אתגרי שוק מקרן לייזר, גודל, צמיחה, ספקי מפתח, נהגים ומגמות לפי תחזית ל-2027 | השפעת COVID-19

סקירתשוק:

מקרני לייזר מספקים תמונות מדויקות ביותר עם בהירות, צבע, אחידות וניגודיות מעולים דו-ממדיים ותלד. לכן, מקרנים אלה מועדפים מאוד על פני יישומים בחינוך, בידור ביתי, שילוט דיגיטלי, ואירועים חיים שונים. מכיוון שתוחלת החיים של מקרנים אלה טובה יחסית ממקרנים קונבנציונליים המבוססים על מנורות, השוק עד לשינוי מהיר באימוץ מקרנים אלה. בנוסף לכך, מקרני לייזר לא צריך להיות מחומם מראש לפני ההקרנה. פעולה זו מאפשרת למקרן להקרין תמונה באופן מיידי בצבעים ובהירות מלאי חיים. ההתקדמות הטכנולוגית יחד עם העדפות הצרכנים מעודדות את היצרנים לפתח מקרני לייזר באיכות טובה יותר ובחיים ארוכים יותר.

שוק מקרן הלייזר העולמי הוערך ב-2018 ב-2.93 מיליארד דולר; הוא צפוי להגיע ל-8.32 מיליארד דולר עד סוף תקופת התחזית עם קצב צמיחה שנתי מורכב (CAGR) של 16.37%.

שחקני מפתח

שחקני המפתח בשוק מקרן הלייזר  מזוהים בכל האזורים העיקריים בהתבסס על ארץ מוצאם, נוכחותם באזורים שונים, התפתחויות מפתח אחרונות, גיוון מוצרים ומומחיות בתעשייה. חלקם סוני קורפוריישן (יפן), תאגיד סייקו Epson (יפן), פתרונות תצוגה NEC (ארה"ב), BenQ אמריקה קורפ (טייוואן), LG אלקטרוניקה (דרום קוריאה), ריקו (יפן), Canon Inc. (יפן), Panasonic תאגיד (יפן), ברקו (בלגיה), כריסטי מערכות דיגיטליות ארה"ב, Inc. (ארה"ב), Dell (ארה"ב), היטאצ'י דיגיטלי מדיה הקבוצה (אנגליה), Xiaomi (סין), דלתא אלקטרוניקה, Inc. (טייוואן) ו Optoma (טייוואן). החברות מתמקדות בחדשנות בפורטפוליו המוצרים הקיים שלהן וכן בפיתוח מוצרים חדשים על ידי השקעה במחקר ופיתוח כדי לעמוד בקצב המגמות המשתנות בשוק.

קבל דוח לדוגמה  בחינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8339

שוק מקרן לייזר גלובלי – פילוחים

שוק מקרני הלייזר העולמי פולח על בסיס סוג תאורה, רזולוציה, אנכי ואזור.

  • לפי סוג תאורה, שוק מקרן הלייזר העולמי פולח לזרחן לייזר, היברידי, לייזר RGB, דיודת לייזר ועוד.
  • לפירזולוציה , שוק מקרני הלייזר העולמי פולח ל- XGA (1024 x 768 פיקסלים), WXGA (1280 x 800 פיקסלים), HD (1920 x 1080 פיקסלים), 4K (4096 x 2160 פיקסלים) ואחרים.
  • בהתבסס על Vertical, שוק מקרן הלייזר העולמי פולח לקמעונאות, מדיה ובידור, בריאות, חינוך, תעשייה ואחרים.
  • לפי אזור, שוק מקרן הלייזר העולמי פולח לצפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה ומרכז ודרום אמריקה.

שוק מקרן הלייזר העולמי – ניתוח אזורי

שוק מקרן הלייזר צפוי לצמיחה משמעותית בתקופה החזויה בין 2019 ל-2025. הניתוח הגיאוגרפי של שוק מקרני הלייזר נעשה עבור צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה ומרכז ודרום אמריקה. על פי ניתוח MRFR, אסיה-פסיפיק שלטה בשוק מקרני הלייזר בשנת 2018 וצפויה לשמור על הדומיננטיות שלה במהלך תקופת התחזית. מספר גורמים כגון ביקוש למקרני לייזר במרחבים מסחריים ותעשייתיים ואימוץ מהיר של מקרני לייזר במגזרי חינוך ומדיה ובידור מתדלקים את צמיחת שוק מקרני הלייזר באזור זה. אירופה היא האזור השולט השני התורם לצמיחת שוק מקרני הלייזר העולמי. חברות כמו ברקו, NEC ו- LG בין היתר מפתחות מקרנים כדי למשוך את הלקוחות, ובכך תורמות לצמיחת האזור האירופי. עם זאת, צפון אמריקה מוערכת להיות עדים לצמיחה המהירה ביותר בין כל האזורים האחרים. המגזר החינוכי והממשלתי של ארה"ב הוא אחד המאמצים המוקדמים ביותר של מקרני לייזר לכנסים, סמינרים ויישומים אחרים. יתר על כן, אזור זה צפוי להיות עד לאימוץ גדול של מקרני לייזר ליישומי מגורים. לפיכך, הגורמים הנ"ל צפויים להאיץ את הצמיחה של השוק הצפון אמריקאי בשנים הקרובות.

קבל דוח מלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/laser-projector-market-8339

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *