אירופה מנוהלת שירותי תשתיות שוק מגמות עלייה והתקדמות טכנולוגית 2020-2026

דו"ח שוק שירותי התשתיות המנוהלים באירופה הגלובלית מספק סקירה עסקית, מגמות שוק, אתגרים בתעשייה ותחזית 2021-2026

הדוח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק שירותי התשתיות המנוהלות באירופה ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה עבור כל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדו"ח מתמקד גם במגמות השוק של שירותי ניהול תשתיות באירופה, נפח וערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

שווי שירותי התשתיות המנוהלים באירופה הוערך ב -19.23 מיליארד דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל -36.91 מיליארד דולר עד 2026, וירשם CAGR של 11.2% במהלך 2021 – 2026.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202907087/europe-managed-infrastructure-services-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=G88

החברות המובילות הפועלות בשוק שירותי התשתיות המנוהלים באירופה העולמית שמופיעות בדוח הן: Fujitsu Limited, Dell Technologies, Canon Inc., Hewlett Packard Enterprise, Toshiba Corporation, Ricoh Company Limited, Konica Minolta Inc., Lexmark International, IBM Corporation, Hetzner Online GmbH

מגמות שוק מרכזיות

חברות קטנות ובינוניות שיעידו על צמיחה משמעותית

-עסקים קטנים ובינוניים (SME) עוברים לעבר ספקי שירותי תשתית מנוהלים כדי לקבל שירותים תקניים וחסכוניים, מה שמאפשר להם להתמקד בעסקי הליבה שלהם תוך צמצום הסיכון, הגדלת זמן הפעילות של התשתיות וקבלת גישה לטכנולוגיות חדשות יותר.
-במהלך השנים הקרובות, אימוץ שירותים מבוססי ענן בקרב חברות קטנות ובינוניות צפוי לזכות במשיכה. באזור מתגוררים למעלה מ -25 מיליון עסקים קטנים ובינוניים, המתמקדים בדיגיטליזציה של הפעולות והתהליך העסקי שלהם. יתר על כן, הגירה מהענן הפרטי לענן הציבורי צפויה להיות בחירה מועדפת בקרב עסקים בשל עלויות נמוכות יותר ונוחות מוגברת. השימוש בענן ציבורי צפוי לגדול בקצב מהיר יותר בהשוואה לשימוש בענן פרטי.

ניתוח אזורי לשוק שירותי התשתיות המנוהלים באירופה:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק שירותי התשתיות המנוהלים באירופה מוצג לקריאת נישות. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202907087/europe-managed-infrastructure-services-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=G88

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:               

סקירה כללית:  לצד סקירה רחבה של שוק שירותי התשתית העולמיים באירופה, חלק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח כדי לתת מושג על טיבו ותוכנו של מחקר המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק שירותי התשתיות המנוהלים באירופה.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק שירותי התשתיות המנוהלות באירופה.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק שירותי התשתיות המנוהלות באירופה.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק שירותי התשתיות המנוהלות באירופה. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי לבצע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק שירותי התשתיות המנוהלות באירופה.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק שירותי התשתיות המנוהלות באירופה כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (M מ"ר). גישות מלמעלה למטה ומטה כלפי מטה שימשו להערכת ואימות גודל השוק של שוק שירותי התשתיות המנוהלות באירופה, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה הזרם והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח מרכזיים.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות כל נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כוללבריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה,וכו ' MarketInsightsReports מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *