שוק חיישני הלייזר טכנולוגיות מתפתחות, פלחי שוק, נוף וביקוש לפי תחזית ל-2027 | השפעת COVID-19

סקירתשוק:

גודל השוק לחיישני לייזר 2020 צפוי להגיע ל-1003.7 מיליון דולר עד 2025, מאשרת חברת מחקרי שוק עתידית (MRFR). כמו כן, הצפי הוא כי השוק יוכל להתקדם בקצב של 12.4% בין 2019 ל-2025 (תקופת הערכה). אנו נספק ניתוח השפעה COVID-19 עם הדו"ח, המציע סקירה מעמיקה של השוק בעקבות התפרצות מחלת הקורונה.

ניתוח COVID-19

אנשי המקצוע בתחום הבריאות, התעשיות והממשלות מתמודדים עם ההשפעות שלאחר התפרצות COVID-19, שעבורן הם פורסים סוגים שונים של חיישנים, ניתוח תחזיתי, בינה מלאכותית וביג דאטה בכל דרך אפשרית כדי למזער את הסיכון לבריאות הציבור כמו גם לכלכלה העולמית. מומחים מבינים את הפוטנציאל של חיישנים בתמיכה בממשלה רפואית ואנשי מקצוע בתגובה ל- SARS-CoV-2.

סגירת חדרי הכושר, המסעדות, בתי הספר, התיאטראות והמקומות הציבוריים השונים הביאה לירידה באינטראקציות החברתיות, מה שהוביל לריסון מסיבי של הניידות של אנשים כדי לצמצם את התפשטות נגיף הקורונה. לכן, השימוש בחיישני אינטראקציה התחזק בחודשים האחרונים, עם הצריכה הגוברת של מכשירים כמו מחשבים, מחשבים ניידים, ניידים ומכשירי ניווט אישיים. אם כבר מדברים על היבטים חיוביים, חברות בתעשיות שונות ממהרות למצוא פריצת דרך ב-COVID-19, שעבורה חברות מוליכים למחצה מעניקות יד מסייעת באימוץ אסטרטגיות כמו הרחבת מוצרים וחידושים. כדי לצטט התייחסות, באפריל 2020 הרחיבה מיקרו-אפסילון את מגוון חיישני הלייזר Scan Control 30xx שלה שניתן להשתמש בהם למדידת פרופילים 2D ותלת-ממדיים בייצור, ניטור תהליכים ואוטומציה יחד עם בקרת איכות בתעשיית הבריאות.  לכן, צפוי כי הצמיחה בשוק חיישני הלייזר  יכולה להישאר יציבה לאורך כל תקופת התחזית.

קבל דוח לדוגמה  בחינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8179

מאיצי שוק ומעצורים עיקריים

יצרנים מובילים מתמקדים יותר ויותר במוצרים זעירים וחכמים ומפתחים עיצובים התואמים לטכניקות הייצור העדכניות ביותר, וכתוצאה מכך איכות מוצר טובה יותר. מאמצים מתמשכים אלה של השחקנים להגביר את אמינות המוצר ואיכותו עלולים לגרום לצמיחה בביקוש בחיישני לייזר בשנים הבאות. יתר על כן, הספיגה הגוברת של חיישני לייזר ביישומי ניהול מפעלי אוטומציה וייצור כדי למדוד את המרחק, העמדות והעקירה ממשיכה להוסיף לתנופה בתעשייה.

מגוון רחב של חיישני לייזר נפרסים יותר ויותר בתחום המזון והמשקאות כדי להבטיח רמת דיוק טובה יותר תוך חישוב ממדים כגון קוטר, עובי וגובה. בקיצור, הצריכה הגוברת של חיישני לייזר במגוון תעשיות בשל יכולתם לשאת סביבות קשות כגון שדה מגנטי חזק וקרינה יכולה גם להועיל לשוק העולמי בתקופה הקרובה.

ההחלפה הגוברת של טכנולוגיות מיושנות וכוח עבודה מזדקן בטכנולוגיות אוטומציה, הזינוק ביוזמות הממשלתיות לקידום תעשיית הייצור וההתפתחויות הטכנולוגיות התכופות צפויים להיות מאיצי צמיחה בשוק חיישני הלייזר בשנים הבאות.

שחקני מפתח

המתחרים המובילים שזוהו במחקר השוק הם מיקרו-אפסילון (גרמניה), WayCon Positionsmesstechnik GmbH (גרמניה), תאגיד עומרון (יפן), SmartRay GmbH (גרמניה), קבוצת Optex (דרום אפריקה), לייזר טכנולוגיית Inc (ארה"ב), LAP GmbH (גרמניה), תאגיד הנדסת באנר (ארה"ב), חברת שמיט תעשיות בע"מ (ארה"ב), תאגיד Keyence (יפן), טכנו מכשירים (הודו), תאגיד פנסוניק (יפן), רוקוול אוטומציה (ארה"ב), IFM אלקטרוני (גרמניה), כדי לרשום כמה.

שוק חיישני לייזר – פילוח

תעשיית חיישני הלייזר נחשבה לסוג, הצעות כמו גם למשתמש קצה.

סוגי חיישני הלייזר הם קומפקטיים וקומפקטיים במיוחד.

בהתאם להצעות, מקטעי השוק כוללים תוכנה, חומרה ושירותים.

משתמשי הקצה העיקריים בשוק העולמי עבור חיישני לייזר הם כלי רכב, ייצור כימי, ייצור אלקטרוניקה, תעופה וחלל והגנה, בנייה ובנייה, ואחרים.

שוק חיישני הלייזר – ניתוח אזורי

אירופה, צפון אמריקה, APAC / אסיה פסיפיק, ו RoW / שאר העולם הם השווקים העיקריים עבור חיישני לייזר. שוק RoW מורכב מאפריקה והמזרח התיכון יחד עם דרום אמריקה.

בשנת 2018, אושר כי APAC הוא השוק הרווחי ביותר, בעוד צפון אמריקה מחזיקה בפוטנציאל להשיג את קצב ההתרחבות המהיר ביותר. השוק האירופי צפוי להיות ביתרון השני במהלך תקופת הסקירה.

עם הזינוק בפליטות החממה והירידה המתמדת במשאבים הקונבנציונליים, מספר מדינות ב-APAC מתמקדות במקורות מתחדשים לאנרגיה, מה שהגביר את השימוש בחיישני לייזר ביצירת אנרגיית שמש ורוח. סיכויי השוק באזור מבטיחים, עם יותר ויותר יצרנים שעובדים על פיתוח חיישנים קומפקטיים שלא רק מספקים תוצאות מדויקות אלא גם מבצעים בתנאי טמפרטורה קשים.

הצמיחה בשוק בצפון אמריקה מגובה בתרומה משמעותית ממדינות מפותחות כמו קנדה, מקסיקו וארה"ב. מתוך אלה, השוק צבר תאוצה הגבוהה ביותר בארה"ב, הודות לספיגה הגבוהה יותר של מכשירים התומכים ב- IoT והבסיס הטכנולוגי החזק במדינה.

באירופה, IIoT יכול לגרום לביקוש מסיבי עבור חיישני לייזר, בנוסף למומחיות הגבוהה של שחקני IIoT. ההתקדמות הגוברת בייצור חכם יחד עם הביקוש הגובר בחיישני לייזר במגזרי ייצור המזון יכולים להוסיף לעוצמת השוק בשנים הבאות.

קבלדוח אומפלטה  @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/laser-sensors-market-8179

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *