קנדה תעשייתי אוויר מדחס גודל השוק, נתח, צמיחה בתעשייה מרשימה, דו " ח 2027

שוק מדחס אוויר תעשייתי קנדה מוערך לגדול בצניעות ב CAGR של סביב 4.1% במהלך תקופת התחזית. הצמיחה של השוק בארץ מיוחסת בעיקר לעלייה בייצור הגז הטבעי, החשמל, ומסקטור האנרגיה, והרחבת יחידות הייצור הפרמצבטי. אזורי תעשייה אלה מנצלים מדחסי אוויר תעשייתיים במידה ניכרת עבור יישומים שונים, ובכך, תומך בצמיחה בשוק של המדינה. שוק ניכר של מדחסים תעשייתיים צפוי במגזר האנרגיה והכוח של המדינה. יחידות תחנות כוח רבות מבוססות בקנדה שעובדות על מקורות אנרגיה מתחדשים ולא מתחדשים.

דוח מלא של שוק מדחס אוויר תעשייתי קנדה זמין ב: https://www.omrglobal.com/industry-reports/canada-industrial-air-compressor-market

על פי BP PLC, קנדה ייצרה כ-663.7 טרה ואט-שעות (TWh) של חשמל ב-2015, אשר ירדו משמעותית לכ-654.4 TWh ב-2018; עם זאת, צפוי לגדול בעתיד הקרוב. יתר על כן, המדינה גם עדים לעלייה משמעותית ביכולת ייצור הגז הטבעי שלה על פני התקופה 2015-2018. על פי PLC BP, ייצור הגז הטבעי של המדינה עמד על 138.2 Mtoe בשנת 2015 אשר גדל באופן משמעותי ל 158.8 Mtoe בשנת 2018, המהווים עלייה של כ 15% על פני התקופה 2015-2018. נתונים סטטיסטיים אלה מוערכים עוד יותר להתרחב בעתיד הקרוב כמו הביקוש לעלייה באנרגיה; ובכך, מתן הזדמנויות צמיחה שונות עבור שוק מדחס אוויר תעשייתי קנדי.

למידע נוסף על דוח זה בקש עותק מדגם @ https://www.omrglobal.com/request-sample/canada-industrial-air-compressor-market

שוק מדחס אוויר תעשייתי קנדה מפולח מבוסס על סוג, טכנולוגיה, משתמש קצה. בהתבסס על הטכנולוגיה, השוק מסווג עקירה דינמית מדחסי עקירה חיוביים. מדחסי עקירה דינמיים הוא מפולח נוסף לתוך מדחסי אוויר זרימה צירית מדחסים צנטריפוגליים. בעוד קטע דחיסה חיובית מדחסים הוא פילוח נוסף לתוך מדחסי אוויר סיבוביים ומדחסים הדדיות. יתר על כן, מדחסים rotatory כוללים אונה, בורג, טבעת נוזלית, מדחסי גלילה & ויין תוך הדדיות כולל משחק כפול דיאפרגמה ומדחסים הפועל יחיד. בהתבסס על סוג, השוק מסווג נייד נייח. בהתבסס על משתמש הקצה, השוק מחולק למזון ומשקאות, נפט וגז, ייצור, אנרגיה וכוח, רכב, ואחרים.
החברות התורמות לצמיחה של שוק מדחס אוויר תעשייתי קנדה כוללות Ingersoll-Rand PLC, קובי פלדה בע " מ., Stanley Black & Decker, Inc, Hitachi Ltd., GE Oil & Gas, Siemens AG, And Gardner Denver Holdings Inc. שחקני השוק תורמים במידה ניכרת לצמיחת השוק על ידי אימוץ אסטרטגיות שונות כולל השקת מוצרים חדשים, מיזוג ורכישה, שיתופי פעולה עם הממשלה, מימון לסטארט-אפים, והתקדמות טכנולוגית כדי להישאר תחרותיים בשוק.
קנדה תעשייתי אוויר קומפרסור שוק-פילוח
לפי סוג
* נייד
* נייח
על ידי טכנולוגיה
* מדחסים תזוזה דינמית
* מדחסי עקירה חיוביים
על ידי משתמשי קצה
* מזון ומשקאות
* נפט וגז
* אנרגיה וכוח
* ייצור
* רכב
* אחרים (בנייה וכרייה)
פרופילי חברה
* Atlas Copco AB
* BAUER COMPRESSORS INC.
* COMAIRCO
* Elliott Group
* Gardner Denver, Inc.
* General Electric Co.
* Hitachi Ltd.
* Ingersoll-Rand PLC
* סימנס AG
* Stanley Black & Decker, Inc.
סיבות לקנות מאיתנו –
1. אנחנו מכסים יותר מ -15 תעשיות גדולות, עוד מפולגים ליותר מ -90 מגזרים.
2. יותר מ-120 מדינות נועדו לניתוח.
3. מעל 100+ מקורות נתונים בתשלום ממוקשים לחקירה.
4. אנליסטים מומחים שלנו לענות על כל השאלות שלך לפני ואחרי רכישת הדוח שלך.

על מחקר שוק אוריון
Orion Market Research (OMR) היא חברת מחקר וייעוץ שוק המוכרת בדוחות הפריכים והתמציתיים שלה. החברה מצוידת בצוות מנוסה של אנליסטים ויועצים. OMR מציעה דוחות מחקר סינדיקטי איכות, דוחות מחקר מותאמים אישית, ייעוץ ושירותים מבוססי מחקר אחרים.

צור קשר:
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: anurag@omrglobal.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404
שם החברה: מחקר שוק אוריון

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *