לפי התקדמות טכנולוגית, ביקוש ותחזית עתידית 2021-2026

דו"ח שוק השבבים העולמי של 5G מספק סקירה עסקית, מגמות שוק, אתגרים בתעשייה ותחזית 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק ערכות השבבים 5G ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה לכל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדוח מתמקד גם במגמות שוק שבבי 5G, נפח וערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

5G הוערך מ- 6.13 מיליון דולר בשנת 2020 ל- 159.31 מיליון דולר בשנת 2026, מכיוון שהטכנולוגיה לא הופסקה בשנת 2018. השוק צפוי להעיד על CAGR של 87.8%, במהלך תקופת התחזית (2021-2026 ).

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906156/5g-chipset-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=G88

חברות מובילות הפועלים העולמיים שבבי 5G השוק צדודית בדו"ח הם:

MediaTek Inc., Intel Corporation, Samsung Electronics Co. Ltd, Xilinx Inc., Nokia Corporation, Broadcom Inc., Infineon Technologies AG, Huawei Technologies Co. Ltd, Renesas Electronics Corporation, Anokiwave Inc., Qorvo Inc., NXP Semiconductors NV, Cavium Inc., Analog Devices Inc., Texas Instruments Inc.

ערכת השבבים G lobal 5G מחולקת לפי סוג מוצר ויישומים:

פלח שוק לפי סוג , מכסה:

מעגלים משולבים ספציפיים ליישום (ASIC)
מעגלים משולבים בתדרי רדיו (RFIC)
שבבים טכנולוגיית גל מילימטר
(FPGA)

פילוח שוק לפי יישומים , מכסה:

מוצרי אלקטרוניקה לצרכן
אוטומציה תעשייתית
רכב ותחבורה
אנרגיה ושירותים קמעונאות
בתחום הבריאות

מגמות שוק מרכזיות

אוטומציה תעשייתית אחראית למניה משמעותית

– חברות הייצור ברחבי העולם נמצאות בלחץ עצום, בשל מחזורי חיים ומוצרים עסקיים קצרים יותר ותנודתיות עזה בעסק. שולי הרווח הולכים ונסחטים ככל שכוח העבודה מזדקן, והרכיבים הופכים יותר ויותר מגוונים ומסובכים לייצור.
– האינטרנט של הדברים (IoT), יחד עם רשת ה- 5G, צפוי לשפר את הנושאים העסקיים האמורים הקשורים לאוטומציה תעשייתית. הרשת המשופרת מספקת ליצרנים לבנות מפעלים חכמים ולמנף טכנולוגיות מתפתחות, כגון בינה מלאכותית (AI), למידת מכונה, מציאות רבודה ואוטומציה.

ניתוח אזורי לשוק ערכות השבבים 5G:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק ערכות השבבים העולמי של 5G מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906156/5g-chipset-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=G88

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:               

סקירה כללית:  יחד עם סקירה רחבה של שוק ערכות השבבים העולמי של 5G, פרק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח בכדי לתת מושג על טיבו ותוכנו של מחקר המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק ערכות השבבים 5G.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק ערכות השבבים 5G.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק ערכות השבבים 5G.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק השבבים 5G. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה לביצוע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק ערכות השבבים 5G.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק שבבי 5G כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (M מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה למעלה שימשו להערכת ואימות גודל השוק של שוק ערכות השבבים 5G, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה הזרם והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח מרכזיים.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות כל נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כוללבריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה,וכו ' MarketInsightsReports מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *