שוק הטאבלטים לילדים מוערך לגדול עם CAGR בריא במהלך תקופת התחזית 2020-2027 | השפעת COVID-19

סקירה

שוק הטאבלטים העולמי לילדים צפוי לגדול מ-9.12 מיליארד דולר ב-2018 ל-23 מיליארד דולר עד 2025, ב-CAGR של 14% במהלך תקופת התחזית. עם החידושים וההתקדמות ההולכים וגדלים, כגון בקרות אינטואיטיביות, כולל מגע ושליטה קולית, מכשירים אלקטרוניים הפכו לקלים יותר לשימוש עבור כל קבוצות הגיל, בעיקר ילדים. הדגמים האחרונים של טאבלטים מצוידים במסכים גדולים ובקרות מגע מעולות, מה שהפך אותם מתאימים לילדים. מכשירים אלה משמשים בעיקר ילדים למשחקים כגון Mad Libs ונשארים מעודכנים לגבי סביבתם. יתר על כן, השימוש הגובר בפלטפורמות מקוונות כדי לשפר את חוויית הלמידה מניע אימוץ של טבליות לילדים.

שחקני מפתח

שחקני המפתח בשוק הטאבלטים לילדים הם Lenovo Group Limited (הונג קונג), אפל בע"מ (ארה"ב), KD GROUP (ארה"ב), סמסונג (דרום קוריאה), Huawei טכנולוגיות ושות', בע"מ (סין), Amazon.com, Inc (ארה"ב), תאגיד OpenText (קנדה), LogRhythm, Inc. (ארה"ב), מאטל, Inc. (ארה"ב), ו AccessData (ארה"ב).

שחקנים בולטים אחרים שנחקרו עבור שוק הלוחות לילדים  הם Micromax (הודו), CONTIXO (ארה"ב), מפעלי LeapFrog (ארה"ב), FireEye (ארה"ב), פינג טק Pvt. בע"מ (הודו), מסטיק (דרום אפריקה), dragontouch.com (ארה"ב) בין היתר.

קבל דוח לדוגמה בחינם  @  https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8338

פילוח

שוק הטאבלטים העולמי לילדים פולח על בסיס קישוריות, גודל RAM, משתמש קצה ואזור.

בהתבסס על קישוריות, שוק הטאבלטים העולמי לילדים פולח ל- Wi-Fi מופעל ו- SIM מופעל.

לפי גודל RAM, שוק הטאבלטים העולמי לילדים סווג כפחות מ- 1 GB ו- 1 GB ומעלה.

בהתבסס על משתמש הקצה, השוק חולק פחות מ 5 שנים, 5 עד 10 שנים, ו 10 עד 15 שנים.

על בסיס אזור, השוק סווג כצפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה, ומרכז ודרום אמריקה.

שוק   הטאבלטים לילדים – ניתוח אזורי

שוק הטאבלטים העולמי לילדים צפוי לצמוח בקצב משמעותי במהלך תקופת התחזית בין 2019 ל-2025. הניתוח הגיאוגרפי של שוק הטאבלטים העולמי לילדים נערך עבור צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה, ומרכז ודרום אמריקה.

צפון אמריקה שלטה בשוק הטאבלטים לילדים בשנת 2018, כאשר מדינות כמו ארה"ב וקנדה הן מאמצים מוקדמים של טאבלט ילדים במיוחד למטרות חינוכיות. הביקוש הגובר לטבליות, במיוחד, מקבוצת גיל החל מ 1.5 שנים עד 8 שנים מתדלק את הצמיחה של השוק. יתר על כן, פיתוח מתמשך באפליקציות ותכונות אחרות כמו בקרת הורים משפר את הצמיחה של שוק זה בצפון אמריקה. שחקני מפתח באזור זה מייצרים טאבלטים עם תוכנות מותאמות מראש לילדים ואפליקציות בקרת הורים. אירופה מחזיקה בנתח השוק השני בגודלו בשוקי הטאבלטים לילדים בשל המודעות הגבוהה לטכנולוגיות דיגיטליות באזור זה. אסיה-פסיפיק צפויה להיות האזור בעל הצמיחה המהירה ביותר במהלך תקופת התחזית, כאשר מדינות באזור זה מאמצות למידה אלקטרונית בבתי הספר. השווקים במזרח התיכון ובאפריקה ומרכז ודרום אמריקה צפויים להציג צמיחה משמעותית בשוק הטאבלטים לילדים בשנים הקרובות.

קבל דוח מלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/kids-tablet-market-8338

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *