| שוק אריזות נייר גודל, מגמות גלובליות, מחקר מקיף, מצב פיתוח, הזדמנויות

שוק אריזות הנייר העולמי צפוי לרשום CAGR של כ-4.2% בין 2021 ל-2028 ולהגיע לשווי משוער של 488.0 מיליארד ב-2028.

 

קבלו גישה לדוח המלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/paper-packaging-market-10741

 

שוק אריזות הנייר העולמי  צפוי לרשום CAGR של כ-4.2% בין 2021 ל-2028 ולהגיע לשווי משוער של 488.0 מיליארד דולר ב-2028.

 

חדשות התעשייה

  • באוגוסט 2021 השיקה מונדי, אחת מיצרניות האריזה והנייר המובילות, פורטפוליו מקיף של פתרונות אריזה גליים במרכז אירופה לשוק המכולת המקוון. זה מאפשר לקמעונאים לבחור מתוך פתרונות האריזה הגליים של Mondi עבור כל מיני אפשרויות איסוף ומשלוח מכולת.
  • באוגוסט 2021, Smurfit Kappa שיתפה פעולה עם מקברייד, אחת היצרניות האירופאיות הבולטות של מוצרי מותגים פרטיים לשוק הניקיון וההיגיינה, כדי לפתח פתרון אריזה חדש וחדשני לחומרי ניקוי. קופסת תרמילי הקליק-לנעילה החדשה המבוססת על נייר מציעה חלופה בת קיימא ובטוחה לקופסת הפלסטיק המסורתית לתאי כביסה.

בשנת 2021, מגזר הקופסאות הגלויות החזיק בנתח שוק משמעותי: MRFR

השוק העולמי לאריזות נייר מפולח על בסיס סוג, רמת האריזה, תעשיית משתמשי הקצה והאזור. מגזר הקופסאות הגלויות ממשיך ללכוד נתח מוביל בשוק נייר אריזות הנייר העולמי. החוזק, העלות-תועלת והתכונות הידידותיות לסביבה של קופסאות גליות מתדלקות את השימוש בקופסאות גליות בשוק אריזות הנייר העולמי.

בהתבסס על תעשיית משתמשי הקצה, שוק אריזות הנייר מחולק למזון, משקאות, בריאות, טיפול אישי וביתי. מגזר המזון והמשקאות צפוי להדגים את הצמיחה הגבוהה ביותר בשוק בשל הביקוש הגבוה למוצרי מזון ברחבי העולם. העדפה גוברת למזון ארוז ומעובד תרמה לשימוש באריזות נייר.

על בסיס רמת האריזה, שוק אריזות הנייר מחולק לשלישיות ראשונית, משנית ושלישונית. אריזות ראשוניות נחשבות לבעלות הנתח העיקרי של שוק אריזות הנייר העולמי. הביקוש הגובר לאריזות ראשוניות מתעשיות המזון והמשקאות, התרופות, הטיפול האישי והטיפול הביתי צפוי להניע את שוק האריזות העולמי. מכיוון שנזקי פלסטיק חד-פעמיים, הסביבה והנחיות ממשלתיות מחמירות שומרות על השימוש בפלסטיק תחת שליטה.

בהתבסס על האזור, שוק אריזות הנייר מחולק לצפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק ושאר העולם. צפון אמריקה מהווה את השוק הגדול ביותר לאריזות נייר ברחבי העולם, ואחריה אירופה, בהתחשב בתעשיות המזון והמשקאות והבריאות המשגשגות של אזורים אלה.

 

בקש את פרופיל החברה הספציפי שלך ואת ההתאמה האישית ברמת המדינה בדוחות.

המשתתפים העיקריים בתעשיית אריזות הנייר כוללים את חברת הנייר הבינלאומית נייר בינלאומית (ארה"ב), קבוצת מונדי (בריטניה), קבוצת Smurfit Kappa (אירלנד), DS Smith PLC (בריטניה), חברת WestRock (ארה"ב), תאגיד האריזה של אמריקה (ארה"ב). Cascades Inc. (קנדה), ניפון נייר תעשיות בע"מ (יפן), רנגו ושות' בע"מ (יפן), אריזה גרפית בינלאומית (ארה"ב), METSÄ BOARD (פינלנד), חברת מוצרי סונוקו (ארה"ב), תעשיות Visy (אוסטרליה), Seaboard מתקפל תיבת החברה Inc. (ארה"ב), תאגיד ג'ורג'יה-פסיפיק (ארה"ב), MeadWestvaco (ארה"ב), OJI אחזקות תאגיד (יפן), Stora Enso Oyj (פינלנד), וקבוצת מאייר-מלנהוף (אוסטריה).

דו"ח מחקר זה מספק תובנות על רמות שונות של ניתוח, כגון ניתוח תעשייה וניתוח נתח שוק עבור המתחרים המובילים בתעשייה, יחד עם הפרופילים שלהם. הוא גם מסייע בחקר פלחי היעד על ידי מתן השקפות על המגזרים המתעוררים ובעלי הצמיחה הגבוהה. נתוני השוק כוללים הערכה בסיסית של התרחישים והאסטרטגיות התחרותיות בשוק אריזות הנייר העולמי, לרבות אזורי צמיחה גבוהה ו/או מדינות וסביבות פוליטיות וכלכליות. דו"ח הפרויקט מספק גם את שניהם – ערכי שוק היסטוריים ותמחור וניתוח עלויות.

קבל דף דוח לדוגמה @   https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/10741

אודות עתיד מחקרי השוק:

ב- Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח המחקר המבושל שלנו (CRR), דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR) ושירותי ייעוץ.

לצוות MRFR יש מטרה עליונה לספק ללקוחותינו מחקר שוק ומודיעין באיכות אופטימלית. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדינתיים, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, המסייעים לענות על כל השאלות החשובות ביותר שלהם.

על מנת להתעדכן בטכנולוגיה ובתהליך העבודה של התעשייה, MRFR לעתים קרובות מתכנן & מקיים פגישה עם מומחים בתעשייה וביקורים תעשייתיים עבור חברי האנליסט המחקר שלה.

 

איש קשר:

 

עתיד® מחקר שוק

 

רחוב הדסון 99, קומה 5

 

ניו יורק, ניו יורק 10013

 

ארצות הברית של אמריקה

 

טלפון:

 

+1 628 258 0071(ארה"ב)

 

+44 2035 002 764(UK)

 

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

 

אתר: https://www.marketresearchfuture.com

 

דוח קשור:

https://www.marketresearchfuture.com/reports/airless-packaging-market-5335

 

https://www.marketresearchfuture.com/reports/refrigerated-truck-market-9993

 

https://www.marketresearchfuture.com/reports/third-party-logistics-3pl-market-9996

 

https://www.marketresearchfuture.com/reports/paper-packaging-market-10741

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.