חיישני סיבים אופטיים שוק קהל מתפתח, פלחים, מכירות, רווחים, ניתוח, גודל וסטטיסטיקה | השפעות COVID-19

תרחיש שוק:

חיישן הסיבים האופטיים מורכבים מכבל סיבים אופטיים המחוברים לחיישן מרוחק או למגבר ויש לו את היכולת להמיר אנרגיית אור לאות חשמלי. הוא משמש לתחושת טמפרטורה, לחץ, סיבוב, רעידות וריכוז של מינים כימיים. לחיישן הסיבים האופטיים יש יישומים שונים בתחום החישה מרחוק מכיוון שהוא מפחית את הספק החשמלי והוא קטן בגודלו ובכך ניתן להתאים אותו בקלות באזורים קטנים. זה מוליך חשמל גרוע ובעל מאפיינים חיסוניים להפרעות אלקטרומגנטיות ובכך ניתן להשתמש במקומות בהם יש חשמל במתח גבוה או כל חומר דליק. יתרה מכך, היתרונות העיקריים של חיישן סיבים אופטיים על פני חיישנים קונבנציונליים הם: אידיאלי עבור מיקרוגל, וסביבה קשה ועוינת, יכול לנטר מגוון רחב של פרמטרים פיזיקליים וכימיים ומורכב מחוט זכוכית דק ופחות נמוך בעל מקדם שבירה גבוה יותר מהסביבתו. אזור המאפשר לאור להתפשט דרך סיבים בודדים או מולטי-מודים.

הביקוש הגבוה לחיישני סיבים אופטיים בתעשיית הנפט והגז והבנייה הם מניעי הצמיחה העיקריים של שוק חיישני הסיבים האופטיים במהלך 2016-2022. לחיישן סיבים אופטיים יש יכולת סובלנות גבוהה ומתאים היטב לתנאי טמפרטורה קיצוניים, ובכך מניע את צמיחת השוק שלו בתעשייתי כמו גם במגזר האנרגיה והכוח. כמו כן, פריסה הולכת וגוברת של חיישני סיבים אופטיים במבנים חכמים, פעולות שירותי ביטחון ובמגזר הרפואי צפויה להניע את צמיחת השוק בעתיד הקרוב. עם זאת, עלות התקנה גבוהה ויכולת חישה גבוהה עשויות להפריע לצמיחת שוק חיישני הסיבים האופטיים בתקופת התחזית 2016-2022.

בעולם צפוי שוק חיישני הסיבים האופטיים לגדול בשיעור של יותר מ-11% מ-2016 עד 2022.

קבל דוגמה לדוח @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2514

שחקני מפתח

ABB Ltd. (שוויץ)
חברת החשמל של יוקוגאווה (יפן)
OmniSens S.A. (שוויץ)
Deltex Medical Group PLC (בריטניה)
Finisar Corporation (ארה"ב)
AP Sensing GmbH (גרמניה)
Sumitomo Electric Industries Ltd. (יפן)
AFL Group (ארה"ב)
Luna Innovations Incorporated (ארה"ב)
פלחים לשוק חיישני סיבים אופטיים:

ניתן לפלח את שוק חיישני הסיבים האופטיים העולמיים באופן הבא:

פילוח לפי סוג: חיישני סיבים אופטיים פנימיים וחיצוניים.
פילוח לפי רכיבים: משדרים, מקלטים, מגברים אופטיים, כבל סיבים אופטיים ואחרים.
פילוח לפי משתמשי קצה: הגנה, אנרגיה וכוח, רפואה, תחבורה, תעשייה ואחרים.
ניתוח אזורי:

מבחינה גיאוגרפית, צפון אמריקה צפויה לשלוט בשוק חיישני הסיבים האופטיים בתקופת התחזית 2016-2022 ואחריה אירופה. השוק בצפון אמריקה סווג עוד יותר למדינותיו הגדולות ארה"ב, קנדה ומקסיקו. החברות באזור מתמקדות בהגדלת הייצור שלהן ושיפור מערך ההפצה שלהן. כמו כן, הביקוש הגובר למכשירי כף יד במערכת בקרה חכמה של אוטומציה במפעל צפוי להניע את צמיחת השוק של חיישני סיבים אופטיים באזור. אסיה-פסיפיק צפויה להיות השוק הצומח ביותר בשוק חיישני סיבים אופטיים עקב הביקוש הגובר לחיישני סיבים אופטיים בתעשיית הנפט והגז ובתעשיית הבנייה באזור. כמו כן, הצורך הגובר במכשירי כף יד ומערכות אלקטרוניות צפוי לתדלק את הצמיחה של שוק חיישני הסיבים האופטיים באזור עד סוף 2022.

קבל דוח מלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/fiber-optic-sensor-market-2514

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *