סטטי גישה אקראית זיכרון (SRAM) ניתוח שוק, תחזית אזורית, נוף עסקי וסיכויים עתידיים 2027 | השפעת COVID-19

סקירתשוק:

זיכרון גישה אקראית סטטי (S-RAM או SRAM) הוא רכיב זיכרון מוליכים למחצה המסוגל לשמור נתונים כל עוד אספקת החשמל מסופקת. הוא משמש בבנקי זיכרון קטנים, מטמונים ואוגרים. המספר הגדול של יישומי מחשוב, מיקרו-מעבד וצרכנים אלקטרוניים יכול להניע את הצורך שלו באופן אקספוננציאלי. דו"ח שוק הזיכרון האקראי סטטי העולמי של Market Research Future (MRFR) מספק מבט מפורט על התעשייה הגדושה באפשרויות צמיחה ואתגרים להערכת מסלולי הכנסות וצמיחה לתקופה שבין 2019 ל-2025 (תקופת התחזית). מגפת COVID-19 והשפעתה מנותחים ברמה פרטנית למתן תצוגה משוחדת.

היקף שוק

שוק הזיכרון לגישה אקראית סטטית גלובלית (SRAM) הוערך ב-2018 ב-389.3 מיליון דולר וצפוי להגיע ל-527 מיליון דולר עד 2025. הוא יכול להציג CAGR של 4.45% במהלך תקופת התחזית.

היכולת לגשת לנתונים במהירויות גבוהות ותאימות עם יישומים בהספק נמוך יכולה להניע את השוק. מעבר ל- SRAM מוטבע ביישומי ASIC ואוליפטיוסק מותאם אישית יכול מבשר טובות לשוק. הרכבה של מכשירים אלקטרוניים צרכניים שונים וביקוש לרכיבי מוליכים למחצה איכותיים יכולים לתדלק את הצורך ב- SRAM. הפופולריות של מכשירי גיימינג ומשחקים יכולה להוביל לשילובם בקונסולות המערכת העדכניות ביותר. הדבר ניכר כאשר Microsoft Corporation משתמשת ב- SRAM במערכות Xbox One שיכולות להאיץ את שמירת הקבצים מאשר זיכרון RAM DDR3 מסורתי. יתר על כן, שילוב של פונקציות פיזיות של SRAM (PUF) על שבבי מוליכים למחצה למניעת גניבת נתונים יכול להעדיף את השוק מאוד.

אבל הארכיטקטורה המורכבת והאופי היקר של הרכיב יכולים לאיים על צמיחת השוק.

קבל דוח לדוגמה  בחינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8390

שחקני מפתח

שחקני המפתח בשוק הזיכרון סטטי גישה אקראית  מזוהים בכל האזורים העיקריים בהתבסס על ארץ המוצא שלהם, נוכחות על פני אזורים שונים, התפתחויות מפתח אחרונות, גיוון מוצרים ומומחיות בתעשייה. חלקם הם GSI טכנולוגיה, Inc. (ארה"ב), AMIC טכנולוגיה תאגיד (ארה"ב), מקסוול טכנולוגיות (ארה"ב), פתרון סיליקון משולב Inc. (ארה"ב), ברוש מוליכים למחצה (ארה"ב), פירמידה מוליכים למחצה תאגיד (ארה"ב), טכנולוגיית מכשיר משולב, Inc. (ארה"ב), Lyontek Inc. (טייוואן), ג'ג'ו מוליכים למחצה  (טיקר:  080220)  (JSC) (דרום קוריאה), טכנולוגיית שבבים בע"מ. (טיקר:  MCHP)  (ארה"ב), חברת האלקטרוניקה רנסאס (יפן), זיכרון הברית, Inc. (ארה"ב), על מוליכים למחצה (ארה"ב), תאגיד SemiLEDS (טייוואן) וחברת המוליכים למחצה צ'יפלוס (טייוואן). החברות מתמקדות בחדשנות בפורטפוליו המוצרים הקיים שלהן וכן בחדשנות מוצרים חדשים על ידי השקעה במחקר ופיתוח כדי לנתח את מגמות השוק המשתנות.

שוק זיכרון גישה אקראית סטטי  (SRAM)  – פילוחים

שוק הזיכרון הכללי לגישה אקראית סטטית (SRAM) פולח על בסיס סוג, גודל זיכרון, יישום ואזור.

  • לפי Type, שוק הזיכרון העולמי לגישה אקראית סטטית (SRAM) פולח ל- SRAM אסינכרוני בלייזר, SRAM פסאודו, SRAM סדרתי, SRAM סינכרוני ואחרים.
  • לפי גודל זיכרון, שוק הזיכרון האקראי הסטטי (SRAM) העולמי פולח ל- 8 Kb–256 Kb, 256Kb–2 MB ומעל 2 Mb.
  • בהתבסס על יישום, שוק הזיכרון העולמי לגישה אקראית סטטית (SRAM) פולח לכלי רכב, תעשייה, תעופה וחלל וביטחון, אלקטרוניקה לצרכנים, IT & telecommunication, ואחרים.
  • לפי אזור, שוק הזיכרון העולמי לגישה אקראית סטטית (SRAM) חולק לצפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה ומרכז ודרום אמריקה.

שוק זיכרון גישה אקראית סטטי  (SRAM)  – ניתוח אזורי

שוק הזיכרון האקראי הסטטי (SRAM) מוערך כגידול משמעותי בתקופת התחזית בין 2019 ל-2025. הניתוח הגיאוגרפי של שוק זיכרון גישה אקראית סטטי (SRAM) נערך עבור צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה ומרכז ודרום אמריקה. על פי ניתוח MRFR, אזור אסיה-פסיפיק שלט בשוק הזיכרון העולמי לגישה אקראית סטטית (SRAM) בשנת 2018 וצפוי לשמור על הדומיננטיות שלו במהלך תקופת התחזית. נוכחות של מתקני ייצור מוליכים למחצה מרכזיים בסין ובטייוואן, עלויות עבודה נמוכות וביקוש גובר למוצרי אלקטרוניקה ניידים לצרכן ייחסו לצמיחת שוק ה- SRAM באזור זה. מנגד, באזור צפון אמריקה מעריכים כי הוא עד לצמיחה המהירה ביותר בשוק ה-SRAM הכולל במהלך תקופת התחזית לשנים 2019-2025. הביקוש ל- SRAM ביישומי רכב כגון ADAS ומערכות מידע ייחס לצמיחת שוק ה- SRAM באזור צפון אמריקה.

קבלדוח אומפלטה  C@ https://www.marketresearchfuture.com/reports/static-random-access-memory-market-8390

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *