imaging Display Display  Market היא לספק תיעוד כמותי בתוך תרשימים וגרפים. מידע על יסודות השוק מסופק אך ורק עבור הקוראים. לכל הקוראים בצד מחזיקי העניין תהיה הבנה של תנאי השוק והסביבה היזמית העסקית לפי הצורך באמצעות ניתוח שוק מתוכנן זה כהלכה. איסוף ההשפעה של COVID-19 על פריחת השוק עוברת בצורה חלקה עם מאמר זה של Moving Imaging Display Display  Market .

פילוח שוק

ניתוח שוק לתצוגה של הדמיה ניידת לפי סוג מוצר:

תצוגת לד

תצוגת OLED

ניתוח שוק תצוגת הדמיה ניידת לפי יישומי מוצר:

בית חולים

מרכז ניתוחי חוץ

מרכז אבחון

וכו

קרא את הדו"ח המלא:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570536/global-movable-imaging-display-sales-market-report-2021?Mode=ICH_JYOti

ניתוח ברמה אזורית וארצית

  • צפון אמריקה (ארה"ב, קנדה ומקסיקו)
  • אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה, איטליה ומדינות אחרות באירופה)
  • אסיה פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה ואוסטרליה)
  • דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה ועוד דרום אמריקה)
  • מזרח תיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, דרום אפריקה ומזרח תיכון ואפריקה אחרים)

 

תכונות עיקריות ודגשים עיקריים של הדוח:

– סקירה מפורטת של   שוק תצוגת תמונות נעות

– שינוי דינמיקת השוק בתעשייה

– פילוח שוק מעמיק לפי סוג, אפליקציה וכו'.

– גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי מבחינת נפח וערך.

– מגמות והתפתחויות אחרונות בתעשייה

– נוף תחרותי של   שוק תצוגת תמונות נעות

– שחקני מפתח ואסטרטגיות להצעת מוצרים

– מגזרים/אזורים פוטנציאליים ונישה הראו צמיחה מבטיחה.

קנה עכשיו:

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/570536?mode=su?Mode=ICH_JYOti

דוח זה מספק תשובות ל:

באילו אסטרטגיות פועלים השחקנים המרכזיים כדי להילחם במצב Covid-19 זה?
מהם המניעים, ההזדמנויות, האתגרים והסיכונים של השוק שהם מהותיים לאתגרים שעומדים בפניהם כדי לשרוד?  מי הם שחקני השוק המרכזיים בתעשיית תצוגה הדמיה ניידת
? מהו קצב הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) החזוי של השוק העולמי לאורך תקופת התחזית (2021-2027)? מהו הערך החזוי של שוק התצוגה הסלולרית  בתקופת התחזית ?

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את   דוח שוק התצוגה של הדמיה ניידת  לקל לגשת למנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה. משאב יקר עבור תיעוד נגיש עם טבלאות וגרפים המוצגים בבירור.

המותאם אישית: –

ניתן להתאים את דוח שוק ההדמיה הניידת העולמית    לצרכים העסקיים הספציפיים. מכיוון שאנו מבינים מה הלקוחות שלנו רוצים, אנו מציעים עד 20% התאמה אישית של דוחות נתוני מודיעין השוק שלנו ללא עלות נוספת לכל המשתמשים שלנו.

עלינו:

Market Intelligence Data היא מובילה עולמית בתעשיית המחקר, המספקת ללקוחותיה שירותי מחקר מבוססי-נתונים הקשריים. הלקוחות שלנו עוזרים לארגונים לפתח תוכניות עסקיות ולהשיג הצלחה ארוכת טווח בשווקים שלהם. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי נתוני מודיעין שוק ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (מנהל מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA
טלפון: +1 (704) 266-3234
מייל:  sales@marketintelligencedata.com

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *