התפתחות השוק של מכשור רפואי לייזר היסטוריית וסיכויים עסקיים 2027 BIOLASE, Philips, IRIDEX Corporation, LISA Laser USA, Alma Laser

דוח שוק הלייזר הרפואי העולמי 2021-2027 יכול להיות בחינה בסיסית של הניתוח העולמי. חדשנות מגמה, נהגים פרסומיים, חריגות סעיפים, מדידת אנליטיקה, חיזוי פרסום, יצרנים ומוכרי חומרה כולם כלולים בחומר. הדו"ח משלב חקירה שלב אחר שלב של שוק מכשירי הלייזר הרפואיים וכן נקודות מבט אוטונומיות, מודלים של מערכים, מצבים ספציפיים של מנהל, הסדרים עתידיים כמו גם התפתחויות משופרות, דפוסים נוכחיים, פתחים וחסימות. פרופילים וגישות של משתתפים בפעילויות, בשרשרת אספקה ​​ובסביבות נהיגה. הדוח כולל גם נתונים עבור שוק המכשירים הרפואיים בלייזר בשנים 2021-2027.

שחקני המפתח המובילים בשוק המכשור הרפואי ללייזר הם BIOLASE, Philips, IRIDEX Corporation, LISA Laser USA, Alma Laser ו-El.En. Group, Cynosure, Hologic, IPG Photonics, Wuhan Yage Optic and Electronic Technique, Focuslight, Accu-Tech

Laser Medical Devices Market צפויים לרשום CAGR של 19.2% במהלך תקופת התחזית 2021-2027

. קבל דף דוגמאות חינם לפני הקנייה:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570070/global-laser-medical-devices-sales-market-report-2021/inquiry?Mode=ICH_JYOti

חדשות התעשייה:

פיליפס 5 אחרונות שנרכשו 36 חברות, כולל 16 מהן. גיל. בסך הכל בוצעו 13 רכישות מקרנות הון פרטיות. היא גם מכרה 13 נכסים.

הרכישה הגדולה ביותר של פיליפס עד כה הייתה רכישת רספירוניקס ב-2007 תמורת 5.1 מיליארד דולר. המכירה הפומבית הגדולה ביותר הגיעה ב-2021 כשמכרה את Koninklijke Philips – Domestic Appliances Business ל-Hillhouse Capital Management תמורת 3.7 מיליארד דולר.פיליפס נרכשה ב-12 מדינות בארה"ב וב-10 מדינות. המגזרים הממוקדים ביותר של החברה הם מוצרים רפואיים (38%) וציוד חשמלי (10%).

סקירת שוק:

הצמיחה של שוק הלייזר הרפואי מונעת מהעדפה גוברת לפרוצדורות זעיר פולשניות, עלייה בשכיחות מחלות עיניים ומספר הגדלת הליכים קוסמטיים.

הביקוש הגובר לניתוחים עם החלמה מהירה יותר, פחות זיהומים לאחר ניתוח, פחות כאבים, פחות צלקות, בקרת דימומים טובה יותר ודיוק גבוה יותר צפוי להגביר את הביקוש למגוון מכשירים אנדוסקופיים. התקדמות טכנולוגית בטכנולוגיה כירורגית ושיפורים בטיפול בציוד שינו את ההליכים הכירורגיים, לרבות הכנסת ניתוח זעיר פולשני.

ניתוח ההשפעה וההחלמה של COVID-19:

המטרה הראשונה של מאמר זה של שוק המכשירים הרפואיים בלייזר היא לספק תיעוד כמותי בתוך תרשימים וגרפים. מידע על יסודות השוק מסופק אך ורק עבור הקוראים. לכל הקוראים בצד מחזיקי העניין תהיה הבנה של תנאי השוק והסביבה היזמית העסקית לפי הצורך באמצעות ניתוח שוק מתוכנן זה כהלכה. איסוף ההשפעה של COVID-19 על תנופת השוק עוברת בצורה חלקה עם מאמר זה של שוק המכשירים הרפואיים בלייזר.

פילוח שוק

מכשירים רפואיים בלייזר ניתוח שוק לפי סוג מוצר:

CO2 לייזר מכשור רפואי

מוליך למחצה לייזר מכשור רפואי

אחר

בלייזר ניתוח שוק לפי מוצר: רפואת עור

פומי רפואת עיניים אף אוזן גרון אחרים

קרא את הדוח המלא:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570070/global-laser-medical-devices-sales-market-report-2021? מצב =ICH_JYOti ניתוח

אזורי ומדינה ברמת

צפון אמריקה (ארה"ב, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה, איטליה ושאר אירופה)
אסיה פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה ואוסטרליה )

מאפיינים עיקריים ודגשים עיקריים של דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, שאר דרום אמריקה)
המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, דרום אפריקה, שאר המזרח התיכון ואפריקה) : – סקירה מפורטת לייזר שוק המכשור הרפואי – שינוי דינמיקת השוק בתעשייה – פילוח שוק מעמיק לפי סוג, אפליקציה וכו' – גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי מבחינת גודל וערך. – מגמות ופיתוחים אחרונים בתעשייה – נוף תחרותי של שוק המכשור הרפואי ללייזר – שחקני מפתח ואסטרטגיות של הצעת מוצרים – פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה מציגים צמיחה מבטיחה. קנה עכשיו: https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/570070?mode=su?Mode=ICH_JYOti דוח זה עונה על הדברים הבאים: אילו אסטרטגיות עוקבים אחר השחקנים העיקריים כדי להילחם במצב Covid-19 זה? מהם המניעים, ההזדמנויות, האתגרים והסיכונים של השוק שהם מהותיים אליהם תעמוד ההישרדות? מי הם שחקני השוק המרכזיים בתעשיית המכשור הרפואי הלייזר? מהו קצב הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) החזוי של השוק העולמי לאורך תקופת התחזית (2021-2027)?

מהו השווי החזוי של שוק מכשירי הלייזר הרפואיים בתקופת התחזית?

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את דו"ח שוק המכשור הרפואי לייזר לדיווח על ידי בכירים בתעשייה, מנהלי שיווק, מכירות ומוצרים, יועצים, אנליסטים ואחרים המחפשים נתונים מרכזיים בתעשייה בקלות. משאב בעל ערך עבור תיעוד נגיש עם טבלאות וגרפים המוצגים בבירור.

התאמה אישית: –

ניתן לשנות את דוח שוק הלייזר הרפואי הגלובלי כדי להתאים לצרכים עסקיים ספציפיים. מכיוון שאנו מבינים מה הלקוחות שלנו רוצים, אנו מציעים עד 20% התאמה אישית של דוחות נתוני מודיעין השוק שלנו ללא עלות נוספת לכל המשתמשים שלנו.

אודותינו:

Market Intelligence Data היא מובילה עולמית בתעשיית המחקר, המספקת ללקוחותיה שירותי מחקר מבוססי-נתונים הקשריים. הלקוחות שלנו עוזרים לארגונים לפתח תוכניות עסקיות ולהשיג הצלחה ארוכת טווח בשווקים שלהם. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי נתוני מודיעין שוק ודוחות מחקר מותאמים אישית.

איש קשר:

Irfan Tamboli (מנהל מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA
טלפון: +1 (704) 266-3234
דואר: sales@marketintelligencedata.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *