מעקב אחר שחקנים בשוק טכנולוגיות התקדמות וצמיחה לשנים 2020-2026

דו"ח שוק מעקב השחקנים העולמי מספק סקירה עסקית, מגמות שוק, אתגרים בתעשייה ותחזית 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק מעקב השחקנים ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה לכל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדוח מתמקד גם במגמות השוק של מעקב אחר שחקנים, נפח וערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

שוק מעקב אחר שחקנים הוערך ב -350 מיליון דולר בשנת 2020 וצפוי להגיע ל -13252.53 מיליון דולר עד 2026 ברמה של CAGR של 24.9% במהלך תקופת התחזית, 2021 – 2026.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906412/player-tracking-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=G88

החברות המובילות הפועלות בשוק מעקב הגולשים העולמי שמופיעות בדוח הן: Zebra Technologies, Catapult Group International Ltd, Stats LLC, ChyronHego Corporation, KINEXON GmbH, Polar Electro Oy, Johan Sports LLC, Xampion (Progda Oy), PlayGineering Systems Ltd, Advanced Sports Analytics, Sonda Sports Ltd.

שוק מעקב אחר שחקני G lobal לפי סוג מוצר ויישומים:

פלח שוק לפי סוג , מכסה:

שירותי פתרונות

פילוח שוק לפי יישומים , מכסה:

ספורט
קבוצתי אישי

מגמות שוק מרכזיות

מכשירים לבישים מציעים גידול פוטנציאלי

– בשל הביקוש הגובר לניטור ומעקב אחר נתוני שחקנים, מספר המכשירים הלבישים בשוק הספורט גדל. כתוצאה מכך נוצרת כמות משמעותית של נתונים הקשורים לשחקנים ולצוות, המשמשים בעיקר כדי לקבל תובנות לגבי ביצועי השחקנים ומשתני הכושר, כגון פעימות לב, מהירות ותאוצה. על ידי שילוב הטכנולוגיות הלבישות הללו ניתן לשפר את ביצועי השחקנים במהלך משחקים, אירועים, אימונים ואימונים, וניתן לאסוף את האסטרטגיות של הקבוצה וסטטיסטיקת הביצועים.
– לכן, עם הנתונים שנאספים באמצעות מכשירים לבישים, כגון נעליים וצמידים, זה עוזר למאמנים לתכנן ולהתבונן באימונים, ובכך לאתר אזורי פיתוח פוטנציאליים. למשל, בספטמבר 2019, חברת OrsaSport שיתפה פעולה עם ה- Xampion, מה שעשוי לסייע למאמנים ב- OrsaSport לשפר את טכניקות הבעיטה של ​​השחקנים בכדורגל.

ניתוח אזורי לשוק מעקב אחר שחקנים:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק מעקב השחקנים העולמי מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906412/player-tracking-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=G88

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:               

סקירה כללית:  לצד סקירה רחבה של שוק מעקב השחקנים העולמי, פרק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח בכדי לתת מושג על טיבו ותכניו של המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק מעקב אחר שחקנים.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק מעקב אחר שחקנים.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק מעקב אחר שחקנים.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק מעקב אחר שחקנים. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי לבצע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק מעקב אחר שחקנים.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק מעקב שחקנים כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה כלפי מטה שימשו להערכת ואימות גודל השוק של שוק מעקב אחר שחקנים, להערכת גודלם של שוקי משנה אחרים תלויים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

דוח לרכישה:

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה הזרם והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח מרכזיים.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות כל נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כוללבריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה,וכו ' MarketInsightsReports מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *