| שוק אריזות PET גודל, ניתוח, סקירה כללית, תקופת תחזית, צמיחת דוח, אפקט COVID-19, מגמות

תובנה מהתעשייה

שוק אריזות PET העולמי  2020 מציע קצב צמיחה שנתי מורכב קבוע (CAGR) בין השנים 2018 ל-2023 של 5%, מה שהופך את הערכת השווי הכוללת לגבוהה מבעבר. נתונים אלה מצטברים לאחר שנערך מחקר מעמיק באמצעות Market Research Future המתמקד בתעשיית האריזות.

הגורמים המשפיעים ביותר

אריזות PET יש מאפיינים ספציפיים שהופכים אותו עדיף, בין טכנולוגיות אריזה אחרות. כמה תכונות מועילות מובטחות של אריזות PET הם משטח מבריק, שקיפות גבוהה, התנגדות בלחץ גבוה, יציבות טובה, תכונות מחסום טובות, וקל משקל, מה שהופך את השוק של זה רווחי יותר. כמו כן, בשל התכונות החומריות הבולטות, PET-מכולות הם כמעט גמישים. זה מסמן ללא שברים בעת מילוי, הובלה, כמו גם שימוש. אריזות PET מציעות הגנה אופטימלית לכל הצרכנים. הודות לנכסים אלה, אריזות PET יקרות ערך בין חומרי אריזה אחרים והופכות את השוק לחזק יותר בקרב מתחרים אחרים באריזה.

לפי MRFR, המוניטין הגובר של אריזות קלות משקל ישפיע באופן מעודד על השוק ויוסיף לצמיחתו באופן משמעותי לאורך תקופת התחזית. אריזות קלות משקל הן חסכוניות והן ניתנות למחזור. חוץ מזה, פתרונות אריזת זכוכית כבדים יותר ולכן מובילים לזינוק בעלות ההובלה. לכן, משתמשי הקצה נעים לקראת אימוץ של אריזות PET. למעשה, יצרנים שונים גם משקיעים רבות בפיתוח של חומרים PET קלים יותר לאריזה. לפיכך, הפופולריות הגוברת של אריזות PET צפויה להניע את הצמיחה של שוק אריזות PET במהלך תקופת התחזית.

באופן דומה, גורמים משמעותיים אחרים המניעים את שוק האריזות PET העולמי כוללים גם ביקוש גובר מתעשיות לשימוש קצה. תעשיית המזון עדה לעלייה אקספוננציאלית בביקוש לאריזות PET. תעשיית התרופות נושאת גם ביקוש מוגבר, כמו בקבוקי PET נמדדים בטוחים עבור אריזות סמים. חוץ מזה, הסטת המגמה לכיוון חומרים ידידותיים לסביבה מניעה באופן חיובי את השוק העולמי לאריזות PET כדי לקבל הערכת שווי רבה יותר בתקופת התחזית.

למרות גורמים אלה, גורמים נוספים כגון תנודות גבוהות במחירי חומרי הגלם מהווים שליטה משמעותית בשוק העולמי לאריזות PET. מדינות באסיה פסיפיק ובמזרח התיכון ואפריקה צפויות ליצור הזדמנויות צמיחה לשוק אריזות PET העולמי בעתיד.

פילוח שוק: אריזות PET

שוק אריזות PET העולמי נותח על מגזרים שונים כגון טופס, סוג אריזה, סוג אריזה ותעשיית שימוש קצה.

בין מגזר הטופס, השוק כלל PET אמורפי ו PET גבישי. ביניהם, PET אמורפי צפוי להוביל את שוק אריזות PET עד 2023. העמידות הגבוהה, חוזק ההדבקה הגבוה של ה-PET האמורפי והטבע העמיד במים מניעים את הצמיחה של פלח זה.

בין מגזר האריזות, השוק כלל אריזות קשיחות ואריזה גמישה. בין אלה, אריזות גמישות מציעות תכונות מדהימות בהשוואה לאריזות קשיחות, כגון כמות קטנה יותר של חומרי אריזה, עלות משלוח נמוכה יותר, פסולת מוצקה זניחה ודורשת פחות שטח אחסון.

בין מגזר סוג האריזה, השוק כולל תיקים ושקיות, בקבוקים וצנצנות, מכסים / כובעים & סגירות, מגשים, ועוד. בקבוקים וצנצנות מובילים את מגזר המוצרים בשנת 2016 וצפויים לחזות בצמיחה פנומנלית לאורך תקופת התחזית.

בין מגזר תעשיית השימוש הקצה, השוק כולל טיפוח אישי & קוסמטיקה, מזון & משקאות, תרופות, מוצרים לבית, ועוד. בין אלה, מגזר המזון והמשקאות החזיק בנתח השוק הגדול ביותר בשנת 2016 וכעת הוא צפוי להיות עד לשיא CAGR בתקופת התחזית. כמו כן, הצרכן השונה מעדיף מזון ארוז בריא, אשר מגביר מאוד את ההסלמה של שוק אריזות PET בסחר במזון ומשקאות.

עיין בפרטי הדוח המלאים @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/pet-packaging-market-1779

ניתוח אזורי

שוק האריזות העולמי של PET מקוטע באופן דרסטי על פני ארבעה אזורים עיקריים, שהם אירופה, צפון אמריקה, אסיה פסיפיק ושאר העולם.

אזור אסיה פסיפיק מוביל את השוק העולמי בשנת 2016 וכעת צפוי להתפתח ב- CAGR הגבוה ביותר במהלך תקופת התחזית. הגורמים כגון עלייה בתיעוש, עיור, ההיקף הגבוה להשקעות זרות ישירות עם אבולוציה כלכלית במדינות מתפתחות גדולות, ואחיזה יוצאת דופן בתעשיות, כגון תרופות ובריאות, מזון ומשקאות ובנייה ממלאים תפקיד מרכזי בהגדלת שוק האריזות PET.

אזורי אירופה וצפון אמריקה החזיקו ברמות השניה והשלישית, בהתאמה, בנוגע לנתח השוק בשנת 2016. עלייתם של אזורים אלה נבעה מהעלייה בהכנסה הפנויה לנפש, יחד עם העדפות כלפי מעלה במוצרי הצריכה עושה דרך חיובית לפיתוח שוק האריזות PET באירופה ובצפון אמריקה.

שחקנים מובילים בשוק

השחקנים המובילים בשוק אריזות PET העולמי רשומים כתעשיות CCL, Inc. (קנדה), E. I. Du Pont De Nemours וחברה (ארה"ב), Resilux NV (בלגיה), רקסאם PLC (בריטניה), Smurfit Kappa Group PLC (אירלנד), חברת האריזה גרהם (ארה"ב), אמקור בע"מ (אוסטרליה), Gerresheimer AG (גרמניה) ו Klöckner Pentaplast GmbH & Co. Kg (גרמניה).

קבל עותק דוח לדוגמה כאן @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/1779

אודות עתיד מחקרי השוק:

ב- Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח המחקר המבושל שלנו (CRR), דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR) ושירותי ייעוץ.

לצוות MRFR יש מטרה עליונה לספק ללקוחותינו מחקר שוק ומודיעין באיכות אופטימלית. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדינתיים, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, המסייעים לענות על כל השאלות החשובות ביותר שלהם.

על מנת להתעדכן בטכנולוגיה ובתהליך העבודה של התעשייה, MRFR לעתים קרובות מתכנן & מקיים פגישה עם מומחים בתעשייה וביקורים תעשייתיים עבור חברי האנליסט המחקר שלה.

 

איש קשר:

 

עתיד® מחקר שוק

 

רחוב הדסון 99, קומה 5

 

ניו יורק, ניו יורק 10013

 

ארצות הברית של אמריקה

 

טלפון:

 

+1 628 258 0071(ארה"ב)

 

+44 2035 002 764(UK)

 

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

 

אתר: https://www.marketresearchfuture.com

 

דוח קשור:

https://www.marketresearchfuture.com/reports/pet-packaging-market-1779

 

https://www.marketresearchfuture.com/reports/wine-packaging-market-1327

 

https://www.marketresearchfuture.com/reports/metal-cans-market-1907

 

https://www.marketresearchfuture.com/reports/beverage-packaging-market-1974

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.