Obsessive Compulsive Disorder Drugs Market Report 2021: By Key Players, Analysis and Forecast 2021-2027

שוק הסמים הגלובלי obsessive compulsive צפוי לגדול ב CAGR משמעותי במהלך תקופת התחזית (2021-2027). הגורמים העיקריים המניעים את הצמיחה בשוק כוללים הגדלת השקעות מו " פ ועלייה בניסויים קליניים על ידי שחקנים בשוק, אשר צפויים לתדלק את צמיחת השוק במהלך תקופת התחזית. הפרעה טורדנית-כפייתית (באנגלית: Obsessive-compulsive disorder, בראשי תיבות OCD) היא הפרעת חרדה המתאפיינת במחשבות ופחדים בלתי סבירים ובלתי נשלטים המובילים אדם לבצע התנהגויות חוזרות ונשנות. הפרעה אובססיבית-כפייתית היא הפרעה הידועה בכפייה על אדם להיתקע על מחשבה מסוימת או פחד. ההתפתחויות בטיפול, טיפולים וטיפול חדשני, והתקדמות בתרופות נוגדות חרדה, אנטי-פסיכוטיות ותרופות נוגדות דיכאון צפויות לספק הזדמנויות שונות אחרות בשוק התרופות OCD.

דו" ח מלא של שוק הסמים כפייתי אובססיבי זמין ב: https://www.omrglobal.com/industry-reports/obsessive-compulsive-disorder-drugs-market

ניתוח שוק הסמים האובססיבי הגלובלי הכולל כמה משחקני שוק מרכזיים כגון מעבדות אבוט, אלי לילי, והחברה, Viatria Inc., H. Lundbeck A / S, Pfizer Inc. בין היתר. על מנת לשמור על עמדה חזקה בשוק, שחקני השוק מאמצים מהלכים אסטרטגיים שונים, כגון השקות מוצרים, שותפויות, שיתופי פעולה, ומיזוגים ורכישות. לדוגמה, באוגוסט 2021, alembic Pharmaceuticals הכריזה כי היא קיבלה אישור סופי מ-USFDA עבור יישום התרופה החדש המקוצר שלה (ANDA) עבור קפסולות הידרוכלוריד Clomipramine. האנדה אושרה היא therapeutically שווה למוצר התרופה המפורטת הפניה (RLD), כמוסות Anafranil של SpecGX LLC. כמוסות הידרוכלוריד Clomipramine מסומנות לטיפול באובססיות ובקומפולסיות בחולים עם הפרעה אובססיבית-כפייתית (OCD). Alembic יש סך מצטבר של 149אישורים ANDA מ USFDA.

למידע נוסף על דוח זה בקש עותק מדגם @ https://www.omrglobal.com/request-sample/obsessive-compulsive-disorder-drugs-market

התפתחות אחרונה:
* באוגוסט 2020 הודיעה Sun Pharmaceutical Industries Limited כי היא השיקה את FluGuard (Favipiravir 200 mg) במחיר חסכוני של Rs. 35 לכל טבליה לטיפול במקרים קלים עד מתונים של COVID-19 בהודו. Favipiravir הוא טיפול אנטי ויראלי אוראלי רק אושר בהודו לטיפול פוטנציאלי של חולים עם מחלת COVID-19 קלה עד בינונית. החברה משיקה את FluGuard במחיר חסכוני כדי להפוך את התרופה לנגישה יותר ויותר חולים, ובכך להפחית את הנטל הפיננסי שלהם. זה תמך בתגובה למגפה בהודו.
* באפריל 2021, H. Lundbeck A / S And Otsuka Pharmaceutical Co. בע " מ. (Otsuka) הודיעה על ההחלטה להמשיך לגייס חולים בניסוי קליני שלב III של brexpiprazole בטיפול של תסיסה בחולים עם דמנציה מסוג אלצהיימר (NCT03548584). המשך המחקר מאפשר ללונדבק ולאוטסוקה לבחון את היעילות של brexpiprazole כדי לענות על הצורך הרפואי הגבוה בחולים הסובלים מסערת אלצהיימר. השלמת הניסוי בהצלחה תביא להשקת מוצר חדש, ובכך תשפיע על המכירות וההכנסות של החברה.
* ביוני 2021, Teva Pharmaceuticals USA, Inc. חברת בת של טבע תעשיות פרמצבטיות בע " מ הודיעה על ההשקה של הגרסה הגנרית שלה פעם אחת-יומי SOOLANTRA (ivermectin) קרם, 1% לטיפול נגעים דלקתיים של רוזצאה. עם השקת המוצרים הפכה טבע למובילה עולמית בתחום התרופות הגנריות והמומחיות עם סל מוצרים הכולל למעלה מ-3,500 מוצרים כמעט בכל תחום טיפולי.
כיסוי שוק
* מספר השוק זמין עבור-2020-2027
* שנת בסיס-2020
* תחזית תקופה-2021-2027
* קטע מכוסה
* אזורים מכוסים-גלובלי
* Competitive Landscape: Abbott Laboratories, Eli Lilly, And Company, Viatria Inc., H. Lundbeck A / S, Pfizer Inc. בין היתר.
שאלות מפתח שמוענות על ידי הדו " ח
* מהו שיעור הצמיחה בשוק?
* איזה פלח ואזור שולט בשוק בשנת הבסיס?
* איזה פלח ואזור יהיה פרויקט הצמיחה המהירה ביותר בשוק?
* כיצד COVID-19 השפיעו על השוק?
O ציר זמן התאוששות
O סטייה מהתחזית מראש COVID
o האזור המושפע ביותר ואת קטע
מי המוביל בשוק?
* כיצד שחקנים מתמודדים עם אתגרים כדי לשמור על צמיחה?
• איפה ההזדמנות להשקעה?
גלובל אובססיביות כפייתית סמים בשוק הדו " ח פילוח
לפי מוצר
* SSRI
* TCA
אחרים
Obsessive Compulsive Disorder Drugs Market-קטע אחר אזור
צפון אמריקה
* ארצות הברית
* קנדה
אירופה
* גרמניה
* בריטניה
* צרפת
* ספרד
* איטליה
* שאר אירופה
אסיה-האוקיינוס השקט
* סין
* יפן
* הודו
* שאר אסיה פסיפיק
שאר העולם
* המזרח התיכון ואפריקה
* אמריקה הלטינית
פרופילי חברה
* אבוט מעבדות
* Eli Lilly, And Company
* Viatria Inc.
* H. Lundbeck A/S
* Pfizer Inc.
סיבות לקנות מאיתנו –
1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.
2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.
3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.
4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון
Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: anurag@omrglobal.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404
שם החברה: מחקר שוק אוריון

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *