Blockchain IoT שוק טכנולוגיות חידושים וצמיחה 2021-IBM Corporation, Intel Corporation, Microsoft Corporation, Cisco Systems Inc.

MarketInsightsReports  מציע מחקר כולל וניתוח מבוסס  שוק ה- IoT העולמי של Blockchain , המכסה את סיכויי הצמיחה, פוטנציאל פיתוח השוק, הרווחיות, ההיצע והביקוש, ונושאים חשובים אחרים. הוא משתמש במספר גישות לניתוח נתוני שוק היעד כגון מתודולוגיות מחקר ראשוניות ומשניות. הוא כולל מחקרים המבוססים על רשומות היסטוריות, סטטיסטיקות פופולריות וצמיחה עתידנית. שוק ה- IoT העולמי של Blockchain צפוי לצמוח ברמת CAGR משמעותית בתקופת התחזית.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355797/blockchain-iot-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=Priyanka

שוק ה- IoT של blockchain צפוי לרשום CAGR של 40% במהלך תקופת התחזית, 2020 – 2025.

חברות מובילות פועלים העולמיים Blockchain IOT בשוק צדודית בדו"ח הן: חברת IBM, אינטל, מיקרוסופט, סיסקו, אמזון Inc., בוש, לינוקס קרן, KrypC טכנולוגיות, קרן Ethereum, LLC R3, IoTA, וולטוןצ'יין

מגמות שוק מרכזיות

משתמשי קצה של העיר החכמה מחזיקים בנתח שוק עיקרי

– בעשורים האחרונים חווה העולם צמיחה עירונית מאין כמוה, בעיקר בשל גידול באוכלוסייה, מחסור במשאבים ושינויי אקלים. על פי נתוני האו"ם, כ -54% מהאנשים מתגוררים בערים, שצפויות להגיע ל -66% עד שנת 2050. כדי להתמודד עם הצמיחה העירונית, גופים ממשלתיים מתמקדים בטכנולוגיות מודרניות, כגון IoT, תקשורת אלחוטית ובלוקצ'יין , במטרה להפחית את העלות ולהשתמש במשאבים בצורה מיטבית.
-למשל, הולנד פרסה תשתית IoT באמסטרדם כדי להסדיר ולפקח על צריכת האנרגיה של העיר, זרימת התנועה והבטיחות בזמן אמת.
– אבטחת נתונים היא אחד האילוצים החיוניים למכשירים ושירותים הפרוסים בעיר מטרופולין, אשר ממנפים את הפלטפורמה המבוזרת של הבלוקצ'יין, מבטיחים את אמון הציבור, ולכן מטפחים את צמיחת השוק.
– כמו כן, יוזמות ממשלתיות ברחבי העולם מתחילות להעריך את הפוטנציאל של הבלוקצ'יין מכיוון שהוא מספק את התשתית הדרושה לניהול עסקאות, תוך הקפדה על שקיפות ואבטחה, המהווים מרכיבים קריטיים ביישום עיר חכמה.

ניתוח אזורי לשוק ה- IoT של Blockchain:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק ה- IoT העולמי של Blockchain מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

לעיון בדוח המלא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355797/blockchain-iot-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=Priyanka

מדגיש את גורמי המפתח הבאים:

תיאור עסקי – תיאור מפורט של פעילות החברה וחטיבותיה העסקיות.

אסטרטגיה תאגידית – סיכום האנליסט של האסטרטגיה העסקית של החברה.

ניתוח SWOT – ניתוח מפורט של נקודות החוזק, החולשה, ההזדמנויות והאיומים של החברה.

היסטוריית החברה – התקדמות אירועי מפתח הקשורים לחברה.

מוצרים ושירותים מרכזיים – רשימת המוצרים, השירותים והמותגים העיקריים של החברה.

מתחרים מרכזיים – רשימת מתחרים מרכזיים לחברה.

מיקומים וחברות בנות חשובים – רשימה ופרטי יצירת קשר של מיקומים מרכזיים וחברות בנות של החברה.

יחסים פיננסיים מפורטים בחמש השנים האחרונות – היחסים הכספיים האחרונים הנגזרים מהדוחות הכספיים השנתיים שפרסמה החברה עם היסטוריה של 5 שנים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MarketInsightsReports

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com    | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *