ארה " ב סרטן שלפוחית השתן נתח שוק 2021: מגמות, שחקני מפתח, ניתוח בתעשייה ולדווח 2021-2027

שוק סרטן שלפוחית השתן בארה " ב מוערך לגדול בצניעות ב CAGR של כ 9.7% במהלך תקופת התחזית. ארה " ב תורמת באופן משמעותי לצמיחה של שוק הטיפול בסרטן שלפוחית השתן בצפון אמריקה. אוכלוסיית ההזדקנות הגדלה ברחבי הארץ הוא להגדיל את הצמיחה של השוק. על פי האגודה האמריקנית לסרטן, סרטן שלפוחית השתן מתרחש בעיקר אצל אנשים מבוגרים, עם גיל ממוצע בזמן האבחנה להיות 73 שנים. לשכת מפקד האוכלוסין של ארצות הברית העריכה כי אנשים מעל גיל 65 מייצגים כ-15% מכלל האוכלוסייה במדינה בשנת 2015. נתח זה מוערך עוד יותר להגיע 21% על ידי 2030 ו 24% עד 2060.

דו "ח מלא של שוק סרטן שלפוחית השתן בארה" ב זמין ב: https://www.omrglobal.com/industry-reports/us-bladder-cancer-market

סרטן שלפוחית השתן הוא הסרטן הרביעי הנפוץ ביותר אצל גברים; עם זאת, הוא פחות נפוץ אצל נשים. האגודה האמריקנית לסרטן סיפקה נתונים סטטיסטיים של סרטן שלפוחית השתן לשנת 2019 בארצות הברית. החברה מעריכה כי כ-80,470 מקרים חדשים של סרטן שלפוחית השתן יאובחנו במדינה, מתוכם 61,700 יהיו אצל גברים ו-18,770 יהיו אצל נשים. שכיחות זו של סרטן שלפוחית השתן תוביל למוות ברחבי הארץ. ארה " ב מורכבת מכמה מהשחקנים העיקריים של שוק סרטן שלפוחית השתן כגון Merck & Co, Inc. Pfizer, Inc., וספקטרום תרופות, Inc., אשר מגדיל עוד יותר את הצמיחה של השוק בארץ.

למידע נוסף על דוח זה בקש עותק מדגם @ https://www.omrglobal.com/request-sample/us-bladder-cancer-market

שוק סרטן שלפוחית השתן בארה " ב מפולח לסוג סרטן, אבחון וטיפול. בהתבסס על סוג הסרטן, השוק מפולח לתוך סרטן שלפוחית השתן מעבר תא/ קרצינומה אורותלית, סרטן שלפוחית השתן קשקש, אדנוקרצינומה, וסוגים נדירים אחרים (סרקומות, קרצינומה ב situ). בהתבסס על האבחנה, השוק מפולח לתוך ציסטוסקופיה, ביופסיה, שתן, ציטולוגיה שתן, pyelogram תוך ורידי (IVP), ואחרים. בהתבסס על הטיפול, השוק מחולק לכימותרפיה, אימונותרפיה, טיפול בקרינה, ניתוח וטיפול אחר הכולל טיפול ממוקד.
החברות התורמות לצמיחה של שוק סרטן שלפוחית השתן בארה " ב כוללות AstraZeneca PLC, Bristol-Myers Squibb, Co., Johnson & Johnson Services, Inc. Eli Lilly & Co., GlaxoSmithKline PLC, Pfizer, Inc., וספקטרום תרופות, Inc. שחקני השוק תורמים במידה ניכרת לצמיחת השוק על ידי אימוץ אסטרטגיות שונות כולל השקת מוצרים חדשים, מיזוג ורכישה, שיתופי פעולה עם הממשלה, מימון לסטארט-אפים, והתקדמות טכנולוגית כדי להישאר תחרותיים בשוק. לדוגמה, באפריל 2019, Johnson & Johnson Services, Inc.התרופה בלברסה הפכה לטיפול הממוקד הראשון לסרטן שלפוחית השתן לאחר אישור ה-FDA לחולים עם מוטציות בגן FGFR. Balversa (erdafitinib) היא התרופה הראשונה בכיתה כדי להגיע לשוק האמריקאי. ה-FDA העניק אישור מואץ עבור התרופה בחולים עם fgfr-מוטציה מקומית מתקדמת או קרצינומה אורותלית גרורתית (רירית) אשר טופלו בעבר עם כימותרפיה מבוססת פלטינה וראו את התקדמות המחלה שלהם.
ארה " ב שוק סרטן שלפוחית השתן – פילוח
לפי סוג הסרטן
* סרטן שלפוחית השתן מעבר תאי / קרצינומה אורותלית
* סרטן שלפוחית השתן תאי קשקש
* אדנוקרצינומה
* אחרים (סרקומות, קרצינומה בסיטו)
על ידי אבחון
* ציסטוסקופיה
* ביופסיה
* בדיקת שתן
* ציטולוגיה שתן
* Pyelogram תוך ורידי (IVP)
* אחרים (סמנים ביולוגיים)
על ידי טיפול
* ניתוח
* כימותרפיה
* אימונותרפיה
* טיפול בקרינה
* אחרים (טיפול ממוקד)
פרופילי חברה
* Astellas Pharma Inc.
* ASTRAZENECA PLC
* Bayer AG
* Bristol-Myers Squibb Co.
* Eli Lilly and Co.
* EMD Serono, Inc.
* F. Hoffmann-La Roche Ltd.
* Genentech Inc.
* Glaxosmithkline Plc
* Johnson & Johnson Services, Inc.
* Merck & Co. בע " מ.
* Pfizer Inc.
* Spectrumicals, Inc.
* Taris Biomedical LLC
סיבות לקנות מאיתנו –
1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.
2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.
3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.
4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון
Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: anurag@omrglobal.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404
שם החברה: מחקר שוק אוריון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.