שוק מרכזי נתונים מרובי דיירים שוק צומח מגמות וטכנולוגיה תחזית לשנים 2021-2026

דו"ח השוק העולמי של מרכז הנתונים לרב דיירים מספק סקירה כללית של עסקים, מגמות שוק, אתגרים בתעשייה ותחזית 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק מרכזי הנתונים של הדיירים ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה עבור כל הפלחים האפשריים בשוק. . דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדו"ח מתמקד גם במגמות שוק מרכזי נתונים של מרבית הדיירים, נפח וערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

שוק מרכזי הנתונים מרובת הדיירים צפוי לרשום CAGR של 11.36% במהלך תקופת התחזית (2021-2026).

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906293/multi-tenant-data-center-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=G88

החברות המובילות הפועלות בשוק מרכז הנתונים העולמי מרובי הדיירים שמופיעות בדוח הן:

CenturyLink Inc., Equinix Inc., Global Switch Ltd., NTT Communications Corporation, Rackspace Inc., Internap Corporation, Ascenty SA, CentriLogic Inc., AT&T Inc., IBM Corporation

מגמות שוק מרכזיות

שירותי הבריאות צפויים לצמוח באופן משמעותי

– ענף הבריאות הוא אחד הענפים המגוונים והתובעניים ביותר. התעשייה הפכה תלויה במידה רבה ביסוד מחשוב ותקשורת. תשתית הבריאות מטפלת ברישומים אלקטרוניים של חולים, ניטור בריאות ומערכות מעבדה, בנוסף לפעילות עסקית רגילה.
– הגדלת התקנות בנושא רכישת נתונים ורישומים, במיוחד אלה הקשורים לניסויים קליניים, מושכים מספר לקוחות רפואיים לעבר מרכזי נתונים.
– ישנן מספר יוזמות ממשלתיות שננקטו ברחבי העולם, מה שיגביר עוד יותר את שוק הקולוקציה. למשל, בסין ממשלת המדינה התחייבה ליצור קנה מידה תעשייתי של שירותי רפואה עד 2020. הדור העולה של נתונים במגזר הבריאות מניע את דרישת מרכזי הנתונים.

שוק מרכז הנתונים של מרבית הדיירים G lobal מחולק לפי סוג מוצר ויישומים:

פלח שוק לפי סוג , מכסה:

Colocation
סיטונאי Colocation Colocation

פילוח שוק לפי יישומים , מכסה:

ענן ציבורי
פרטי בענן
IT וקמעונאות ייצור
שירותי טלקום

ניתוח אזורי לשוק מרכז הנתונים של דיירים מרובים:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק מרכז הנתונים הרב-דיירים העולמי מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906293/multi-tenant-data-center-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=G88

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:               

סקירה כללית:  יחד עם סקירה רחבה של שוק מרכז הנתונים הרב-דיירים העולמי, חלק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח כדי לתת מושג על טיבו ותכניו של מחקר המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק מרכזי הנתונים של מרבית הדיירים.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק מרכז הנתונים של מרבית הדיירים.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכת, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק מרכז הנתונים של מרבית הדיירים.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדו"ח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק מרכזי הנתונים של מרבית הדיירים. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי לבצע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק מרכזי הנתונים של מרבית הדיירים.

מתודולוגיית מחקר:

דוח שוק מרכזי נתונים של מרבית הדיירים כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (M מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה למעלה שימשו להערכת ואימות גודל השוק של שוק מרכזי הנתונים של מרבית הדיירים, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה הזרם והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח מרכזיים.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות כל נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כוללבריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה,וכו ' MarketInsightsReports מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *