פתרונות בדיקת יישומים ניידים גודל שוק, הזדמנויות, ניתוח, גורמי צמיחה, חידושים אחרונים ותחזית לשנת 2027 | השפעות COVID-19

דגשים בשוק

פתרון לבדיקת יישומים ניידים מספק למפתחי תוכנה סביבה מרכזית המחזיקה בכל הכלים והשירותים שמפתחים עשויים לדרוש כדי לפרוס ולבדוק אפליקציה לנייד. רוב הפתרונות לבדיקת יישומים ניידים מכוונים לבדיקת יישומי iOS או אנדרואיד, אך אחרים הם פתרונות חוצי פלטפורמה ומספקים למפתחים סביבה עם כלים מקוריים מסוימים. לחלק מפתרונות בדיקת היישומים הניידים יש פונקציונליות היברידית וכלים מיוחדים.

פתרונות בדיקת יישומים ניידים מאפשרים למפתחים ליישם, לפתח, לבדוק ולפרוס במהירות יישומים ניידים לסמארטפונים וטאבלטים. ארגונים יכולים לבנות פתרונות בדיקת אפליקציות לנייד משלהם או לרכוש כלי תוכנה שפותחו על ידי ספקי תוכנה של צד שלישי. פתרונות בדיקת יישומים ניידים שפותחו על ידי ספקי צד שלישי כוללים בדרך כלל תכונות, כגון כלי פיתוח קצה, קצה אחורי לניידים כשירות (BaaS), וכלי ניהול מיוחדים עבור ממשקי תכנות יישומים. פתרונות בדיקת יישומים ניידים עשויים גם לספק לארגונים פתרונות מתקדמים, כגון יכולות בדיקת אינטרנט, אפליקציות מקוריות והיברידיות, כמו גם כלים לניהול יישומים ניידים לפריסה, אבטחה ותחזוקה של יישומים ניידים.

מפתחי תוכנה לוקחים בחשבון גורמים שונים בבחירת תוכנת בדיקת אפליקציה לנייד, בהתאם לסוג האפליקציה עליה הם עובדים. הפתרון הטוב ביותר לבדיקת יישומים ניידים אמור לאפשר למפתחי יישומים לייעל את ההליכים הקשורים ליישום, בדיקה ופריסה ולשמור על האבטחה והשלמות של הנתונים לאורך תהליכי הבדיקה של היישומים. מספר הולך וגדל של ארגוני IT, ברחבי העולם, צפוי להניע את הביקוש לפתרונות בדיקת יישומים ניידים. ספקי תוכנה, במטרה למשוך בסיס לקוחות רחב יותר ולשמור על מיקומם בשוק התחרותי, מתמקדים בשיפור היכולות, הביצועים והיעילות של פתרון בדיקת היישומים הניידים שלהם.

קבל דוגמה בחינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2755

ניתוח אזורי

צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, דרום מזרח אסיה ומרכז ודרום אמריקה הם האזורים העיקריים התורמים לצמיחת שוק פתרונות בדיקת היישומים הניידים. הנטייה הגואה של הצרכנים ליישומים ניידים עודדה ארגוני פיתוח תוכנה להשקיע בכלי בדיקה מתקדמים. צפון אמריקה ואסיה פסיפיק, בגלל שיש להם מספר רב של ארגוני IT, צפויות להציע הזדמנויות צמיחה פוטנציאליות לספקי פתרונות בדיקת היישומים הניידים בשוק. התקדמות טכנולוגית מתמשכת בתעשיות IT, זמינות של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, נוכחותם של מספר רב של ספקי תוכנה, והביקוש הגובר ליישומי אנדרואיד ו-iOS הם הגורמים העיקריים המניעים את הביקוש למוצרים בצפון אמריקה ובאסיה הפסיפית.

הִתפַּלְגוּת:

שוק פתרונות בדיקת היישומים הניידים העולמי פוצל על בסיס סוגי מוצרים, פלטפורמות, אזורי יישומים, משתמשי קצה ושווקים אזוריים.

בהתבסס על סוג המוצר, פתרון בדיקת האפליקציות לנייד סווג ל-

בדיקות אוטומטיות
בדיקה ידנית
בהתבסס על יישומים, שוק התוכנות לבדיקת אפליקציות לנייד פוצל ל-

סמארטפונים
טאבלטים
בהתבסס על הפלטפורמה, השוק העולמי לפתרון בדיקת יישומים ניידים פוצל ל-

חלונות
דְמוּי אָדָם
iOS
שפה
ועל בסיס משתמשי קצה, שוק בדיקות האפליקציות הנייד העולמי פוצל ל-

תאגידי
מגורים
חדשות התעשייה

LambdaTest, כלי פופולרי לבדיקת יישומים, הוסיפה פונקציונליות חדשה לנייד לפלטפורמת הענן חוצה הדפדפנים שלה. פתרונות הבדיקה של החברה מבצעים כיום רק בדיקות דפדפן אינטרנט, החברה הודיעה שהיא עובדת על בדיקות אפליקציות מקוריות, ויכולת זו תתווסף בקרוב.

עיין בדוח השלם @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/mobile-application-testing-solution-market-2755

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *