אסיה פסיפיק תעשייתי אוויר מדחס שוק: דו " ח ניתוח, שיתוף, מגמות וסקירה 2021-2027

אסיה פסיפיק תעשייתי מדחס אוויר בשוק מוערך לגדול ב CAGR המהיר של כ 5.3% במהלך תקופת התחזית. הצמיחה של תעשיית מדחס האוויר התעשייתי באסיה-פסיפיק מונעת בעיקר על ידי סין וכלכלות בקצב מהיר של הודו וצמיחה משמעותית במגזר הפחם, ונפט וגז. על פי PLC BP, ייצור הגז הטבעי באסיה-פסיפיק עמד על 481.5 Mtoe (מיליוני טון שווה ערך נפט) בשנת 2015 אשר גדל באופן משמעותי ל 543.2 Mtoe בשנת 2018, חשבונאות עבור עלייה של כ 12.8% במהלך התקופה 2015-2018. הגידול בייצור הגז הטבעי בכלכלות האזור הוא בין הגורמים העיקריים לקידום צמיחת השוק באזור.

דוח מלא של אסיה פסיפיק תעשייתי אוויר מדחס השוק זמין ב: https://www.omrglobal.com/industry-reports/asia-pacific-industrial-air-compressor-market

יתר על כן, פעילויות הייצור בתעשיות האלקטרוניקה, הרכב, הכימיקלים והפרמצבטיקה של האזור גדלות במידה ניכרת בשל יוזמות הממשלה מלוכדות. לדוגמה, באוגוסט 2019, ממשלת הודו התירה 100% FDI בייצור חוזה באמצעות מסלול אוטומטי. יתר על כן, בפברואר 2019, ממשלת האיחוד של הודו העבירה את המדיניות הלאומית על אלקטרוניקה (NPE) אשר חזה את יצירת כמעט 400 מיליארד דולר תעשיית האלקטרוניקה במדינה עד 2025. חוץ מזה, יפן, אוסטרליה, דרום קוריאה וטייוואן הן כלכלות מפתח אחרות שגדלות בקצב משמעותי בשוק, בשל ההשקעה הגוברת במדחסי אוויר תעשייתיים חסכוניים באנרגיה בשילוב עם התיעוש הגובר.

למידע נוסף על דוח זה בקש עותק מדגם @ https://www.omrglobal.com/request-sample/asia-pacific-industrial-air-compressor-market

אסיה פסיפיק תעשייתי מדחס אוויר השוק מפולח מבוסס על סוג, טכנולוגיה, ו-קצה המשתמש. בהתבסס על הטכנולוגיה, השוק מסווג עקירה דינמית מדחסי עקירה חיוביים. מדחסי עקירה דינמיים הוא מפולח נוסף לתוך מדחסי אוויר זרימה צירית מדחסים צנטריפוגליים. בעוד קטע דחיסה חיובית מדחסים הוא פילוח נוסף לתוך מדחסי אוויר סיבוביים ומדחסים הדדיות. יתר על כן, מדחסים rotatory כוללים אונה, בורג, טבעת נוזלית, מדחסי גלילה & ויין תוך הדדיות כולל משחק כפול דיאפרגמה ומדחסים הפועל יחיד. בהתבסס על סוג, השוק מסווג נייד נייח. בהתבסס על משתמש הקצה, השוק מחולק למזון ומשקאות, נפט וגז, ייצור, אנרגיה וכוח, רכב, ואחרים.
החברות התורמות לצמיחת שוק מדחס האוויר התעשייתי באסיה-פסיפיק כוללות אטלס קופקו AB, באואר מדחסים בע " מ. Ingersoll-Rand PLC, Hitachi Ltd., Ge Oil & Gas, And Siemens AG. שחקני השוק תורמים במידה ניכרת לצמיחת השוק על ידי אימוץ אסטרטגיות שונות כולל השקת מוצרים חדשים, מיזוג ורכישה, שיתופי פעולה עם הממשלה, מימון לסטארט-אפים, והתקדמות טכנולוגית כדי להישאר תחרותיים בשוק.
אסיה פסיפיק תעשייתי אוויר מדחס שוק-פילוח
לפי סוג
* נייד
* נייח
על ידי טכנולוגיה
* מדחסים תזוזה דינמית
* מדחסי עקירה חיוביים
על ידי משתמשי קצה
* מזון ומשקאות
* נפט וגז
* אנרגיה וכוח
* ייצור
* רכב
* אחרים (בנייה וכרייה)
אסיה פסיפיק תעשייתי אוויר מדחס שוק-קטע לפי אזור
* סין
* יפן
* הודו
* שאר אסיה פסיפיק
פרופילי חברה
* Anest Iwata Corp.
* Atlas Copco AB
* מדחסים BAC
* BAUER COMPRESSORS INC.
* BOGE Anlagenbau GmbH & Co. ק " ג
* Curtis-Toledo, Inc
* קבוצת DENAIR
* ELANG Group
* Elgi Compressors s. r.l.
* General Electric Co.
* Hitachi Ltd.
* מדחסי Indo-Air Pvt. Ltd.
* Ingersoll-Rand PLC
* J. P. Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH
סיבות לקנות מאיתנו –
1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.
2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.
3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.
4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון
Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: anurag@omrglobal.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404
שם החברה: מחקר שוק אוריון

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *