מערכת ניפוח אוטומטית בצמיגים ניתוח SWOT שוק, תחזית הכנסות ואזור ומדינה עד 2030 APERIA TECHNOLOGIES, INC.Aperia Technologies (ארה"ב)

מחקרי שוק עתידי פרסמו דוח מחקר מבושל למחצה על השוק העולמי שוק מערכת ניפוח צמיגים אוטומטית. שוק מערכות ניפוח הצמיגים האוטומטיות צפוי לצמוח מעל CAGR של כ-12% בערך במהלך התקופה 2018 עד 2023. שוק מערכת ניפוח הצמיגים האוטומטית (ATIS) שומרת על לחץ האוויר הרצוי בצמיגי הרכב כדי לשפר את הביצועים של צמיגי הרכב . יצרני ה-OEM של הצמיגים מפתחים טכנולוגיות חדשניות שונות כדי לשפר את הביצועים של יעילות מערכת ניפוח הצמיגים והצמיגים ולהפחית בלאי עקב איבוד האוויר בצמיג.

מערכת ניפוח הצמיגים האוטומטית המשופרת משפרת את הביצועים הכוללים של הרכב ומפחיתה את צריכת הדלק על ידי מתן לחץ שווה בצמיגים בכל צמיג. למערכת ניפוח הצמיגים האוטומטית יש שימוש רב בכלי רכב צבאיים עקב מגע פני שטח גבוה של צמיגים בשטחים גבוהים, הגורם לנזילת אוויר. מערכת ניפוח הצמיגים האוטומטית משמשת בכלי רכב צבאיים לבטיחות טובה יותר ופעולות יעילות. בטרקטורים, ATIS משמש להפחתת בלאי צמיגים ולשיפור ביצועי הצמיגים. הגורמים המניעים את שוק מערכות ניפוח הצמיגים האוטומטיות הם יוזמות ממשלתיות לפיתוח מערכות ניפוח אוטומטיות מתקדמות, חדשנות בטכנולוגיה והגדלת המכירות של מכוניות נוסעים בכלכלות מתעוררות.

קבל חוברת PDF לדוגמה בחינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/6259 

שחקני

מפתח השחקנים המרכזיים בשוק מערכות ניפוח אוטומטיות של צמיגים הם APERIA TECHNOLOGIES, INC.Aperia Technologies (ארה"ב), ברידג'סטון (יפן), Continental AG (גרמניה), Goodyear Tire and Rubber Company (ארה"ב), Meritor, Inc. (ארה"ב) ), CODA Development(ארה"ב), MICHELIN(צרפת), Hendrickson USA, LLC HENDRICKSON(ארה"ב), ו-Pirelli ו-CSPA(איטליה), STEMCO Products Inc. (ארה"ב), וקבוצת Hankook Tire Hankook Tire (דרום קוריאה), Pressure Systems International, Inc.(. (ארה"ב), Denso Corporation (יפן), Inc., Haltec Corporation (ארה"ב), Michelin North America Inc. (ארה"ב), ti.systems GmbH (גרמניה), ו-PressureGuard (ארה"ב) הם בין היתר.

בהתבסס על אזור, השוק מפולח על בסיס צפון אמריקה, אסיה-פסיפיק, אירופה ושאר העולם. אזור אירופה צפוי לשלוט בשוק במהלך תקופת התחזית. מערכת ניפוח צמיגים אוטומטית לרכב דורשת ראשונית משמעותית השקעות, מה שהופך למחסום הכניסה לחברות הקטנות בשוק.הזמינות של dis טכנולוגיות טינט הקשורות ל-ATIS באזור כמו צפון אמריקה, אירופה ואסיה-פסיפיק הניעו את הביקוש ל-ATIS לרכב. גידול במספר היצרנים באזור אירופה מגדיל את היקף השוק.

עם זאת, זה הביא לניכור של גיאוגרפיות מסוימות, במיוחד במערב אירופה. צפון אמריקה צפויה להיות השוק השני בגודלו שצמח בתקופת התחזית בשל הביקוש העצום של כלי רכב מסחריים בארה"ב. עם העלייה בביקוש לרכבים מסחריים, חלה עלייה בביקוש לשוק מערכות ניפוח צמיגים אוטומטיות.

הגידול בזמן השהייה ברכב מייצר את הצורך באימוץ טכנולוגיות מתקדמות, כגון ATIS ומערכת ניפוח צמיגים מרכזית להשגת הנוחות הרצויה. אסיה-פסיפיק צפויה להיות השוק השלישי בגודלו בתקופת התחזית בשל נוכחותם של יצרנים גדולים באזור זה. הודו, יפן וסין מהוות את רוב נתח שוק מערכות ניפוח הצמיגים האוטומטיים לרכב באסיה-פסיפיק.

בדוק דיסקונט@ https://www.marketresearchfuture.com/check-discount/6259 

היקף הדוח

מחקר זה מספק סקירה כללית של שוק מערכת ניפוח הצמיגים האוטומטיים לרכב (ATIS) העולמי, עוקב אחר ארבעה פלחי שוק על פני ארבעה אזורים גיאוגרפיים. הדו"ח בוחן שחקנים מרכזיים, ומספק ניתוח מגמה שנתי לחמש שנים, המדגיש את גודל השוק, הנפח והנתח עבור צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק (APAC) ושאר העולם (ROW). הדו"ח מספק גם תחזית, המתמקדת בהזדמנויות השוק לחמש השנים הבאות עבור כל אזור. היקף המחקר מפלח את שוק מערכות ניפוח אוטומטיות אוטומטיות לרכב לפי סוגיו, ערוץ המכירות, סוג הרכב והאזור

לפי סוג

 • ניפוח צמיגים מרכזי
 • ניפוח צמיגים מתמשך
 • אחרים

לפי ערוץ מכירות

 • OEM
 • שוק לאחר

 

לפי סוג הרכב

 • רכב נוסעים
 • רכב מסחרי
 • רכב חשמלי

 

לפי אזור

 • צפון אמריקה
 • אירופה
 • אסיה פסיפיק
 • שאר העולם


עיין בדוח מחקר שוק מעמיק @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/automotive-automatic-tire-inflation-system-market-6259 

 

עיון בדוח נוסף

רכב מערכת בקרת פליטת נידוף שוק

רכב שוק תאורה חכמה חיצונית

רכב שוק ליסינג צי

רכב שוק מערכת חיכוך בלמים

רכב שוק מודול חזיתי שוק

 

אודות מחקר שוק עתיד:

במחקר שוק עתיד (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח המחקר המבושל שלנו (CRR), דוחות המחקר המבושלים למחצה (HCRR), דוחות המחקר הגולמי (3R), מחקר הזנה מתמשך (CFR) ושירותי מחקר וייעוץ שוק. לצוות MRFR יש את המטרה העליונה לספק את מחקר השוק והשירותי המודיעין האיכותיים ביותר ללקוחותינו. מחקרי השוק שלנו על ידי רכיבים, יישומים, לוגיסטיקה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדינות, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, מה שעוזר לענות על כל השאלות החשובות ביותר שלהם.

צור קשר עם

Research Market Future

99 Hudson Street,5Th Floor

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית של אמריקה

אתר אינטרנט: https://www.marketresearchfuture.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.