גודל שוק חיישן פוטואלקטרי, מניה, מגמה מתפתחת, ביקוש עולמי, סקירת שחקני מפתח ותחזית לשנת 2027 | השפעת COVID-19

סקירתשוק:

Market Research Future (MRFR), בדו"ח שלה על שוק החיישנים הפוטואלקטריים העולמי 2020, מזכירה גורמים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על השוק. בנוסף, ניתן דו"ח מפורט על ניתוח מגפת COVID 19 בשוק החיישנים הפוטואלקטריים. מנתוני MRFR עולה כי שוק החיישנים הפוטואלקטריים צפוי לשגשג ב-6.7% לאורך תקופת ההערכה. שווי השוק של חיישן פוטואלקטרי  יכול לעלות מ-1,123.5 מיליון דולר ל-1,728.4 מיליון דולר עד סוף תקופת הסקירה.

הגידול ביישום חיישנים פוטואלקטריים במגזרים שונים, כגון טיפול בחומרים, אוטומציה תעשייתית, אריזות וחללים מחוברים, יכול להגביר את התרחבות השוק בשנים הבאות. העלייה באימוץ אוטומציה תעשייתית, כלי רכב אוטומטיים, רובוטים, מכונות אוטומטיות והתקנים חכמים אחרים מחליפה במהירות עבודת כפיים במפעלים ובמקומות עבודה. זה יכול להניע את עלייתו של שוק החיישנים הפוטואלקטריים לאורך תקופת ההערכה. הביקוש הדחוף לחיישנים פוטואלקטריים עקב אוטומציה תעשייתית מהירה יכול לתדלק את צמיחת השוק בעתיד הקרוב. יכולתם הזולה של התקני בקרה בסיוע מחשב התומכים באוטומציה של תהליכים תעשייתיים שונים, תוך בלימת המעורבות האנושית, יכולה גם לקדם את הרחבת שוק החיישנים הפוטואלקטריים לאורך תקופת הסקירה. בנוסף, ביצוע חלק של פעולות תהליכים מרובים באופן מבוקר מושגת על ידי חיישנים פוטואלקטריים יכול לתמוך בעליית השוק.

קבל דוח לדוגמה  בחינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8168

שחקני מפתח

חולה AG (גרמניה), וונגלור חושי GmbH (גרמניה), תאגיד Keyence (יפן), פפרל + פוקס (גרמניה), תאגיד Autonics (דרום קוריאה), תאגיד עומרון (יפן), שניידר אלקטריק SE (צרפת), רוקוול אוטומציה בע"מ (ארה"ב), תאגיד פנסוניק (יפן), IFM אלקטרוני GmbH (גרמניה), באנר הנדסה קורפ (ארה"ב), Balluff GmbH (גרמניה), Contrinex AG (שוויץ), SensoPart תעשיותensensorik GmbH (גרמניה), פארגו בקרות Inc (ארה"ב), חיישני HTM (ארה"ב), Leuze אלקטרוני GmbH + Co. KG (גרמניה), Tri-Tronics (ארה"ב), DoorKing Inc (ארה"ב), חיישני DIS BV (הולנד), מערכות חיישני Locon Inc (ארה"ב), ו Honeywell הבינלאומי Inc (ארה"ב).

שוק חיישנים פוטואלקטריים – פילוחים

הערכת פלח השוק של שוק החיישנים הפוטואלקטריים העולמי נעשית על ידי יישום, סוג ומקור קרן.

לפי סוג, המקטעים של שוק החיישנים הפוטואלקטריים מפוזרים רפלקטיביים, רטרו-רפלקסקטיביים, דרך, רפלקטיביים, רפלקטיביים של נקודה קטנה, רפלקטיבית ממוקדת, מרחק קבוע ואחרים.

לפי מקור הקרן, פלחי השוק הם מקור קרן אינפרא-אדום (IR), מקור קרן לייזר ומקור קרן LED.

לפי התעשייה, פלח השוק הם ייצור, מוצרי צריכה אלקטרוניים, חשמל ושירותים, מזון ומשקאות, בריאות / מדעי החיים, רכב ותחבורה, תרופות, ועוד

שוק החיישנים הפוטואלקטריים – ניתוח אזורי

ב- APAC, העלייה בצורך בהגברת כושר הייצור בפחות זמן, כדי להשיג מוצרים באיכות גבוהה דוחפת את הצורך בחיישנים פוטואלקטריים בתעשיות שונות. זה צפוי להניע את התרחבות השוק האזורי. בנוסף, הגמישות הגוברת של פרויקטים של ערים חכמות מגה בכלכלות המתעוררות של APAC יכולה לתמוך בעליית שוק החיישנים הפוטואלקטריים בשנים הבאות. הזמינות של מתקני היי-טק בערים חכמות מגדילה באופן משמעותי את הביקוש לחיישנים פוטואלקטריים המאפשרים התקנים חכמים, מה שיכול להניע את התרחבות שוק החיישנים הפוטואלקטריים ב- APAC. באירופה, ערים חכמות מציעות תכונות שונות כגון ניהול תנועה, ניטור מרחוק ואוטומציה ביתית. ההעדפה הגוברת למתקנים אלה יכולה לדחוף את התרחבות שוק החיישנים הפוטואלקטריים של האיחוד האירופי לאורך תקופת הסקירה. בצפון אמריקה, העלייה בצורך בעמידה בדאגות אבטחה וניהול מכשירים יכולה לשפר את התרחבות השוק לאורך תקופת הסקירה. יתר על כן, ניתן לייחס את עלייתו של שוק החיישנים הרגישים לאור בצפון אמריקה להתפתחות הקצב הגבוה של ערים חכמות.

קבלדוח אומפלטה  C@ https://www.marketresearchfuture.com/reports/photoelectric-sensor-market-8168

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *