התקדמות שוק מצלמות לוח המחוונים בצפון אמריקה, בטכנולוגיה, חדשנות ומגמות גלובליות 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה עבור כל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדוח מתמקד גם במגמות שוק המצלמות של לוח המחוונים של צפון אמריקה, נפח וערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906209/north-america-dashboard-camera-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=Priyanka

שוק מצלמות הדשבורד הצפון אמריקאי הוערך ב -67.2 מיליון דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל -169 מיליון דולר עד 2026, ורשום CAGR של 15.4% במהלך תקופת התחזית (2021-2026).

החברות המובילות הפועלות בשוק מצלמות הדשבורד הגלובאלי בצפון אמריקה העוסקות בדוח הן: Garmin Ltd, Nextbase Inc., Panasonic Corporation, Harman International Industries Inc. (Samsung Electronics Co. Ltd), Transcend Information Inc., BlackVue (Pittasoft Co. בע"מ), Papago Inc., Thinkware Corporation, Waylens Inc., Phillips, Yi Technology, Cobra Dashcams, MiTAC Limited (Mio)

מגמות שוק מרכזיות

מצלמת לוח מחוונים דו-ערוצית שתניע את צמיחת השוק

-מצלמות לוח מחוונים מרובות עדשות משרתות קטע רווחי להשקעה, בעיקר עבור יצרני מצלמות לוח המחוונים, ובכך גורמות להעדפה הולכת וגוברת של מצלמות לוח מחוונים כפולות, על פני מצלמות לוח מחוונים חד-ערוציות. הביקוש למצלמות לוח מחוונים רב-ערוציות היה מוגבל בעבר, בשל סיבוך העיבוד, מכיוון שהזרמת וידאו של שתי הצפיות צולמה והוקלטה בו זמנית.
-מצלמות לוח מחוונים כפולות משתמשות בשני מודולי מצלמה, שבהם, אחד מצויד כלפי חוץ, כדי לתעד תקריות שהתרחשו מול הרכב. לעומת זאת, אחר משמש להקלטת פנים הרכב. אלה צפויים לזכות במתיחה גבוהה בשל יישומם בשירותי מוניות פרטיות, כגון Uber, Lyft ו- Bookmycab. מכשירים אלה חסכוניים בחשמל ומספקים תכונות הקלטה של ​​סביבות פנימיות וחיצוניות של כלי רכב.
-המערכות כוללות שתי מצלמות עם הזנה ברזולוציה גבוהה להקלטת וידאו מלפנים ומאחור. למכשירים אלה יש GPS מובנה ו- Wi-Fi, שיתמכו בתכונה מעקב אחר מיקומים חיים, המאפשרת לבעלים לגשת למכשיר באמצעות יישומי סמארטפון. הזמינות של זיהוי השפעות ותנועה מציעה סיוע באיתור מהירות ותאונות דרכים, ובכך מספקת התראות נוספות לנהגים.

ניתוח אזורי לשוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק מצלמות לוח המחוונים העולמי של צפון אמריקה מוצג לקריאת נישות. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906209/north-america-dashboard-camera-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=Priyanka

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:

סקירה כללית:  לצד סקירה רחבה של שוק מצלמות הדשבורד העולמי בצפון אמריקה, פרק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח בכדי לתת מושג על טיבו ותוכנו של מחקר המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי לבצע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (M מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה למעלה שימשו להערכת ואימות גודל השוק של שוק מצלמות לוח המחוונים של צפון אמריקה, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketIntelligenceData מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – נתוני מודיעין שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketintelligencedata.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *